1. new-cars
  2. nx
  3. Prehľad
VYBERTE SI

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

Špičkové funkcie

HYBRIDNÝ POHON A PLUG-IN

Nový NX, ktorý sa môže pochváliť najpokročilejšími v súčasnosti dostupnými hybridnými pohonnými jednotkami Lexus Plug-In Hybrid a Lexus hybrid bez nutnosti dobíjania, je ekonomickejší a šetrnejší k životnému prostrediu než stredne veľké SUV s benzínovým alebo naftovým pohonom. Hybrid Lexus, produkt s viac ako 15-ročných skúseností s priekopníckou elektrifikáciou, dodáva modelu NX 350h väčší výkon a zrýchlenie, no zároveň má najlepšiu hospodárnosť a emisie vo svojej triede. NX 450h+ rozširuje ponuku elektrifikovaných pohonných jednotiek Lexus a nastavuje nový štandard pre plug-in hybridy. Nie je to len dojazd 80 km v meste v režime s nulovými emisiami EV, ale aj výkon 306 k DIN a rýchla akcelerácia. Je to špičková hybridná účinnosť vo svojej triede.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Najnovší bezpečnostný systém Lexus Safety System + je ako mať vlastného kopilota, ktorý vás zaistí v každej jazdnej situácii, či už v mestskej premávke alebo na diaľnici, cez deň alebo v noci, na križovatkách, v zákrutách alebo pri zmene jazdného pruhu. Pomocou technológie, ktorá definuje novú éru v prevencii nehôd, môže teraz napríklad vylepšený predkolízny systém rozpoznať motocykle počas dňa a chodcov v noci.

NOVÝ LEXUS BLADE LIGHT

Vzadu sa po celej šírke nového NX rozprestiera nové štýlové svetlo Lexus s charakteristickou čepeľou s výrazným dizajnom osvetlenia v tvare písmena L. Prepracované logo LEXUS, ktoré vytvára moderný nový vzhľad, sa nachádza v strede vozidla.

360° pohľad

Fullscreen Close