1. Discover Lexus
  2. Technology
  3. Premium specification
VYBERTE SI

PRÉMIOVÁ VÝBAVA

Každé vozidlo Lexus je vybavené najmodernejšími technológiami, realizácia ktorých kladie maximálny dôraz na kvalitu. Snažíme sa neustále zlepšovať všetky aspekty pôžitku z jazdy.

VÝNIMOČNÉ TECHNOLÓGIE UŽ V ŠTANDARDE

 

Všetky naše vozidlá, bez ohľadu na modelový rad, ponúkajú najnovšie a najvyspelejšie inovácie. Technológie najvyššej úrovne sú vám k dispozícii, pripravené zaistiť najvyšší pôžitok z jazdy. Technológie a luxus idú ruka v ruke a sú neodmysliteľnou súčasťou všetkého, čo robíme – od špičkových interiérov až po inteligentné a intuitívne bezpečnostné systémy, ako je LSS+.

ROZŠÍRENÉ MOŽNOSTI

Rad z tých najlepších prvkov výbavy je už v štandarde, napriek tomu si môžete vyberať i z ďalších najnovších systémov, zahŕňajúcich prvky palubnej zábavy, klimatizácie či bezpečnosti. A výsledok? Kultivované cestovanie, nech sa už vydáte kamkoľvek.

Za volantom je všetko vo vašich rukách. Ak chcete zmeniť alebo vylepšiť prostredie podľa momentálnej nálady, stačí stlačiť tlačidlo na prístrojovej doske.

AKUSTIKA DOVEDENÁ DO DOKONALOSTI

 

V partnerskej spolupráci so zvukovým špecialistom Mark Levinson® vyvíjame zákazkové riešenia ozvučenia, ktoré posúvajú štandardy palubnej zábavy na celkom novú úroveň.

Odborníci z firmy Mark Levinson® sa aktívne zapájajú do všetkých krokov vývojového procesu. Prikladajú ruku k dielu už v dobe, kedy ešte len vzniká koncept nového vozidla, aby zaistili, že interiér bude presne odladený v záujme optimálnej akustiky. Rozmiestnenie a kalibrácia reproduktorov sa vždy nastavuje presne pre daný typ kabíny.

ABSOLÚTNA ČISTOTA ZVUKU

Lexus a Mark Levinson® spoločne usilujú o dokonalú akustiku kabíny. Naše zasadenie nepozná hranice, a tak sme použili technológiu, ktorá vylepšuje kvalitu digitálne komprimovaného zvuku.

Náš systém Harman Clari-Fi® pomocou niekoľkých algoritmov v reálnom čase analyzuje audio signál a dopĺňa stratené tóny digitálneho záznamu s cieľom dosiahnuť čo najvyššej kvality reprodukovaného zvuku. Hneď ako si raz zvyknete na počúvanie hudby vo vozidlách Lexus, zrejme už nikdy nebudete chcieť nič iného.

PRE EŠTE PRÍJEMNEJŠIU ATMOSFÉRU

 

Atmosféru v kabíne možno nevidíme, ale napriek tomu na nej záleží. Pre nás je atmosféra veľmi dôležitá – dokonca natoľko, že sme tu uplatnili našu preslávenú technológiu Nanoe®, ktorá sleduje kvalitu vzduchu v kabíne na mikroskopickej úrovni a podľa potreby ju upravuje. Táto inovácia, zďaleka prekračujúca schopnosti bežnej klimatizácie, zaručuje vrcholné pohodlie pri všetkých okolnostiach.

ABY STE DO CIEĽA DORAZILI SVIEŽI

Naša prepracovaná technológia Nanoe® neslúži iba na čistenie vzduchu. Jej cieľom je tiež zaisťovať ideálnu vlhkosť.

Technológia Nanoe® oproti iným systémom, ktoré spôsobujú vysúšanie pokožky a očí, dovoľuje doraziť do cieľa cesty svieža a s príjemným pocitom po celú dobu jazdy.

AKTÍVNA BEZPEČNOSŤ

 

Predstavte si vozidlo, ktoré má zmysly – podobne ako vy, ale ešte citlivejšie. Vďaka nášmu bezpečnostnému systému LSS+ si to už nemusíte iba predstavovať. Systém zahŕňajúci celý rad funkcií celkom intuitívne a inteligentne rozširuje ľudské zmyslové schopnosti, aby ste mohli cestovať bez zbytočného stresu a s istotou za volantom. V celkom novom LS je táto technológia dovedená ešte ďalej s poukazom na budúce inovácie Lexus na poli bezpečnosti.

INTELIGENTNÁ PODPORA

Vozidlá Lexus sa neustále vyvíjajú a stále lepšie vnímajú svoje okolie. Vidia niekoľko krokov dopredu, zabraňujú nehodám a chránia nielen posádku, ale i chodcov.

Kontrola je však stále vo vašich rukách. Naše bezpečnostné systémy zakročia a ponúkajú pomoc iba vo chvíľach, kedy je to potrebné. Vo zvyšnom čase sú celkom diskrétne, ale stále v strehu, kedy neviditeľne a neúnavne pracujú pre vašu bezpečnosť a istotu za volantom.

TECHNOLOGICKÁ VÝBAVA

 

Vozidlá Lexus sa chvália tými najlepšími technológiami. Bez ohľadu na to, ktoré vozidlo si vyberiete, vždy budete mať k dispozícii pokrokové vlastnosti a funkcie, navrhnuté s cieľom sprostredkovať vám to najpohodlnejšie, najpríjemnejšie a najbezpečnejšie cestovanie. Rad prvkov je už súčasťou základnej výbavy a k dispozícii je tiež široká škála prvkov výbavy na želanie. Vrcholná špecifikácia na vás už čaká.

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/sk/sk?model=lc%2Crc%2Cnx%2Cct%2Cis%2Crx%2Crcf

Read timed out