2019 lexus rx hero

NOVÝ LEXUS RX 450h
LIMITED EDITION

SO ZĽAVOU AŽ 14 500€

SPOZNAJTE NOVÝ MODEL LEXUS RX 450h VO VERZII LIMITED EDITION S ATRAKTÍVNOU VÝBAVOU V ŠTANDARDE SO ZĽAVOU AŽ 14 500 €. PRE VIAC INFORMÁCII KONTAKTUJTE VÁŠHO AUTORIZOVANÉHO PARTNERA LEXUS.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX

Toto luxusné SUV, z ktorého vzhľadu vyžaruje sofistikovanosť, sa šoféruje mimoriadne príjemne. Vyberte si medzi hybridom bez nutnosti dobíjania RX 450h alebo dynamickým modelom RX 300 s benzínovým turbo motorom. Oba sú dostupné vo vzrušujúcej športovej verzii F SPORT. Vnútri sú použité najpokročilejšie technológie, ktoré zabezpečujú úplne novú úroveň konektivity, zatiaľ čo bezpečnostný systém Lexus Safety System + je vám vždy poruke.

Technické údaje
Rozmery
Hybridný motor
7.7
Zrýchlenie 0 - 100 km/h (s)
200
Maximálna rýchlosť (km/h)
RX Side Dimensions

Dĺžka (mm) 4890

Výška (mm) 1685

Šírka (mm) 1895

RX Front Dimensions

BEZPLATNÁ KONTROLA HYBRIDNÉHO SYSTÉMU

Bezplatná kontrola elektrických motorov a generátorov pri každej servisnej prehliadke Lexus do nájazdu 100 000 km alebo 5 rokov.

ŽIADNE DOBÍJANIE ZO ZÁSTRČKY

Na dobitie batérií nie je potrebná žiadna zástrčka, nový Lexus RX je hybrid bez nutnosti dobíjania.

NULOVÉ EMISIE

Nulové emisie pri jazde v elektrickom režime.

HYBRID LEXUS BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

HYBRID, KTORÝ SA DOSTAL NA MARS

Svetovo najspoľahlivejšia hybridná technológia umožnila 1,5 miliónu vodičov Lexus odjazdiť dohromady vzdialenosť, zodpovedajúcu ceste na Mars a späť... viac ako 1000-krát. Toto je Hybrid, ktorý sa dostal na Mars.

PRESKÚMAJTE PONUKU FARIEB

Začnite si prispôsobovať model RX podľa svojich požiadaviek, experimentujte s farbami alebo pokračujte a preskúmajte funkcie a galériu.

Zobrazený model má len informatívny charakter.

ČIERNA (212)

ČIERNA F SPORT KOŽA

s hliníkovým dekorom (LC25)

ZAŽITE MODEL RX

Sofistikovaný dizajn. Vynikajúce remeselné spracovanie. Pokročilé hnacie ústrojenstvo. Priekopnícke bezpečnostné prvky a rad technológií novej generácie. Nový model RX stelesňuje všetko, čím by luxusné SUV malo byť. Tu sa dozviete viac. A potom si to vyskúšajte na vlastnej koži.

  • ZAŽITE MODEL RX

    Zobrazený model má len informatívny charakter.


  

  
    Connect to the future 1920x1080 hero picture

VLASTNÍCI

PRIPOJTE SA K BUDÚCNOSTI

Zmeňte svoj Lexus na pripojené auto. Mobilná aplikácia Lexus Link ponúka prístup ku skupine služieb, ako sú napríklad moje auto, navigácia na posledný kilometer, plánovanie cesty a pripomienky k elektronickej údržbe.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU