ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX

Smelé a výrazné krivky sú bránou do sveta bezkonkurenčného pohodlia, priestoru a luxusu. Takú úroveň spracovania vám žiadne obyčajné SUV neponúkne. Vďaka ponuke hybridného ako aj benzínového prevedenia si môžete nakonfigurovať RX presne podľa svojich predstáv.

RX Key Features
 • Flexibilný priestor

  Veľký a priestranný interiér s veľkorysým batožinovým priestorom, do ktorého sa zmestia štyri veľké cestovné kufre. Zadné sedadlá dovoľujú úpravu sklonu operadiel, zatiaľ čo stredová lakťová opierka zostáva dokonale vodorovná.

 • Päťhviezdičková bezpečnosť

  Lexus RX získal prestížne päťhviezdičkové ohodnotenie v bezpečnostných testoch organizácie Euro NCAP. Dosiahnuté výsledky vo všetkých testovaných kategóriách s rezervou spĺňajú minimálne požiadavky na získanie piatich hviezdičiek, čím sa tento Lexus zaradil medzi najbezpečnejšie vozidlá vo svojej triede.

 • Voliteľný pohon všetkých kolies

  Prevedenie RX 450h AWD je vybavené pohonom E-FOUR, ktorý je zárukou úplne hladkej jazdy a istého záberu aj na nekvalitnom povrchuo záberu i na nekvalitnom povrchu. Súčasťou pokrokového pohonného ústrojenstva E-FOUR je elektromotor s výkonom 50 kW na zadnej náprave, zaisťujúci podľa potreby okamžitý krútiaci moment.

 • Panoramatické strešné okno

  Veľké panoramatické strešné okno montované z výroby evokuje intenzívnejší pocit slobody, zväčšuje priestor pre hlavu a vpúšťa do kabíny RX viac slnečného svetla. Je vybavené i posuvnou prednou časťou, aby si pasažieri mohli dosýta vychutnať jazdu pod šírym nebom. Pokiaľ by slnečné žiarenie bolo predsa len príliš intenzívne, je možné ho odtieniť elektricky ovládanou clonou.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS RX

Výrobca prvého luxusného SUV na svete prichádza so štvrtou generáciou modelu RX, schopného evokovať prekvapivé reakcie. RX vo všetkých ohľadoch borí zažité predstavy o tom, aké by SUV malo byť. Vo vnútri kabíny okamžite oceníte remeselné spracovanie, špičkovú kvalitu, dôraz na každý detail a priekopnícke bezpečnostné technológie. Vyskúšajte si Lexus RX, SUV ako žiadne iné.

VYSKÚŠAJTE SI LEXUS RX

Je ilustračný nezodpovedá radu.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU