1. Owners
  2. Maintenance
  3. Lexus winter guide
VYBERTE SI
SERVIS A ÚDRŽBA

LEXUS SPRIEVODCA ZIMNÝM OBDOBÍM

LEXUS SPRIEVODCA ZIMNÝM OBDOBÍM

Vychutnajte si túto zimu bezpečnú a efektívnu jazdu s kontrolou navrhnutou špeciálne pre váš Lexus. Či už ide o vianočný výlet za príbuznými alebo scénickú cestu cez zasnežené kopce, postaráme sa o to, aby bolo vaše vozidlo pripravené na nižšie teploty a nepredvídateľné podmienky.

VYUŽITE ZIMNÉ DOBRODRUŽSTVÁ

 

Objavte náš rad prémiového príslušenstva špeciálne navrhnutého a testovaného pre váš Lexus počas chladnejších mesiacov. Tieto štýlové riešenia vám umožňujú prepravovať ťažké vybavenie, ako je športové vybavenie, takže si môžete užívať voľnosť na svahoch a vzrušenie zo snehu.

ZIMNÝ CESTOVNÝ BALÍK


Chystáte sa na zimné športy alebo zjazdovku? Alebo možno potrebujete deťom zbaliť lyže či sane? Zimný cestovný balík Lexus vám ponúka odpoveď, ktorú potrebujete, tak si ho pripravte ešte dnes:

  • Strešný nosič si ľahko namontujete sami alebo ho predmontuje vyškolený technik Lexus.
  • Ľahký kufrík na batožinu zaisťuje, že je všetko počas cesty bezpečne uložené a celý rad ochrany dodáva pokoj, takže sa môžete sústrediť na jazdu.
  • Všetko je dodávané s 2-ročnou zárukou.

 

ZIMNÉ PNEUMATIKY

Keď je chladné počasie, potrebujete pneumatiky, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Kompletné zimné kolesá Lexus si poradia so všetkým, čo vám môže sezóna priniesť, od zľadovatených ciest až po obchádzky mimo cesty. Pneumatiky sú vyrobené zo zmesi, ktorá zostáva pružná aj pri nízkych teplotách s hlbokými dezénmi, ktoré rozptyľujú vodu a kašu a ktoré zlepšujú priľnavosť.