1. new-cars
  2. Prehľad
VYBERTE SI

LS SUPERIOR + SKLO KIRIKO

4dv.

LS - SUPERIOR + SKLO KIRIKO - 4dv.
ČIERNA

Už od

158700.0

Motor

500h

Záruka

3 roky (alebo 100 000 km)
LS - SUPERIOR + SKLO KIRIKO - 4dv.

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

Špičkové funkcie

KOŽENÝ VOLANT / KOŽENO-DREVENÝ VOLANT

Trojramenný volant je potiahnutý kožou a pohodlne padne do ruky. V ponuke je s funkciou vyhrievania, ktorá vám spríjemní chladné rána. Integrované ovládače slúžia na ovládanie audiosystému, telefónu, multifunkčného informačného displeja, dynamického radarového tempomatu a asistenta poloautonómnej jazdy v jazdnom pruhu. V ponuke je aj koženo-drevený volant, ktorý tvorí kombinácia pravej kože s krásnymi výplňami z jemne zrnitého dreva.

PROJEKČNÝ HEAD-UP DISPLEJ

Mimoriadne široký projekčný head-up displej premieta farebné údaje o vozidle a jazde priamo na čelné sklo, vďaka čomu môžete sledovať príkazy z navigácie, nastavenia audiosystému či bezpečnostné upozornenia bez toho, aby ste museli spustiť oči z cesty pred sebou.

KABÍNA ZAMERANÁ NA VODIČA

Aby sa zamedzilo pohybu očí a potenciálnemu rozptýleniu, sú všetky dôležité prístroje a displeje umiestnené v blízkosti vášho výhľadu na cestu pred sebou. Ovládacie prvky, ktoré často používate, ako napríklad prepínač voľby jazdného režimu či nový 12,3-palcový dotykový displej, sú sústredené v okolí volantu.

LS Galéria

360° pohľad

Na celú obrazovku Zavrieť