1. new-cars
 2. ES
 3. Záruka Lexus
VYBERTE SI

ES ELEGANCE

4-dv.

Lexus ES
Už od
57 900 €
 • 17“ disky z ľahkej zliatiny, pneumatiky 215/55 R17
 • Bi-LED svetlomety
 • Lexus Safety System +
pohon 2x4
2.5l Hybrid
Lexus ES
IRÍDIOVÁ SONIC

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

Záruka

ZÁRUKA VÝROBCU VOZIDLA

Či sa už jedná o služobné cesty na poslednú chvíľu alebo víkendové výlety, záruka výrobcu vozidiel Lexus vám zaistí hladký priebeh každej cesty. Vďaka záruke na 100 000 km, ktorá pokrýva mechanické chyby, a päťročnej záruke na komponenty hybridného systému a hybridný akumulátor vám naša štandardná záruka poskytuje kompletné poistenie pre pocit istoty na každej ceste.

PREDĹŽENÁ ZÁRUKA

Našim certifikovaným špecialistom značky Lexus nadovšetko záleží na udržiavaní vášho vozidla v najlepšom stave, pričom im nemenej záleží na tom, aby boli tieto služby poskytované cenovo najdostupnejším spôsobom. Všetky opravy vozidiel Lexus vykonávajú vyškolení technici prostredníctvom špecializovaných diagnostických nástrojov a výbavy, pričom používajú originálne diely Lexus.

Vďaka bohatej ponuke plánov záruky vám môžeme ponúknuť predĺženú záruku, ktorá bude najlepšie zodpovedať vášmu životnému štýlu. Poistenie kvality vozidiel Lexus vám – od záruky na výfukový systém až po záruku na akumulátor – ponúka dodatočnú istotu pri vlastníctve záruky na používané vozidlo a zároveň slobodu, vďaka ktorej si môžete svoj Lexus užívať čo najdlhšie.

Bezpečnosť

Lexus Safety System + predstavuje náš najnovší míľnik v oblasti automobilovej bezpečnosti. Základom sú desaťročia inovácií a prísneho skúmania príčin nehôd. Lexus Safety System + rieši tri kľúčové oblasti prevencie nehôd: čelné zrážky, neúmyselné výjazdy z jazdného pruhu a nehody v noci. Jeho súčasťou je týchto päť inovatívnych systémov.

 • Systém prevencie nárazov s funkciou rozpoznávania chodcov (PCS)
 • Systém výstrahy pri zmene jazdného pruhu (LDA) s asistentom pre zachovanie stopy v jazdnom pruhu
 • Systém výstrahy pri zmene jazdného pruhu (LDA) s asistentom pre sledovanie stopy v jazdnom pruhu
 • Systém automatických diaľkových svetiel (AHB)
 • Dynamický radarový tempomat (DRCC)
 • Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA)

Či už parkujete alebo sa pripravujete na zmenu jazdných pruhov, skúsený vodič vždy sleduje svoje okolie. Spoločnosť Lexus presadzuje tento princíp, aby podporila vaše zmysly pomocou intuitívnych funkcií, a pozdvihla vaše šoférske zručnosti na novú úroveň.

 • Systém na monitorovanie mŕtveho uhla
 • Pokročilé funkcie na podporu parkovania
 • Systém adaptívnych a dvojfázových adaptívnych diaľkových svetiel (AHS)

CESTNÁ ASISTENČNÁ SLUŽBA

Ak budete niekedy potrebovať pomoc, náš program European Assistance je vám plne k dispozícii, kdekoľvek v Európe budete potrebovať služby v rámci poistenia „Breakdown cover“ pre prípad poruchy. Nech už sa potrebujete dostať kamkoľvek, urobíme všetko, čo je v našich silách, aby sme vás tam dostali. Podporný program Euro Assistance 24 vám ponúka cestnú asistenčnú službu spoločnosti Lexus 24 hodín denne, sedem dní v týždni a 52 týždňov v roku, pričom poskytuje rôzne možnosti poistenia „Breakdown cover“ pre prípad poruchy pre staršie vozidlá Lexus.

OPRAVA VOZIDLA LEXUS

Ponúkame kompletný rad autoopravárenských služieb pre váš Lexus. Od reštaurácie malých preliačenín až po väčšie opravy – vždy sa postaráme o to, aby váš Lexus vyzeral ako nový. Vyškolení technici značky Lexus opravia vaše vozidlo rýchlo, profesionálne a so špecializovanou odbornou znalosťou, pričom používajú výlučne originálne diely Lexus.