1. Elextrifying Experiences
  2. Tiché pohodlie
VYBERTE SI

TICHÉ POHODLIE

 

Pohodlný, tichý a pokojný, UX 300e bol navrhnutý s ohľadom na váš relax. Sledujte, ako sa svet rúti okolo, keď sa sústredíte na čistú radosť z jazdy, nerušený tichým motorom.

VRETENOVITÁ MASKA

Odvážna vretenovitá maska upúta vašu pozornosť na model UX 300e, ktorý vyzdvihnuje fascinujúcu eleganciu a prenikavú jednoduchosť zážitku.

ŠPORTOVÉ PNEUMATIKY

Štandardné aerodinamické 17" disky z ľahkej zliatiny sú obuté do pneumatík s rozmerom 215/60 R17. Volitelné 18" obúvajú run-flat pneumatiky s rozmerom 225/50 R18.

 

 

 

INTERIÉR WASHI

Pokojný a príjemný pocit tepla je vyvolaný tvarom prístrojovej dosky. Interiér je inšpirovaný štruktúrou japonského papiera washi, známeho v tradičných japonských domácnostiach.

 

 

 

INTERIÉR ENGAWA

Japonský koncept Engawy plynulo preklenul zvonku a zvnútra inšpiroval čelné sklo UX, ktoré dáva UX 300e najširšie zorné pole vo svojej kategórii. Materiály pohlcujúce zvuk vytvárajú pokoj blokovaním nežiaduceho vonkajšieho hluku.

 

 

 

VYBERTE SI SVOJ ŠTÝL

Využite dynamické možnosti jazdných režimov a prevezmite kontrolu nad hnacím ústrojenstvom UX podľa svojej nálady. Alebo navoľte svoj obľúbený štýl jazdy pomocou jedného zo štyroch režimov rekuperácie.

 

 

 

NÍZKE ŤAŽISKO

Napriek rýchlej odozve nie je akcelerácia UX nijako prudká ani trhaná. Unikátne nízke ťažisko a vysoko tuhý oceľový rám zabezpečujú, že auto zostane stabilné a plynulé vo všetkých situáciách.