1. Elextrifying Experiences
  2. Pokojná jazda
VYBERTE SI

POKOJNÁ JAZDA

 

Pocíťte dôveru, ktorá vychádza z 15 rokov vedúceho postavenia v elektrifikácii a priekopníckej technológie, ktorá potvrdila svoje kvality a výkony odjazdením miliónov kilometrov.

BATÉRIA VYROBENÁ TAK, ABY VYDRŽALA

Aktuálne vo svojej štvrtej generácii, budete ťažiť priamo z našich bezkonkurenčných skúseností s výrobou viac ako 1,7 milióna hybridných vozidiel jazdiacich po celom svete. Pokročilý monitorovací systém chráni batériu na troch úrovniach a predchádza rizikám, ako je prebíjanie alebo kompletné vybitie. Progresívny systém chladenia vzduchom optimalizuje teplotu batérie a zabraňuje prehriatiu v extrémnych podmienkach.

BEZSTAROSTNÁ JAZDA

Model UX 300e vám poskytne maximálne bezpečie pomocou pokrokového bezpečnostného systému Lexus Safety System. Aktívne sleduje vozidlá za vami pomocou systému sledovania mŕtveho uhla (BSM) alebo automaticky spomalí pomocou dynamického radarového tempomatu (DRCC), ak vozidlo pred vami brzdí. Systém rozpoznávania dopravných značiek (RSA) vás informuje o obmedzeniach na ceste, systém automatických diaľkových svetiel (AHB) sníma vozidlá pre vami a asistent sledovania jazdných pruhov (LTA) podporuje jazdu v zákrutách alebo jazdu po diaľniciach. Predkolízny systém (PCS) vám umožňuje vyhnúť sa potenciálnym nebezpečenstvám a chodcom alebo cyklistom.

PODBEHY BLATNÍKOV

Stabilitu UX podporujú podbehy s plochými bokmi a stupňovitou hornou časťou. To generuje prúdenie vzduchu, ktoré obmedzuje nakláňanie a udržuje vozidlo pod kontrolou v zákrutách, zmene jazdného pruhu alebo pri jazde v priamom smere.

POKROČILÉ SVETLOMETY

Kompaktné trojité LED svetlomety a denné svetlá v tvare písmena L vám umožňujú hrdo zobraziť charakteristickú šípku značky Lexus. Tieto svetlá do každého počasia poskytujú vynikajúce zorné pole aj v hmlistých jazdných podmienkach.