1. Discover Lexus
  2. LBX Pop-up Event v Miláne
VYBERTE SI
KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ

PREDSTAVENIE LEXUS LBX V MILÁNE

Úplne nové LBX je doteraz najkompaktnejším modelom Lexus a ide o kľúčový prírastok do portfólia značky. Verejnosti sa už čoskoro predstaví v Palazzo Bovara v talianskom Miláne, kde si návštevníci vyskúšajú autoumyváreň doslova na vlastnej koži.

Tradičná autolavaggio (autoumyváreň) na centrálnom milánskom nádvorí prenesie návštevníkov do sveta inšpirovaného LBX a aj za jeho hranice. Umyváreň však bude určená len pre samotných návštevníkov, nie pre ich vozidlá. Akcia zhmotňujúca princípy pohostinnosti Omotenashi, teda hodnoty, ktorá je stredobodom značky Lexus, pomôže hosťom na chvíľu si odpočinúť v letných horúčavách.

V úvodnom kroku Soak (namáčanie) sa hostia budú môcť na chvíľku uvoľniť pri prechádzke pod konštrukciami visiacimi priamo nad hlavou a obklopení tečúcou vodou bez toho, aby ich samotných zasiahla jediná kvapka. Upokojujúce efekty a zábavu spájanú s pobytom v umývacej linke budú zdôrazňovať chladivé farby a tvary ubiehajúce po podlahe tohto námestíčka.

V ďalšej sekcii Spray (postrek) návštevníkov v horúcom taliansom lete ochladí a osvieži jemná vodná hmla.

Možnosť odpočinúť si budú mať hostia v sekcii Scent, zenovej záhrade poukazujúcej na japonské tradície značky Lexus. Prírodné prostredie s bujnými rastlinami v kombinácii s chladiacimi vežami inšpiruje hostí k meditačným zážitkom a potrebnej pauze v rušnom živote veľkomesta.

Hostinu ľudských zmyslov všetkých návštevníkov napokon zavŕši pobyt v Lexus Lounge, kde sa bude podávať ľadový čaj alebo klasická talianska káva a hostia si budú môcť podrobne prehliadnuť vystavené LBX na rozvlnenom dynamickom pozadí.

Verejne prístupná akcia sa bude konať 19. a 20. júla na Palazzo Bovara, Corso Venezia 51. Dňa 18. júla prebehne exkluzívna ukážka pre médiá a vybrané osobnosti. Záujemcovia si môžu bezplatne rezervovať vstup v dňoch určených pre verejnosť na týchto webových stránkach.

Séria akcií LBX bude po celej Európe pokračovať aj v druhej polovici roka 2023.

LBX

Úplne nový LBX s hybridným pohonom bez nutnosti nabíjania jee zatiaľ najmenším Lexusom, ale plne si zaslúži svoj štatút prelomového modelu, modelu, ktorý búra tradičnú hierarchiu luxusu a ktorý pre značku v Európe zmení hru. Ako nová tvár v rámci osvedčeného modelového radu SUV značky Lexus ponúka silnú príťažlivosť pre mladšie publikum a pre tých, ktorí o Lexuse predtým neuvažovali.