1. Discover Lexus
  2. LBX Milan Event Wrap Up
VYBERTE SI
KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ

LBX UDALOSŤ V MILÁNE

Naša akcia v Miláne, ktorá premenila každodenné umývanie auta na niečo výnimočné, pomohla uviesť na trh úplne nový samodobíjateľný hybrid LBX. Povzbuďte hostí, aby pocítili kúzlo Lexusu LBX a presne zistili, čo sa odohralo, kto sa zúčastnil a čo bude pre model LBX nasledovať…

Tento mesiac Lexus spustil prvé zo svojich štyroch propagačných podujatí na oslavu úplne nového LBX, prelomového modelu značky a zatiaľ najmenšieho Lexusu. Podujatie so zameraním na každodennú výnomočnosť nadobudlo podobu tradičného autolavaggio (umývanie áut) a konala sa v Palazzo Bovara v Miláne v Taliansku.

Lexus privítal hostí od 18. do 20. júla. Udalosť bola otvorená pre verejnosť, ako aj vyššie postavených akcionárov a VIP účastníkov, a nechýbali na ňom ani Stefano Di Martino, Cristiano Caccamo či Hadise Açıkgöz.

MIMORIADNE ZÁŽITKY: NAMÁČAJ, STREKAJ. CÍŤ.

Inštalácie inšpirované LBX sa zamerali na chladivé momenty a všímavosť a hostia sa pohybovali priestorom ako auto cez autoumyváreň.

  • NAMÁČAJ: Zážitok sa začal fázou „namáčania“, v rámci ktorej hostia preskúmali niekoľko horných a vertikálnych otvorov, ktoré ich mali obklopiť pohybujúcou sa vodou – čo je pocit, ktorý pôsobí preukázateľne upokojujúco a meditatívne.
  • STRIEKAJ: V sekcii „striekania“ hostia prechádzali cez tunel svetiel, ktorý reflektoval možnosti výberu atmosféry v novom vozidle LBX, aby bol luxus naozaj osobný. Tu im hmlové oblúky ochladzovali pulzné body, kde sú krvné cievy najbližšie k pokožke, čo malo na hostí relaxačný účinok, keď nimi prechádzali.
  • CÍŤ: Vzdávajúc hold najznámejšej funkcii autoumyvárne, Lexus znovu vytvoril zmyslové bludisko v lese valcov v životnej veľkosti. Táto sekcia „cítenia“ prinútila hostí spomaliť pri pohybe cez statické i pohyblivé stĺpy a stala sa pre fanúšikov najobľúbenejšou príležitosťou na fotografovanie. Lexus prekročil rámec umelých vôní klasických osviežovačov vzduchu v automobiloch a priniesol do Milána svoju pohostinnosť Omotenaši prostredníctvom záhrady pokojných prírodných vôní. Hostia boli obklopení arómami juzu a kojamaki a dostali na osvieženie chladivý uterák.
KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ

MIMORIADNE MOMENTY Z MILÁNA

A person at the Lexus LBX Milan Car Wash City Event
People at the Lexus LBX Milan Car Wash City Event
DUCH LBX

OBJAVTE FILOZOFIU LEXUSU

Tommaso Grassi, vedúci oddelenia zákazníckych skúseností a komunikácie spoločnosti Lexus Europe, hovorí: „Som ohromený výsledkom nášho prvého podujatia ,Výnimočnosť všedných dníʻ v Miláne, kde malo množstvo hostí možnosť ponoriť sa do kúzla modelu LBX a našej filozofie Lexus. Inštalácie nám poskytli okamihy vnímavosti uprostred rušného života v meste a priviedli k životu ducha nášho nového prírastku. Keďže išlo o prvé zo štyroch tohtoročných propagačných podujatí v Európe, tešíme sa, že na jeseň predstavíme dostupný luxus značky Lexus aj ďalším návštevníkom.“

Lexus LBX at the Milan City Event

ZAŽITE VÝNIMOČNOSŤ NA ĎALŠOM EVENTE

V druhej polovici roka značka Lexus prinesie svoju sériu „výnimočných“ podujatí aj do ďalších európskych miest, aby potom začiatkom roka 2024 uviedla na trh model LBX:

  • Výnimočné parkovisko v Londýne, Veľká Británia – 21. až 23. septembra 2023
  • Výnimočná pouličná galéria v Madride, Španielsko – 26. až 29. októbra 2023
  • Výnimočná pekáreň v Paríži, Francúzsko – 23. až 25. novembra 2023

Registrácie sa otvoria na jeseň a hostia sa môžu na každé podujatie prihlásiť bezplatne, aby zažili „výnimočnosť všedných dní“ na vlastnej koži.