concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

AKČNÁ PONUKA E-FOUR LUXURY EDITION

Kľúč k luxusnému zážitku z jazdy máte na dosah. Obstarajte si Lexus RX 450h s pohonom 4x4 E-FOUR a nechajte sa pohltiť vycibrenými jazdnými vlastnosťami, špičkovou dynamikou a všetkými výhodami plno hybridného pohonu. Teraz s najvyššou výbavou so zvýhodnením 10 000 €.*

RX tablew

HLAVNÉ PRVKY

RX 450h E-FOUR EDITION

PRÉMIOVÝ AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON® S 15 REPRODUKTORMI

PRÉMIOVÝ AUDIOSYSTÉM MARK LEVINSON® S 15 REPRODUKTORMI

Prémiový audiosystém Mark Levinson® Premium Surround s 15 reproduktormi a technológiou GreenEdge™ je uspôsobený špecifickým akustickým vlastnostiam interiéru modelu RX. Poskytuje brilantný priestorový zvuk 7.1, ktorý je zdrojom zážitkov v štýle domáceho kina. Posluch umocňuje technológia Clari-Fi™, ktorá znova vytvára zvuk stratený pri MP3 digitálnej kompresii.

TROJITÉ LED SVETLOMETY

TROJITÉ LED SVETLOMETY

Inovatívne LED svetlomety v tvare písmena L využívajú zhodný zdroj svetla pre stretávacie i diaľkové svetlá. Osobitú auru týchto svetlometov dotvárajú svetlá pre dennú prevádzku s integrovanými smerovými svetlami.

LEXUS PREMIUM NAVIGATION

LEXUS PREMIUM NAVIGATION

Systém disponujúci sviežou 3D grafikou a množstvom možností zobrazenia máp, môže byť ovládaný najnovšou generáciu ovládača Remote Touch či hlasovými povelmi. Hneď ako zaparkujete, vytvorí systém QR kód pre váš smartfón, aby vás doviedol pešo do zadaného cieľa.

VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ ELEKTRICKY NASTAVITEĽNÉ SEDADLÁ

VYHRIEVANÉ A ODVETRÁVANÉ ELEKTRICKY NASTAVITEĽNÉ SEDADLÁ

Prepychové predné sedadlá sú vyrobené metódou „integrovaného penenia“. Táto výrobná technológia inšpirovaná motoristickým športom zaisťuje väčší komfort a dokonalejšiu oporu tela. K dispozícii je i výkonnejší systém odvetrávania sedadiel.

Farebný Head-Up displej

Farebný Head-Up displej

Prevádzkové údaje sa premietajú priamo na čelné okno. Tento zatiaľ najväčší projekčný displej použitý vo vozidlách Lexus (240 mm x 90 mm) vám umožní sledovať pokyny navigácie či ovládať nastavenie audiosystému bez toho, aby ste spustili zrak z vozovky pred vami.

PANORAMATICKÉ ZOBRAZENIE OKOLIA VOZIDLA PANORAMIC VIEW

PANORAMATICKÉ ZOBRAZENIE OKOLIA VOZIDLA PANORAMIC VIEW

Štyri kamery snímajú obraz takmer celého okolia vozidla, a uľahčujú tak jazdu v stiesnených priestoroch. Panoramatické zobrazovanie okolia vozidla taktiež ponúka virtuálne 3D zobrazenie vášho modelu RX a pomocné asistenčné línie pre ľahšie manévrovanie v mestskej premávke.

ŽIADNE VÝSLEDKY

Vami zadaným kritériám nezodpovedajú žiadne vlastnosti vozidla. Rozšírte svoje hľadanie a skúste hľadať znova.

INOVACE V MODELU LEXUS RX

S POHONEM VŠECH KOL E-FOUR

inovace 4
inovace 3
inovace 5
inovace 1
inovace 2

LEXUS RX A POHON VŠECH KOL E-FOUR

Pohon E-FOUR, ktorý je k dispozícii v SUV modeloch Lexus s hybridným pohonom, umožňuje jazdu v náročných podmienkach a súčasne zabezpečuje maximálnu trakciu vozidiel pri dynamickej športovej jazde. Systém E-FOUR aktívne využíva druhý elektrický motor, ktorý poháňa zadnú nápravu a spotrebováva iba energiu vznikajúcu pri brzdení (rekuperácia). Komplexný systém senzorov a asistenčných systémov navyše predvída pohyby a zásahy vodiča aj možný vývoj dopravnej situácie a spúšťa pohon zadnej nápravy iba v tej pravej chvíli. Kombináciou sofistikovaných asistenčných systémov a unikátneho režimu pohonu využívajúceho energiu vznikajúcej pri brzdení, dosahujú hybridné SUV vozidlá Lexus s pohonom všetkých kolies E-FOUR v oblasti jazdnej dynamiky a bezpečnosti celkom výnimočnej hospodárnosti bez kompromisov.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.