1. new-cars
  2. UX
  3. Prehľad
VYBERTE SI

UX BUSINESS

5-dv.

Lexus ES
Už od
40 900 €
  • 18" disky z ľahkej zliatiny, pneumatiky 225/50 R18 Runflat
  • Dažďový senzor
  • LED predné hmlové svetlá
4X2
300h (199 k)

POST https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

HLAVNÉ PRVKY

KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA

Usaďte sa do sedadla vodiča nového modelu UX, kde si rýchlo nájdete svoju dokonalú polohu za volantom. Sedadlo je neodolateľne pohodlné, pričom vám ponúka dokonalý výhľad na cestu pred vami. Jedinečnú atmosféru zvýrazňuje ručne šitý kožený volant a páčky sekvenčného radenia na volante, ktoré umožňujú športové radenie rýchlostí. Okamžité reakcie plynového pedála zabezpečuje technológia „shift-by-wire“. Ergonomická prístrojová doska crossovera bola navrhnutá tak, aby čo najmenej odvádzala pozornosť vodiča, pričom obsahuje inovačné nápady, ako sú bezdrôtové ovládacie prvky vzduchových prieduchov a bezdrôtová nabíjačka telefónu.

NAVIGÁCIA LEXUS LINK PRO NAVIGATION S 12,3-PALCOVÝM DISPLEJOM

Najnovší navigačný systém Lexus Link Pro Navigation ponúka sviežu 3D grafiku a mnohé možnosti zobrazenia máp. Dodáva sa s exkluzívnym displejom s uhlopriečkou 12,3 palca alebo so 8-palcovým LED displejom (pri štandardných modeloch).

NOVÝ 12,3" DIGITÁLNY PRÍSTROJOVÝ PANEL

Úroveň kokpitu zameraného na vodiča v modeli UX ešte viac pozdvihuje nový plne digitálny prístrojový panel s 12,3" displejom. Usporiadanie a výraznosť ukazovateľov a informácií sa menia v závislosti od zvoleného jazdného režimu a možno ich aj prispôsobiť.

UX Galéria

360° pohľad

Na celú obrazovku Zavrieť