1. new-cars
  2. Svetová premiéra - úplne nový Lexus LBX
VYBERTE SI
KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ

SVETOVÁ PREMIÉRA - ÚPLNE NOVÝ LEXUS LBX

Ste pripravení zažiť každodennú výnimočnosť s príchodom úplne nového Lexus LBX? Objavte, ktorá z piatich atmosfér sa vám najlepšie hodí a prihláste sa na odber noviniek o LBX Experience.

SVETOVÁ PREMIÉRA

ČO DEFINUJE LEXUS LBX

Úplne nový Lexus LBX je skutočne výnimočné auto a určite si vyhraďte čas na objavenie nespočetného množstva funkcií. Objavte novú generáciu hybridu bez nutnosti nabíjania, osviežujúci a zároveň luxusný dizajn, bezpečnostné a multimediálne technológie a mnoho ďalšieho.

ÚPLNE NOVÝ LEXUS LBX

SPOZNAJTE NOVÉ “ATMOSFÉRY”

Vyberte si z piatich jedinečných “atmosfér” nového Lexus LBX. Každá z nich je starostlivo navrhnutá tak, aby ste si vedeli vybrať najlepšiu pre váš životný štýl a zažili tak každodennú výnimočnosť a aj filozofiu značky Lexus, robiť luxus osobným.

ATMOSFÉRA LIMITED EDITION

LBX ORIGINAL EDITION

Chceli by ste byť súčasťou niečoho výnimočného? Naša limitovaná "atmosféra" LBX Original Edition, bude k dispozícií len veľmi krátky čas. Buďte prví, ktorí si odvezú úplne nový Lexus LBX Original Edition a zažívajte každodennú výnimočnosť.

SOFISTIKOVANÁ "ATMOSFÉRA"

LBX ELEGANT

Oceňujete krásu výnimočnosti a preferujete jemný estetický dizajn? Objavte elegantnú “atmosféru” LBX ELEGANT.

SOFISTIKOVANÁ "ATMOSFÉRA"

LBX RELAX

Inklinujete ku klasickému dizajnu a nadčasovej siluete a máte radi rovnováhu medzi aktuálnymi a modernými technológiami? Zažite svoj luxus s úplne novou “atmosférou” LBX Relax.

DYNAMICKÁ "ATMOSFÉRA"

LBX EMOTION

Ak chcete, aby vaše vozidlo odzrkadľovalo váš dynamický každodenný mestský život, tak si nenechajte ujsť “atmosféru” LBX Emotion, ktorá je navrhnutá pre vodičov s rušným životným štýlom.

DYNAMICKÁ "ATMOSFÉRA"

LBX COOL

Radi odhaľujete svoj starostlivo vytvorený životný štýl? Predstavujeme úplne novú “atmosféru” LBX COOL, ktorá je navrhnutá pre tých, čo sa neboja vyniknúť.

DYNAMICKÁ "ATMOSFÉRA"

LBX S COOL "ATMOSFÉROU"

Úplne nový Lexus LBX s "atmosférou" Cool má viac dynamický charakter a dvojfarebné lakovanie, ktoré vám prinesie každodennú výnimočnosť.

  • AKTÍVNY CHARAKTER
  • OBDIV NA CESTÁCH
  • KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ