1. Discover Lexus
  2. LBX Paris Event Wrap Up
VYBERTE SI
KAŽDODENNÁ VÝNIMOČNOSŤ

PODUJATIE LBX V PARÍŽI

V dňoch 23. - 24. novembra 2023 sa uskutočnilo naše štvrté a zároveň posledné podujatie LBX City Event - L'Extraordinaire Boulangerie. Opäť sme premenili obyčajné na niečo krásne a neobyčajné. Prečítajte si o tom viac.

VÝNIMOČNÁ PARÍŽSKA BOULANGERIE

Naše posledné podujatie LBX City Event, L'Extraordinaire Boulangerie, prinieslo zmyslový zážitok z LBX do každodennej pekárne. Dokonale vystihla podstatu každodennej výnimočnosti a všednosť naplnila nádherou. Konala sa v La Verrière du Marais, v priestore typicky obklopenom inšpiráciami, ako sú galérie, výstavy a pop-up obchody.

Hostia si pochutnali na menu vytvorenom michelinskou hviezdou Mory Sacko. Podujatie, ktoré vnieslo Moryho osobnosť a luxus modelu LBX, pozostávalo z rôznych kapitol príbehu:

1 - Príchod: príprava scény

2 - Predhriatie: moderný stojan na bagety sprevádzaný fascinujúcim osvetlením, ktoré symbolizuje zapnutú rúru.

3 - Ingrediencie: vizuálne majstrovské dielo, ingrediencie na croissanty boli vystavené samostatne v presných množstvách v sklenenej vitríne.

4 - Dôkaz: hostia boli obklopení obrovskými guľami imitujúcimi proces výroby pečiva.

5- Pečenie: vrstvená tkanina pripomínajúca vrstvy pečiva vytvorila multisenzorický tunel, ktorým mohli hostia prechádzať za sprievodu zvukov praskajúceho pečiva.

6- Servírovanie: dva sushi dopravné pásy prezentovali značkové LBX boxy so sladkými alebo slanými lahodnými dobrotami vo vnútri, ktoré si hostia mohli vychutnať.

7- Zobrazenie LBX: medzi dopravnými pásmi na sushi sa LBX prezentoval na svetelnej plošine meniacej farbu, s ktorou mohli hostia komunikovať.

8- Pochutiny: dve stanice na podávanie jedál predstavili hosťom kulinárske majstrovské diela Mory Sacko.

9- Prvé poschodie: tu mali hostia pôsobivý výhľad na podujatie z balkóna. Hostia si mohli prezrieť plat du jour - LBX - a pozrieť si snímky LBX z predchádzajúcich podujatí, ktoré boli prezentované v umeleckej galérii.

Chcete sa dozvedieť viac o jedinečnosti a zmyslových zážitkoch samotného hybridu LBX bez nutnosti dobíjania? Objavte dizajn, technológie a atmosféru, ktoré sú všetko, len nie obyčajné, a rezervujte si svoj online ešte dnes.

A ak chcete ešte raz zažiť naše výnimočné LBX City Events, prejdite na našu stránku s podujatiami. Okrem toho si podrobne pozrite naše podujatia v Madride, Londýne a Miláne.