PRIPRAVTE SA NA ODVÁŽNY NOVÝ VZHĽAD

Pôsobivý Lexus ES ako odvážny provokatér úplne ničí predsudky o sedanoch vyššej triedy. Zaujali sme nový, odvážny prístup k jeho dizajnu. Model ES bude nižší, širší a elegantnejší. Prináša zaujímavú siluetu podobnú kupé v spojení s priestrannosťou a kultivovanosťou vlajkového sedanu. Výsledkom je elegancia a komfort v jednom výnimočnom vozidle.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Nový odvážny vzhľad

  Model ES získal vďaka svojmu podvozku elegantný bočný profil, široký postoj a nízke ťažisko. Okrem toho naša limuzína napriek svojej prúdnicovej línii strechy v štýle kupé ponúka cestujúcim dostatok miesta na nohy a priestoru.

  Prečítajte si viac o dizajne

 • Inovačné technológie

  Projekčný displej modelu ES umožňuje vodičovi sústrediť sa na šoférovanie. Spínač na voľbu jazdného režimu sa teraz nachádza vedľa rámika prístrojov, aby vodič pri jeho používaní nemusel meniť polohu za volantom. Pokročilá funkcia rozhrania HMI (rozhranie človek-stroj) sa môže pochváliť estetickým dizajnom, ktorý umožňuje intuitívnu a jednoduchú obsluhu. Prepojené displeje zasa poskytujú pocit hĺbky a možnosť prispôsobenia podľa vlastných preferencií.

  Prečítajte si viac o inovačných technológiách

 • Dynamický radarový tempomat

  Dynamický radarový tempomat, ktorý integruje prevádzku v plnom rozsahu rýchlostí a asistenta rozpoznávania dopravných značiek, pomáha vodičom udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred sebou. Len čo je cesta opäť voľná, vozidlo ES automaticky zrýchli na svoju predvolenú ustálenú rýchlosť.

 • 5 hviezdičková bezpečnosť

  Kamkoľvek idete v novom Lexuse ES, je upokojujúce vedieť, že jazdíte na najbezpečnejšom sedane prémiovej triedy, ktorý bol testovaný spoločnosťou Euro NCAP. Po získaní prestížneho 5-hviezdičkového hodnotenia získalo ES cenu Euro NCAP za najlepšie auto v kategórii Veľké rodinné auto a Hybridné & elektrické auto za rok 2018. Najnovší systém Lexus Safety System + pozostáva z vyspelých technológií, ktoré pomáhajú zabrániť trom najčastejším typom nehôd: zrážky zozadu, vybočeniu z jazdných pruhov a zrážke zahrňujúcej chodcov.

  Zistite viac o vylepšenej bezpečnosti

  Zistite viac o bezpečnostnom hodnotení

PRESKÚMAJTE FAREBNÉ VARIANTY

Pustite sa do osobnej úpravy modelu ES podľa vlastných predstáv, experimentujte s farebnými preferenciami, alebo pokračujte ďalej a pozrite si prvky výbavy a galériu.

VYSKÚŠAJTE SI ES

ZAŽITE MODEL ES

Uvedený model nie je typickým príkladom modelového radu.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU