PRIPRAVTE SA NA ODVÁŽNY NOVÝ VZHĽAD

Pôsobivý Lexus ES ako odvážny provokatér úplne ničí predsudky o sedanoch vyššej triedy. Zaujali sme nový, odvážny prístup k jeho dizajnu. Model ES bude nižší, širší a elegantnejší. Prináša zaujímavú siluetu podobnú kupé v spojení s priestrannosťou a kultivovanosťou vlajkového sedanu. Výsledkom je elegancia a komfort v jednom výnimočnom vozidle.


 

 
  2019 lexus es hybrid key features
 • Nový odvážny vzhľad

  Model ES získal vďaka svojmu podvozku elegantný bočný profil, široký postoj a nízke ťažisko. Okrem toho naša limuzína napriek svojej prúdnicovej línii strechy v štýle kupé ponúka cestujúcim dostatok miesta na nohy a priestoru.

  Prečítajte si viac o dizajne

 • Inovačné technológie

  Projekčný displej modelu ES umožňuje vodičovi sústrediť sa na šoférovanie. Spínač na voľbu jazdného režimu sa teraz nachádza vedľa rámika prístrojov, aby vodič pri jeho používaní nemusel meniť polohu za volantom. Pokročilá funkcia rozhrania HMI (rozhranie človek-stroj) sa môže pochváliť estetickým dizajnom, ktorý umožňuje intuitívnu a jednoduchú obsluhu. Prepojené displeje zasa poskytujú pocit hĺbky a možnosť prispôsobenia podľa vlastných preferencií.

  Prečítajte si viac o inovačných technológiách

 • Päťhviezdičková bezpečnosť

  Kamkoľvek sa vyberiete v novom modeli Lexus ES, je upokojujúce vedieť, že jazdíte na najbezpečnejšom prémiovom sedane, aký kedy organizácia Euro NCAP testovala, čo aj ocenila prestížnym hodnotením 5 hviezdičiek. Všetky modely majú vo výbave najnovší balík Lexus Safety System +. Jeho súčasťou sú vyspelé technológie, ktoré pomáhajú predchádzať trom najbežnejším druhom nehôd: nárazu zozadu, vybočeniu z jazdného pruhu a zrážke s chodcom.

  Prečítajte si viac o zvýšenej bezpečnosti

 • Dynamický radarový tempomat

  Dynamický radarový tempomat, ktorý integruje prevádzku v plnom rozsahu rýchlostí a asistenta rozpoznávania dopravných značiek, pomáha vodičom udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred sebou. Len čo je cesta opäť voľná, vozidlo ES automaticky zrýchli na svoju predvolenú ustálenú rýchlosť.

 • Predstavujeme model ES F SPORT

  Objavte ďalšie prvky, ako sú napríklad dve možnosti farebného vyhotovenia, AVS v rámci štandardnej výbavy, predné a zadné tlmiče, zadný spojler, 19-palcové disky kolies, čierny šrafovaný vzor a hliníkové vložky vrátane pedálov.

PRESKÚMAJTE FAREBNÉ VARIANTY

Pustite sa do osobnej úpravy modelu ES podľa vlastných predstáv, experimentujte s farebnými preferenciami, alebo pokračujte ďalej a pozrite si prvky výbavy a galériu.

Configure your car

Klepnite na auto a otočte

ES Sedan 4 Doors 2.5 TNGA HV 25H- (218 HP) Continuously Variable Transmission Luxury / ČIERNA

VYSKÚŠAJTE SI ES

ZAŽITE MODEL ES

Uvedený model nie je typickým príkladom modelového radu.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU