1. new-cars
  2. Prehľad
VYBERTE SI

UX F SPORT

5-dv.

UX - F SPORT - 5-dv.
ČIERNA

Už od

55100.0

Motor

250h 178k

Záruka

3 roky (alebo 100 000 km)
UX - F SPORT - 5-dv.

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/compare-v2/sk/sk

Top features

KOKPIT ORIENTOVANÝ NA VODIČA

Usaďte sa do sedadla vodiča nového modelu UX, kde si rýchlo nájdete svoju dokonalú polohu za volantom. Sedadlo je neodolateľne pohodlné, pričom vám ponúka dokonalý výhľad na cestu pred vami. Jedinečnú atmosféru zvýrazňuje ručne šitý kožený volant a páčky sekvenčného radenia na volante, ktoré umožňujú športové radenie rýchlostí. Okamžité reakcie plynového pedála zabezpečuje technológia „shift-by-wire“. Ergonomická prístrojová doska crossovera bola navrhnutá tak, aby čo najmenej odvádzala pozornosť vodiča, pričom obsahuje inovačné nápady, ako sú bezdrôtové ovládacie prvky vzduchových prieduchov a bezdrôtová nabíjačka telefónu.

NAVIGÁCIA LEXUS PREMIUM NAVIGATION S 10,3-PALCOVÝM DISPLEJOM

Najnovší navigačný systém Lexus Premium Navigation ponúka sviežu 3D grafiku a mnohé možnosti zobrazenia máp. Dodáva sa s exkluzívnym displejom s uhlopriečkou 10,3 palca alebo so 7-palcovým LED displejom (pri štandardných modeloch).

DOTYKOVÁ PLOCHA TOUCH PAD

Centrálna obrazovka sa ovláda dotykovou plochou Touch Pad alebo hlasovými príkazmi. Rozhranie Touch Pad pôsobí na dotyk ako intuitívna obrazovka smartfónu, pričom využíva funkcie obsluhy ako dvojité klepnutie a pohyb prsta po ploche.

UX Galéria

360° pohľad

Na celú obrazovku Zavrieť

Current promotions

No content found