lexus ux hero

ZÍSKAJTE LEXUS UX

UŽ OD 29 990 €

SPOZNAJTE ATRAKTÍVNE MESTSKÉ SUV LEXUS UX 200 VO VÝBAVE SHINE EDITION UŽ OD 29 990 € ALEBO UX 250h VO VÝBAVE BUSINESS EDITION S HYBRIDNÝM POHONOM A CENOU UŽ OD 33 790 €. PRE VIAC INFORMÁCII VYPLŇTE KONTAKTNÝ FORMULÁR ALEBO KONTAKTUJTE VÁŠHO AUTORIZOVANÉHO PARTNERA LEXUS.

SPOZNAJTE LEXUS UX

Od trúfalej prednej masky so strhujúcou mriežkou chladiča, typickou pre vozidlá Lexus, cez športovú siluetu až po výraznú zadnú časť je nový Lexus UX odvážnym príkladom nového prístupu k riešeniu vozidiel typu crossover. Rovnako vzrušujúci je aj interiér s dizajnom vychádzajúcim z japonskej architektonickej koncepcie „engawa“, založenej na stieraní hraníc medzi vnútrajškom a vonkajškom. V tomto luxusnom, na potreby vodiča orientovanom prostredí, ktoré pôsobí otvorene, no pritom bezpečne, sa budete cítiť ako doma.

Technické údaje
Rozmery
Hybridný motor
8.5
Zrýchlenie 0-100 km/h (s)
177
Maximálna rýchlosť (km/h)
UX Side Dimensions

Dĺžka (mm) 4495

Výška (mm) 1540

Šírka (mm) 1840

UX Front Dimensions

BEZPLATNÁ KONTROLA HYBRIDNÉHO SYSTÉMU

Bezplatná kontrola elektrických motorov a generátorov pri každej servisnej prehliadke Lexus do nájazdu 100 000 km alebo 5 rokov.

ŽIADNE DOBÍJANIE ZO ZÁSTRČKY

Na dobitie batérií nie je potrebná žiadna zástrčka, nový Lexus UX je hybrid bez nutnosti dobíjania.

NULOVÉ EMISIE

Nulové emisie pri jazde v elektrickom režime.

UX 250h AWD df5788a9-e3b7-4975-838a-82e574976dd3

360°

Vyberte výbavu 250h Elegance 4WD 250h Comfort 4WD 250h Comfort Top 4WD 250h Prestiege 4WD 250h F Sport 4WD 250h F Sport Top 4WD 250h Luxury 4WD
177
Maximálna rýchlosť (km/h)
8.7
Zrýchlenie 0-100 km/h (s)
5.8
Kombinovaná spotreba paliva WLTP - Min (l/100km)

HYBRID LEXUS BEZ NUTNOSTI DOBÍJANIA

HYBRID, KTORÝ SA DOBIJE SÁM

Toto je Hybrid, ktorý sa dobíja sám, takže nepotrebuje dobíjanie zo zástrčky. Dokaže jazdiť až 50% času v elektrickom režime. Vždy keď jazdíte, hybridný systém dobíja batériu. Pri spomaľovaní a zastavení náš rekuperačný systém získava ešte viac energie ako pri jazde vpred.

SPOZNAJTE LEXUS UX

 • SPOZNAJTE LEXUS UX

  Vyššie uvedený model nie je reprezentatívny pre tento rad.

OBJAVTE NOVÉ OBZORY

Lexus UX ponúka inovatívny luxus a bezpečnosť značky v balíku, ktorý prináša odvážny nový dizajn v spojení s novými dizajnovými prvkami a mimoriadne účinnými pohonnými jednotkami. Model UX je nabitý dynamickým charakterom a skonštruovaný pre rýchlu a podmanivú jazdu s elegantnými spôsobmi.

    Landscape 1920x1080 upgrade to the latest software

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU MULTIMEDIÁLNEHO SYSTÉMU LEXUS

AKTUALIZUJTE NA NAJNOVŠÍ SOFTVÉR

Získajte najnovšiu verziu softvéru pre vaše vozidlo, pripojte sa k smartfónu a užívajte si funkcie, s ktorými bude jazda a navigácia pohodlnejšia a príjemnejšia.

    ALTERNATIVE 2019 EURO NCAP PLACEHOLDER ASSET

EURO NCAP

KOMPAKTNÝ A ZÁROVEŇ BEZPEČNÝ

Nový Lexus UX dosiahol v najnovších testoch Euro NCAP maximálne päťhviezdičkové ohodnotenie. Tento crossover teda patrí k najbezpečnejším vozidlám vo svojej kategórii v oblasti ochrany vodiča aj posádky. Zároveň je v danej triede najlepší v ochrane chodcov a cyklistov vďaka systému automatického núdzového brzdenia.

Je vybavený najnovšou verziou paketu Lexus Safety System+, ktorý zahŕňa technológie aktívnej bezpečnosti Lexus. Okrem toho sa môže pochváliť mimoriadnymi parametrami pasívnej bezpečnosti vďaka mimoriadne tuhej podvozkovej platforme GA-C (Global Architecture-C) a ôsmim airbagom v štandardnej výbave.

    2018 lexus ux ar banner hybrid 1920x1920 v2

NOVÉ OBZORY

APLIKÁCIA ROZŠÍRENEJ REALITY

Obdivujte interiér a exteriér UX v plnej kráse z každého uhlu vo vysokom rozlíšení a zistite, prečo je nový Lexus UX dokonale prispôsobený požiadavkám živého mestského životného štýlu.

    Connect to the future 1920x1080 hero picture

VLASTNÍCI

PRIPOJTE SA K BUDÚCNOSTI

Zmeňte svoj Lexus na pripojené auto. Mobilná aplikácia Lexus Link ponúka prístup ku skupine služieb, ako sú napríklad moje auto, navigácia na posledný kilometer, plánovanie cesty a pripomienky k elektronickej údržbe.

    LEX NXH MY22 0003

FEEL MORE IN EVERY MOMENT

SUBSCRIBE TO THE ALL-NEW NX NEWSLETTER

Designed to excite, the next generation of SUV is here. Enhanced emotion in every moment, Striking looks, class-leading Lexus Plug-In Hybrid powertrains, and performance that exhilarates and makes you feel more in every moment. The all-new Lexus NX feels like nothing that came before.

OSTATNÉ MODELY Z NAŠEJ MODELOVEJ RADY