ls experience hero

LS

PRIEKOPNÍCKY VLAJKOVÝ SEDAN

Asi nenájdeme iné vozidlo, ktoré by sa aspoň priblížilo sedanu LS, bezkonkurenčnému majstrovskému kúsku čo do konštrukcie a úrovne pohodlia i luxusu.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM LS

Celkom nová vlajková loď Lexus piatej generácie, ktorá je výsledkom päťročného kreatívneho úsilia, pretvára luxusný sedan do celkom neobvyklej umeleckej formy. Naši návrhári vždy dokázali úspešne meniť hranice možného a nemožného, napriek tomu náš najnovší sedan LS opäť posúva technologické hranice o kus ďalej. Vozidlo pretvorené zhora až dole ponúka mimoriadne agilné jazdné chovanie a atraktívne jazdné schopnosti, avšak striktne odmieta akékoľvek kompromisy v otázkach pohodlia alebo luxusu.

2018 lexus ls key features
 • Uvítanie v duchu tradícií japonskej pohostinnosti 'Omotenashi'

  Prívetivosť inšpirovaná japonskou filozofiou Omotenashi je zrejmá už pri dotyku kľučky dverí, kedy sa nové LS na privítanie pridvihne a súčasne sa automaticky znížia vankúše predných sedadiel kvôli čo najjednoduchšiemu nastupovaniu a posadeniu sa do vozidla.

 • Lexus Safety System+

  Pre pocit bezpečia je nové LS v modelovom prevedení 2018 vybavené i novou generáciou bezpečnostného paketu Lexus Safety System+. Prepracované technológie tohto systému teraz prvý krát na svete zahŕňajú i funkciu rozpoznávania chodcov s aktívnym riadením.

 • Sústava priestorového ozvučenia Mark Levinson®

  Pokojná kabína je ideálnym javiskom pre audiosystém Mark Levinson® s technológiou Quantum Logic Immersion, vr. reproduktorov zabudovaných do stropu kabíny pre 3D efekt pripomínajúci akustiku koncertnej sály.

 • Benzínový alebo hybridný pohon

  Sedan LS s možnosťou voľby medzi viacstupňovým hybridným pohonom alebo dvojito preplňovaným benzínovým motorom 3,5 litra V6 i naďalej definuje nové porovnávacie meradlá jazdných schopností, hladkosti chodu, ticha a spotreby paliva.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU