ZOZNÁMTE SA S MODELOM LS

Celkom nová vlajková loď Lexus piatej generácie, ktorá je výsledkom päťročného kreatívneho úsilia, pretvára luxusný sedan do celkom neobvyklej umeleckej formy. Naši návrhári vždy dokázali úspešne meniť hranice možného a nemožného, napriek tomu náš najnovší sedan LS opäť posúva technologické hranice o kus ďalej. Vozidlo pretvorené zhora až dole ponúka mimoriadne agilné jazdné chovanie a atraktívne jazdné vlastnosti, avšak striktne odmieta akékoľvek kompromisy v otázkach pohodlia alebo luxusu.

 • 
 

 
  2018 lexus ls key features
  • Sústava priestorového ozvučenia Mark Levinson®

   Pokojná kabína je ideálnym javiskom pre audiosystém Mark Levinson® s technológiou Quantum Logic Immersion, vr. reproduktorov zabudovaných do stropu kabíny pre 3D efekt pripomínajúci akustiku koncertnej sály.

  • Benzínový alebo hybridný pohon

   Sedan LS s možnosťou voľby medzi viacstupňovým hybridným pohonom alebo dvojito preplňovaným benzínovým motorom 3,5 litra V6 i naďalej definuje nové porovnávacie meradlá jazdných vlastností, hladkosti chodu, ticha a spotreby paliva.

  • Lexus Safety System +A

   Využitím výhod z nášho vedúceho postavenia v oblasti prevencie nehôd, sú všetky modely LS štandardne vybavené systémom Lexus Safety System+. Vrátane Prednárazového bezpečnostného systému s detekciou chodcov, Asistentom poloautonómnej jazdy v jazdnom pruhu, Automatickým ovládaním diaľkových svetiel, Dynamickým adaptívnym tempomatom a Systémom rozpoznávania dopravných značiek. Pre ešte pokročilejšiu podporu jazdy je výlučne pre LS k dispozícii Lexus Safety System +A, ktorý prináša novú úroveň jazdných asistenov ako napr. Prednárazový bezpečnostný systém s detekciou chodcov a aktívnym riadením, Systém sledovania dopravy pred vozidlom, Lexus CoDrive a dvojúrovňový systém adaptívnych svetiel.

VYSKÚŠAJTE LS

Pútavý, dynamický vzhľad modelu LS je spojený s nekompromisným výkonom zameraným na vodiča. Vďaka novému a vylepšenému príslušenstvu a funkciám ponúka tento vlajkový luxusný sedan vynikajúcu mrštnosť kombinovanú s najvyšším komfortom a prepracovanosťou.

EXPERIENCE THE LS

Obrázok je ilustračný

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU