1. new-cars
  2. RZ
  3. Overview
  4. Stunning Looks

PRVKY MODELU RZ

OHROMUJÚCI VZHĽAD

PRVKY MODELU RZ

ŠTVORITÉ SVETLOMETY LED

Keďže vo vozidle nie je potrebný spaľovací motor, kapota modelu RZ je nižšia a prívody vzduchu menšie. Výrazný tvar vretena, ktorý je charakteristický pre značku Lexus, je aplikovaný trojrozmerne, čoho výsledkom je novší a jednoduchší tvar. Elegantné štvorité svetlomety LED sú integrované do vretenovitej karosérie, a vytvárajú tak harmóniu a jednotnosť.
PRVKY MODELU RZ

TECHNOLOGICKY ŠPIČKOVÉ ZADNÉ SVETLO LED

Dômyselná a technologicky špičková zadná časť obsahuje podlhovastú svetelnú lištu LED, ktorá sa tiahne po celej šírke vozidla. Ostrý minimalistický vzhľad pôsobí dojmom jednoduchosti a precíznosti, ktorú podčiarkuje osobitý nový znak Lexus.
PRVKY MODELU RZ

PRVÁ DVOJFAREBNÁ KAROSÉRIA ZNAČKY LEXUS

Zvýšená flexibilita dizajnu umožnila vyrobiť mohutnejšie predné blatníky. Tento efekt umocňuje prvá dvojfarebná karoséria značky Lexus, ktorá rozširuje kontrastnú čiernu plochu od strechy až po kapotu a v ponuke je ako možnosť voliteľnej výbavy.
PRVKY MODELU RZ

VÝRAZNÁ SILUETA

Bočný profil vozidla sa tiahne smerom k zadnej časti a vytvára výraznú siluetu a široký postoj. Zadná časť zdôrazňuje pohodlný priestor a výkonné jazdné vlastnosti vozidla. Tento pôsobivý efekt umocňuje rázvor kolies s dĺžkou 2 850 mm, ktorý vyjadruje nízke ťažisko a vynikajúcu vyváženosť.