• CENNÍK

 • SUV MODELY LEXUS

  SO ZVÝHODNENÍM AŽ 10 000 €

  Nenechajte sa ničím obmedzovať a vyrazte kamkoľvek máte práve chuť. Modely Lexus NX a Lexus RX budú ozdobou každej mestskej cesty, kde sa pohybujú v režime EV ticho a bez spotreby paliva. Rovnako sebaisté sú aj v teréne a na diaľnici, na ktorej môžete naplno otestovať výkon až 313 koní. Maximálne pohodlie vo vnútri vozidla, rad najmodernejších bezpečnostných prvkov a inovatívny pohon všetkých kolies E-FOUR sú samozrejmosťou. Teraz so zvýhodnením až 10 000 €.

  SUV Image
 • SEDANY LEXUS

  S VÝBAVOU V HODNOTE AŽ 7 400 € ZDARMA.

  Dravé masky modelov Lexus GS a Lexus IS neklamú vzhľadom. Stačí prepnúť do režimu SPORT a odrazu je zážitkom aj prechádzanie zo schôdzky na schôdzku. Pokiaľ vás teda neuveriteľne pohodlné sedadlá nepresvedčia k pokojnej jazde, ktorú sedany Lexus zvládajú rovnako skvele. Zapnite si adaptívny tempomat, urobte si pohodlie v prvotriednych klimatizovaných sedadlách a užívajte si riadenie ako nikdy predtým. Teraz s výbavou v hodnote až 7400 € zdarma.

  Sedan Image
 • LEXUS CT UŽ ZA 22 190 €*

  Plávajte mestom s kompaktným hybridom stvoreným pre mestský život. Užívajte si tichú jazdu s nulovou spotrebou aj emisiami alebo jednoducho prepnite do režimu SPORT. Zážitky z jazdy dopĺňa špičková automatická prevodovka, rad bezpečnostných systémov alebo denné LED svetlomety. Lexus CT 200h môže byť váš vďaka akčnému zvýhodneniu v sume 4 700 € už za 22 190 € a riadenie po meste vás už nikdy neprestane baviť

  *PONUKA PLATNÁ DO 31.12.2017

  CT Image
Hybrid Technology Image 2