Multimedia Software Upgrade Hero Image

MAJITEĽ VOZIDLA LEXUS

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU MULTIMEDIÁLNEHO SYSTÉMU

Zostaňte v spojení s najnovšou technológiou Lexus a užite si dokonalý a plynulý zážitok z jazdy. Nová aktualizácia softvéru multimediálneho systému* prináša funkciu integrácie smartfónov pre váš model ES, NX alebo UX.
Obráťte sa na najbližšieho predajcu Lexus a zistite, či je pre vaše vozidlo k dispozícii aktualizácia softvéru.

VIAC KONEKTIVITY, VIAC POHODLIA

Aktualizácia softvéru multimediálneho systému je teraz k dispozícii pre modely Lexus ES, UX a NX vyrobené v rokoch 2017 až 2019. Vylepšite možnosti pripojenia pomocou funkcie integrácie smartfónov cez Apple CarPlayTM* a Android AutoTM*. Na displeji multimediálneho systému vo vašom modeli Lexus potom môžete bezpečne a pohodlne využívať množstvo funkcií vrátane telefonovania, SMS, WhatsApp, navigácie a hudobných aplikácií.

* Požiadajte svojho predajcu Lexus (alebo pobočku) o vykonanie softvérovej aktualizácie vášho multimediálneho zariadenia.

Dostupnosť funkcií Apple CarPlayTM a Android AutoTM sa môže v jednotlivých krajinách líšiť.

    Parallax Image 1 Convenient Voice Control

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU MULTIMEDIÁLNEHO SYSTÉMU LEXUS

PRAKTICKÉ HLASOVÉ OVLÁDANIE

Relaxujte a rukami držte volant – hlasom môžete ľahko ovládať svoj smartfón a vychutnať si zážitok z plynulej a sústredenej jazdy. Aktualizácia multimediálneho systému* vám umožňuje používať Siri® na vašom zariadení iPhone® alebo funkciu Google Assistant® na smartfónoch s operačným systémom Android. Používajte povely pre navigáciu, telefonujte alebo odosielajte a prijímajte správy praktickým, pohodlným a bezpečným spôsobom.

    Parallax Image 2 Entertainment For Every Trip

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU MULTIMEDIÁLNEHO SYSTÉMU LEXUS

ZÁBAVA NA KAŽDOM VÝLETE

Funkcie Apple CarPlayTM a Android AutoTM umožňujú praktický prístup k obľúbeným kompatibilným aplikáciám na multimediálnom displeji. Počas jazdy si môžete v aplikácii Spotify® alebo Pandora® vychutnať zoznam skladieb presne podľa svojej nálady. Môžete diktovať a posielať SMS alebo správy cez WhatsAppTM, prípadne si zvoliť podcast.

    Parallax Image 3 Seamless Navigation

AKTUALIZÁCIA SOFTVÉRU MULTIMEDIÁLNEHO SYSTÉMU LEXUS

BEZPROBLÉMOVÁ NAVIGÁCIA

Príďte do ľubovoľného cieľa jednoducho. Funkcie Apple CarPlayTM a Android AutoTM zobrazia naplánovanú trasu na displeji multimediálneho systému vo vozidle – vrátane integrovaného hlasového ovládania. Rovnako je možná navigácia prostredníctvom aplikácií Google MapsTM alebo WazeTM. Okrem toho sú k dispozícii bezdrôtové aktualizácie, aby ste si mohli stiahnuť najnovšie mapy.

Apple, iPhone, Apple CarPlayTM, Siri sú registrované ochranné známky spoločnosti Apple Inc.
Android, Android AutoTM, Google Maps, Google Assistant, Waze sú registrované ochranné známky spoločnosti Google LLC.
Spotify je registrovaná ochranná známka spoločnosti Spotify AB.
WhatsApp je registrovaná ochranná známka spoločnosti WhatsApp Inc.
Pandora je registrovaná ochranná známka spoločnosti Pandora Media LLC.