Ownership 1920x1080 hero picture

MAJITELIA

LEXUS LINK

Pripojte sa k budúcnosti pomocou mobilnej aplikácie Lexus Link a získajte bezproblémový prístup k celému radu služieb, ktoré šetria čas, peniaze a stres.

App StoreGoogle Play

ČO JE TO LEXUS LINK?

Lexus Link premení vaše vozidlo na online auto. Táto nová mobilná aplikácia ponúka prístup k množstvu služieb, ako je napríklad vyhľadanie vozidla, navádzanie na poslednom úseku cesty, plánovanie ciest a pripomienka servisu. Začiatok je jednoduchý. Zaregistrujte sa na portáli My Lexus, stiahnite si aplikáciu a preskúmajte možnosti. Služba Lexus Link je momentálne k dispozícii iba pre niektoré vybrané modely od roku 2019.

 • REZERVÁCIA SERVISU

  Uľahčite si údržbu. Rezervácia nasledujúcej návštevy servisu je otázkou niekoľkých kliknutí v aplikácii Lexus Link bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

  PRIPOMIENKA SERVISU

  Už nikdy nezmeškáte servis. Využite pripomienku servisu podľa skutočného počtu najazdených kilometrov. Budete mať istotu, že vaše vozidlo má vždy najlepší výkon.

  WI-FI

  Pripojte až 10 zariadení k Wi-Fi v aute a sledujte spotrebu svojich dát v aplikácii.

  BATTERY GUARD

  Sledujte úroveň nabitia 12 V batérie vášho vozidla, aby ste mali pokoj.

  ASISTENT PRI NEHODE

  V závislosti od závažnosti nehody informuje vybrané núdzové kontakty.


 

 
  Connect to the future 1920x1080 hero picture

MAJITELIA

PRIPOJTE SA DO BUDÚCNOSTI

Premeňte svoj Lexus na online vozidlo. Aplikácia Lexus Link ponúka prístup k množine služieb, ako je napríklad vyhľadanie vozidla, navádzanie na poslednom úseku, plánovanie ciest a elektronická pripomienka údržby.

App StoreGoogle Play