1. Owners
  2. Connected Services & Multimedia
  3. Lexus link
MENU
MENU

LEXUS LINK

Pripojte sa k budúcnosti pomocou mobilnej aplikácie Lexus Link a získajte bezproblémový prístup k celému radu služieb, ktoré šetria čas, peniaze a stres.

KONEKTIVITA LEXUS

 

Aplikácia Lexus Link, ktorá bola vytvorená ako doplnok k nášmu jedinečnému servisnému zážitku „Omotenashi“, premení Váš Lexus na pripojené vozidlo. Táto nová aplikácia, ktorá sa ľahko a intuitívne používa, poskytuje prístup k na mieru šitým službám konektivity, ktoré Vám pomôžu naplánovať cestu, naplánovať servis alebo získať cenné informácie o tom, ako jazdíte.

 

ODOSLAŤ CIEĽ 

Vychutnajte si bezproblémový začiatok cesty a ľahko si naplánujte trasu ešte pred odchodom alebo na ceste. Aplikácia Lexus Link dokáže odoslať ciele priamo do vášho navigačného systému Lexus.

 

VYHĽADAŤ VOZIDLO 

Nájdite svoj model Lexus aj na tých najpreplnenejších parkoviskách. Aplikácia Lexus Link vám pomôže nájsť vozidlo a taktiež zdieľať jeho polohu s tými, ktorí ju potrebujú vedieť.

 

HYBRID COACHING 

Poskytuje doporučenia pre zefektívnenie vášho jazdného štýlu a maximalizovanie využitia EV režimu hybridného vozidla Lexus, čím vám pomôže ušetriť palivo a znížiť emisie.

 

OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE A ROZMRAZOVANIA NA DIAĽKU 

Táto funkcia umožňuje ovládať klimatizáciu a rozmrazovať čelné sklo vášho UX 300e z tepla domova alebo kancelárie. Okrem toho je možné nastaviť klimatizáciu na plánovaný čas odchodu, čo zaručuje maximálny komfort, keď prídete k svojmu autu. Rozmrazovanie sa počas chladného rána dá taktiež aktivovať na diaľku.

 

*Dostupné iba pre UX 300e

 

ZOBRAZENIE NABÍJACÍCH STANÍC 

Táto funkcia má zásadný význam pre všetkých majiteľov EV. Pomáha Vám rýchlo nájsť nabíjacie stanice v celej Európe. Po príchode k nabíjacej stanici sa pred nabíjaním jednoducho identifikujete pomocou aplikácie, karty RFID alebo aplikácie Lexus Link. Pre väčšiu transparentnosť dostávajú vlastníci mesačný prehľad poplatkov.

 

*Dostupné iba pre UX 300e

 

VOZIDLOM AŽ K DVERÁM 

Musíte posledný úsek cesty prejsť pešo? Preneste si podrobnosti zo systému satelitnej navigácie do svojej mobilnej aplikácie, aby bola celá trasa bezproblémová a jednoduchá.

 

ANALYTICKÉ NÁSTROJE PRE JAZDU 

Prezrite sa bližšie na históriu vašej cesty. V aplikácii Lexus Link sú údaje, s ktorými si môžete prezrieť parametre a štýl jazdy. Pozrite si rôzne informácie vrátane rýchlosti, zrýchlenia, brzdenia a počtu najazdených kilometrov.

 

DIAĽKOVÉ NABÍJANIE 

Pomocou aplikácie Lexus Link v mobile môžete na diaľku skontrolovať úroveň nabitia a dojazd svojho UX 300e a rozhodnúť sa, či je potrebné batériu dobiť na 100%. Pri domácom nabíjaní je tiež možné zistiť, kedy bude vaše auto úplne nabité, z pohodlia vašej obývačky. Môžete si dokonca nastaviť časovač, ktorý zabezpečí, že nabíjanie bude dokončené pred zvoleným časom odchodu.

 

*Dostupné iba pre UX 300e

 

POKROČILÉ MESTSKÉ PRIPOJENIE 

Popri úlohách týkajúcich sa elektromobilu Vám Lexus Link pomôže organizovať servis na vašom UX 300e alebo použiť funkciu „Zdieľať do vozidla“ na naplánovanie dovolenky alebo služobnej cesty a odoslanie trasy do vášho auta. A zatiaľ čo funkcia „Car to Door“ vás vedie pešo alebo po zaparkovaní hromadnou dopravou do vášho konečného cieľa, funkcia „Nájsť vozidlo“ vám pomôže pri návrate nájsť Váš UX 300e. Funkcia „Driving Analytics“ Vám nakoniec umožňuje sledovať štýl jazdy a označovať pracovné cesty.

 

*Dostupné iba pre UX 300e

REZERVÁCIA SERVISU


Uľahčite si údržbu. Rezervácia nasledujúcej návštevy servisu je otázkou niekoľkých kliknutí v aplikácii Lexus Link bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

 

 POISTENIE NA ZÁKLADE POUŽITIA

Pokiaľ ste vlastníkom značky Lexus, zabezpečíme, aby ste vždy dostávali výnimočné služby zákazníkom. Vieme, že vaše očakávania sú mimoriadne vysoké; veď ste si vybral Lexus.

OCHRANA BATÉRIE


Sledujte úroveň nabitia 12 V batérie vášho vozidla, aby ste mali pokoj.

 

PRIPOMIENKA SERVISU

Už nikdy nezmeškáte servis. Využite pripomienku servisu podľa skutočného počtu najazdených kilometrov. Budete mať istotu, že vaše vozidlo má vždy najlepší výkon.

 

WI-FI


Pripojte až 10 zariadení k Wi-Fi v aute a sledujte spotrebu svojich dát v aplikácii.

 

ASISTENT PRI NEHODE


V závislosti od závažnosti nehody informuje vybrané núdzové kontakty.

 

Pozrite sa na sortiment a preskúmajte najlepšiu možnosť pre váš životný štýl. Obráťte sa na svojho predajcu ohľadom dostupnosti Lexus Link vo vašej krajine.
ES
ES Elegance
LS
LS ELEGANCE 4dv.
LC
LC Luxury 500h Kupé
NX
NX COMFORT
RX
RX COMFORT 5-dv.

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/sk/sk?model=nx%2Cux%2Crx%2Crxl%2Cct%2Cis%2Cls%2Ces%2Cls%2Crc%2Cll

VLASTNOSTI LEXUS LINK

PRIPOJTE SA DO BUDÚCNOSTI

Premeňte svoj Lexus na online vozidlo. Aplikácia Lexus Link ponúka prístup k množine služieb, ako je napríklad vyhľadanie vozidla, navádzanie na poslednom úseku, plánovanie ciest a elektronická pripomienka údržby.