1. Owners
 2. Connected Services & Multimedia
 3. Lexus link
VYBERTE SI
LEXUS LINK A MULTIMEDIA

LEXUS LINK

Pripojte sa k budúcnosti pomocou mobilnej aplikácie Lexus Link a získajte bezproblémový prístup k celému radu služieb, ktoré šetria čas, peniaze a stres.

KONEKTIVITA LEXUS

 

Aplikácia Lexus Link, ktorá bola vytvorená ako doplnok k nášmu jedinečnému servisnému zážitku „Omotenashi“, premení Váš Lexus na pripojené vozidlo. Táto nová aplikácia, ktorá sa ľahko a intuitívne používa, poskytuje prístup k na mieru šitým službám konektivity, ktoré Vám pomôžu naplánovať cestu, naplánovať servis alebo získať cenné informácie o tom, ako jazdíte.

 •  

  ODOSLAŤ CIEĽ 

  Vychutnajte si bezproblémový začiatok cesty a ľahko si naplánujte trasu ešte pred odchodom alebo na ceste. Aplikácia Lexus Link dokáže odoslať ciele priamo do vášho navigačného systému Lexus.

   

  VYHĽADAŤ VOZIDLO 

  Nájdite svoj model Lexus aj na tých najpreplnenejších parkoviskách. Aplikácia Lexus Link vám pomôže nájsť vozidlo a taktiež zdieľať jeho polohu s tými, ktorí ju potrebujú vedieť.

   

  HYBRID COACHING 

  Poskytuje doporučenia pre zefektívnenie vášho jazdného štýlu a maximalizovanie využitia EV režimu hybridného vozidla Lexus, čím vám pomôže ušetriť palivo a znížiť emisie.

   

  OVLÁDANIE KLIMATIZÁCIE A ROZMRAZOVANIA NA DIAĽKU 

  Táto funkcia umožňuje ovládať klimatizáciu a rozmrazovať čelné sklo vášho UX 300e z tepla domova alebo kancelárie. Okrem toho je možné nastaviť klimatizáciu na plánovaný čas odchodu, čo zaručuje maximálny komfort, keď prídete k svojmu autu. Rozmrazovanie sa počas chladného rána dá taktiež aktivovať na diaľku.

   

  *Dostupné iba pre UX 300e

   

  ZOBRAZENIE NABÍJACÍCH STANÍC 

  Táto funkcia má zásadný význam pre všetkých majiteľov EV. Pomáha Vám rýchlo nájsť nabíjacie stanice v celej Európe. Po príchode k nabíjacej stanici sa pred nabíjaním jednoducho identifikujete pomocou aplikácie, karty RFID alebo aplikácie Lexus Link. Pre väčšiu transparentnosť dostávajú vlastníci mesačný prehľad poplatkov.

   

  *Dostupné iba pre UX 300e

 •  

  VOZIDLOM AŽ K DVERÁM 

  Musíte posledný úsek cesty prejsť pešo? Preneste si podrobnosti zo systému satelitnej navigácie do svojej mobilnej aplikácie, aby bola celá trasa bezproblémová a jednoduchá.

   

  ANALYTICKÉ NÁSTROJE PRE JAZDU 

  Prezrite sa bližšie na históriu vašej cesty. V aplikácii Lexus Link sú údaje, s ktorými si môžete prezrieť parametre a štýl jazdy. Pozrite si rôzne informácie vrátane rýchlosti, zrýchlenia, brzdenia a počtu najazdených kilometrov.

   

  DIAĽKOVÉ NABÍJANIE 

  Pomocou aplikácie Lexus Link v mobile môžete na diaľku skontrolovať úroveň nabitia a dojazd svojho UX 300e a rozhodnúť sa, či je potrebné batériu dobiť na 100%. Pri domácom nabíjaní je tiež možné zistiť, kedy bude vaše auto úplne nabité, z pohodlia vašej obývačky. Môžete si dokonca nastaviť časovač, ktorý zabezpečí, že nabíjanie bude dokončené pred zvoleným časom odchodu.

   

  *Dostupné iba pre UX 300e

   

  POKROČILÉ MESTSKÉ PRIPOJENIE 

  Popri úlohách týkajúcich sa elektromobilu Vám Lexus Link pomôže organizovať servis na vašom UX 300e alebo použiť funkciu „Zdieľať do vozidla“ na naplánovanie dovolenky alebo služobnej cesty a odoslanie trasy do vášho auta. A zatiaľ čo funkcia „Car to Door“ vás vedie pešo alebo po zaparkovaní hromadnou dopravou do vášho konečného cieľa, funkcia „Nájsť vozidlo“ vám pomôže pri návrate nájsť Váš UX 300e. Funkcia „Driving Analytics“ Vám nakoniec umožňuje sledovať štýl jazdy a označovať pracovné cesty.

   

  *Dostupné iba pre UX 300e

 • REZERVÁCIA SERVISU


  Uľahčite si údržbu. Rezervácia nasledujúcej návštevy servisu je otázkou niekoľkých kliknutí v aplikácii Lexus Link bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

   

   POISTENIE NA ZÁKLADE POUŽITIA

  Pokiaľ ste vlastníkom značky Lexus, zabezpečíme, aby ste vždy dostávali výnimočné služby zákazníkom. Vieme, že vaše očakávania sú mimoriadne vysoké; veď ste si vybral Lexus.

  OCHRANA BATÉRIE


  Sledujte úroveň nabitia 12 V batérie vášho vozidla, aby ste mali pokoj.

   

 • PRIPOMIENKA SERVISU

  Už nikdy nezmeškáte servis. Využite pripomienku servisu podľa skutočného počtu najazdených kilometrov. Budete mať istotu, že vaše vozidlo má vždy najlepší výkon.

   

  WI-FI


  Pripojte až 10 zariadení k Wi-Fi v aute a sledujte spotrebu svojich dát v aplikácii.

   

  ASISTENT PRI NEHODE


  V závislosti od závažnosti nehody informuje vybrané núdzové kontakty.

 

Pozrite sa na sortiment a preskúmajte najlepšiu možnosť pre váš životný štýl. Obráťte sa na svojho predajcu ohľadom dostupnosti Lexus Link vo vašej krajine.
ES
ES Elegance
Od 57 900 €
LS
LS ELEGANCE 4dv.
Od 111 000 €
LC
LC Luxury 500h Kupé
Od 103 000 €
NX
NX COMFORT
Od 54 400 €

https://dxp-webcarconfig.lexus-europe.com/v1/model-filter-results/sk/sk?model=nx%2Cux%2Crx%2Crxl%2Cct%2Cis%2Cls%2Ces%2Cls%2Crc%2Cll

VLASTNOSTI LEXUS LINK

PRIPOJTE SA DO BUDÚCNOSTI

Premeňte svoj Lexus na online vozidlo. Aplikácia Lexus Link ponúka prístup k množine služieb, ako je napríklad vyhľadanie vozidla, navádzanie na poslednom úseku, plánovanie ciest a elektronická pripomienka údržby.