1. New Cars
VYBERTE SI

PLNE ELEKTRICKÝ UX 300e 

Plne elektrický Lexus UX 300e bol vyvinutý, aby priniesol originálnu zábavu z jazdy v meste. Kombinuje kultivovanosť značky Lexus na svetovej úrovni s novým vzrušujúcim zážitkom Lexus Electrified.

JE TO TAK AKO TO CÍTITE 

V meste alebo na kľukatých vidieckych cestách si pri jazde s novým UX 300e užijete ovládanie, ktoré je zábavné a zároveň ostré, a to najmä vďaka nízkemu ťažisku vozidla a mimoriadne pevnému podvozku. Sledujte UX 300e v akcii.

ODVÁŽNY DIZAJN CROSSOVERA

Plne elektrický crossover UX prichádza s dizajnovými prvkami Lexus, napríklad s charakteristickou maskou chladiča, vytvarovanými charakteristickými líniami a športovou strechou podobnou kupé. Vpredu sú výrazné denné svetlá s motívom šípky nad elegantnými 3-projektorovými LED svetlometmi, ktoré zvýrazňujú svetlá v tvare L, charakteristické pre značku Lexus.

 

REMESELNÉ MAJSTROVSTVO „TAKUMI“ SVETOVEJ ÚROVNE

Aby sme zaistili svetové remeselné spracovanie, ktoré tvorí základ každého vozidla Lexus, model UX 300e sa vyrába v ocenenom závode Kjušu spoločnosti Lexus. Na kvalitu dohliadajú vychýrení majstri remeselníci „Takumi“, ktorí svoju pozornosť zameriavajú aj na najmenšie detaily – od nádherného ručne brúseného laku po montáž všetkých elektrických komponentov v čistom prostredí..

ZÁŽITOK Z JAZDY „LEXUS ELECTRIFIED“

Za volantom si užijete vzrušujúci nový zážitok z jazdy „Lexus Electrified“ s ponukou štyroch pútavých režimov spomalenia. Do dokonalosti ho vyladil Yošijaki Ito, náš najskúsenejší hlavný testovací vodič. Ito-san, ktorý nenechal kameň na kameni, pomohol dokonca vytvoriť elegantný ovládač jazdy.

CHLÁCHOLIVO ELEKTRICKÝ

Snímače v akumulátore monitorujú napätie každého článku akumulátora a bloku, ako aj jeho teplotu, aby sa zaistila maximálna kontrola a dojazd. Lítiovo-iónový akumulátor v modeli UX 300e využíva pokročilé systémy chladenia a vyhrievania, ktoré mu zaisťujú dlhú a bezproblémovú životnosť.

LEXUS SAFETY SYSTEM +

Kamkoľvek sa s vydáte s novým modelom Lexus UX 300e, je fajn vedieť, že jazdíte v jednom z najbezpečnejších elektromobilov, aké boli kedy vyrobené. Je vybavený najnovším bezpečnostným systémom Lexus Safety System +, ktorý pomáha predchádzať nehodám s vozidlami vpredu, zabraňuje nechceným výjazdom z jazdného pruhu a aj kolíziám s chodcami.

GALÉRIA MODELU UX 300e

Preskúmajte vozidlo s jedinečným vzhľadom na ceste, ktoré posúva výkon crossoverov na vyššiu úroveň.