concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

NOVINKY A UDALOSTI

SPÄŤ NA ČLÁNKY

LLEXUS ZÍSKAVA OCENENIE “BEST ENTERTAINING” NA MILÁNSKOM TÝŽDNI DIZAJNU 2015

Milan design week

AUTOMOBILKA LEXUS ZÍSKALA OCENENIE "BEST ENTERTAINING" V RÁMCI DIZAJNOVEJ SÚŤAŽE MILANO DESIGN AWARD.

Automobilka Lexus za svoju expozíciu "Lexus – A Journey of the Senses" získala ocenenie "Best Entertaining" v rámci súťaže Milano Design Award usporiadanej počas milánskeho týždňa dizajnu, ktorý je celosvetovo najväčšou akciou svojho druhu. Lexus je vôbec prvou automobilkou, ktorá toto ocenenie získala.

Ocenenie Milano Design Award, udeľované už 5. rokom kultúrnym združením Elita, je jediným oficiálnym ocenením pre najlepšie expozície v rámci milánskeho týždňa dizajnu. Ocenenie Milano Design Award hodnotí celkovo najlepšie expozície aj jednotlivých víťazov v piatich kategóriách (Entertaining - zábava, Tech, Sound - zvuk, Impact - dopady, E-commerce). Víťazi sa volia zo všetkých vystavovateľov zúčastniacich sa milánskeho týždňa dizajnu v rôznych mestských častiach.

Samotnú expozíciu navrhli dvaja medzinárodne uznávaný majstri svojho odboru: bytový návrhár Philippe Nigro a šéfkuchár Hajime Yoneda, ktorý jazdu zmyslov doplnil o chuťovú zložku. Plodom tejto spolupráce dvoch celkom odlišne zameraných odborníkov je vskutku jedinečný zážitok, ktorý v mnohých návštevníkoch zanechal hlboký dojem.

Dve minúty dlhá interaktívne pojatá virtuálna prechádzka expozíciou je teraz k dispozícii na globálnych stránkach Lexus na tejto adrese: http://www.lexus-int.com/lexus-design/virtual-journey/.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.