concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

LUXUSNÉ KUPÉ LC500 h

S HYBRIDNÝM POHONOM

SVETOVÁ PREMIÉRA LUXUSNÉHO KUPÉ LC500 h S HYBRIDNÝM POHONOM. PREDSTAVENIE NOVEJ GENERÁCIE VIACSTUPŇOVÉHO HYBRIDNÉHO POHONU LEXUS

Opäť sme významne pokročili smerom do budúcnosti. Na ženevskom autosalóne 2016 sa automobilka Lexus opäť chystá prekvapiť celý svet odhalením hybridného prevedenia svojho celkom nového luxusného kupé LC. Za fascinujúcim elegantným vzhľadom stojí technika prebúdzajúca nadšenie. LC 500h je vybavené našou novou generáciou hybridného ústrojenstva v podobe viacstupňového hybridného pohonu Lexus, schopného sprostredkovať atraktívne jazdné schopnosti pri pozoruhodne nízkej spotrebe paliva.

Model LC mohli záujemcovia prvý raz uvidieť na medzinárodnom autosalóne NAIAS 2016 v Detroite. Vďaka svojmu atraktívnemu stvárneniu, úžasným výkonom a dokonalému remeselnému spracovaniu sa okamžite stáva jednou z našich vlajkových lodí.

Na ženevskom autosalóne 2016 budeme prezentovať aj podmanivý LF-FC koncept Nový vizionársky model dáva jedinečnú predstavu o designovom a technologickom smerovaní našich budúcich vozidiel. Koncept LF-FC, prvý raz odhalený v roku 2015 na autosalóne v Tokiu, je poháňaný pokrokovým výkonným systémom s palivovými článkami.

Taktiež sa chváli prepracovaným systémom bezdotykového rozhrania HMI (Human Machine Interface) a technológiami na podporu autonómneho riadenia. Môžeme ho bez preháňania označiť za priekopníka automobilov budúcnosti.

TLAČOVÁ KONFERENCIA LEXUS

TLAČOVÁ KONFERENCIA AUTOMOBILKY LEXUS SA USKUTOČNÍ 1. MARCA O 11:30 NA STÁNKU LEXUS (Č. 4211) V HALE Č. 4 STREDISKA PALEXPO.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.