concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

HUDOBNÝ PRODUCENT MARK RONSON
V NOVEJ KAMPANI ‘MAKE YOUR MARK’
AUTOMOBILKY LEXUS

Lexus dnes oznámil zahájenie kreatívnej spolupráce s oceňovaným hudobným producentom Markom Ronsonom v rámci kampane pri predstavení modelu LC. Nové vozidlo predstavuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádza novú éru luxusnej značky prostredníctvom kampane s výstižným názvom ‘Make Your Mark'.

Spolupráca s Ronsonom stvrdzuje snahu automobilky Lexus vytvárať úžasné zážitky vo svete hudby, umenia aj technológií. Nadväzuje na kampaň ‘Live the Life RX' z roku 2015 s Judom Lawom, v ktorej dostali návštevníci imerzívneho divadla príležitosť poznať životný štýl obľúbenej filmovej hviezdy.

MARK RONSON

Kampaň ‘Make Your Mark' v priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov ponúkne zákazníkom aj fanúšikom mnoho atraktívneho obsahu a úžasných zážitkov.

"Vždy rád spolupracujem s pokrokovými a výnimočnými ľuďmi, či už v štúdiu alebo mimo neho," hovorí ku kampani Mark Ronson a dodáva: ,Keď ma oslovil Lexus s konceptom tejto kampane a keď som zbadal nové LC, bolo to súčasne osviežujúce a vzrušujúce. V súvislosti s týmto vozidlom ma nadchla myšlienka využitia hudby ako zdroja inšpirácie a zážitkov."

LEXUS LC

"Mark Ronson je kultovým hudobným producentom niekoľkých najväčších hitov desaťročia, a tak sme si pre našu kampaň ‘Make Your Mark’ snáď ani nemohli želať lepšieho spolupracovníka/1 uvádza Alain Uyttenhoven, riaditeľ spoločnosti Lexus Europe a dopĺňa: “Lexus LC predstavuje začiatok novej éry automobilky Lexus, ktorá stavia predovšetkým na hľadaní silnejšej synergie medzi konštrukciou a designom. Pre tento účel by sme len ťažko našli niekoho lepšieho ako Marka - človeka, ktorý sa tak významne zapísal do sveta hudby."

Design kupé LC sa mimoriadne verne drží predlohy konceptu LF-LC, čo automobilke prinieslo dvojaký zisk prestížneho ocenenia EyesOn Design Award. LC je zhmotnením rozvíjajúcej sa kultúry vývoja vozidiel Lexus, ktorej súčasťou je aj spolupráca medzi návrhárskymi a konštrukčnými tímami v snahe vytvárať automobily schopné prekonať všetky očakávania.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.