concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLÁ

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

DEFINUJEME SERVIS

OCEŇOVANÉ ZÁKAZNÍCKE SLUŽBY

Vlastniť Lexus znamená omnohoviac než len jednoducho vlastniť automobil - je to ako byť členom exkluzívneho klubu. Na naševozidlá sme extrémne hrdí, a dúfame, že tomu tak bude aj vo Vašom prípade. Z toho dôvodu ponúkame mimoriadne vysokú úroveň oceňovaných zákazníckych služieb.

rc f side

ZÁRUKA NA VOZIDLÁ LEXUS

POCIT ISTOTY

Je dôležitý - a preto ponúkame komplexnú záruku po dobu troch rokov alebo do najazdenia 100 000 km (podľa toho, ktorá z dvoch skutočností nastane skôr). V prvých dvoch rokoch neplatí žiadne obmedzenie najazdených kilometrov. Záruka na vozidlá Lexus tiež zahŕňa:

  • 3 roky záruky na povrchovú koróziu a kazy na laku
  • 12 rokov záruky perforáciu karosérie prehrdzavením
  • Záruku na hybridnú sústavu Lexus Hybrid Drive prvých 5 rokov prevádzky alebo prvých 100 000 najazdených km (podľa toho, čo nastane skôr)

Spoločnosť Toyota Central Europe - Slovakia s.r.o. so sídlom: Gagarinova 7/C, 821 01 Bratislava, IČO: 31 585 973, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. : 25719/B, (ďalej aj ako „Spoločnosť“), si touto cestou dovoľuje váženým zákazníkom oznámiť, že záruka poskytovaná Spoločnosťou na vozidlá Spoločnosti sa v rámci trvania záručnej doby vzťahuje na všetky vozidlá Spoločnosti bez ohľadu na to, či počas jej platnosti bola na príslušnom vozidle vykonaná oprava alebo údržba, resp. vykonaný servis (vrátane pravidelnej predpísanej servisnej údržby) autorizovaným servisom Spoločnosti alebo iným než autorizovaným servisom Spoločnosti, ktorý dodrží (dodržal) postup v súlade s predpismi výrobcu. Táto informácia je poskytnutá v spolupráci s Protimonopolným úradom Slovenskej republiky.

..

.

.

.

LEXUS EURO ASSISTANCE 24

POMOC 24 HODÍN DENNE

Tento podporný program vám podá pomocnú ruku, nech už sa v Európe vydáte kamkoľvek. V prípade núdze spoločnosť Lexus urobí všetko preto, aby ste sa napokon dopravili do cieľa svojej cesty:

  • Sme tu pre vás 24 hodín denne, sedem dní v týždni, 52 týždňov v roku
  • V prípade naliehavej potreby pre vás zabezpečíme ubytovanie v hoteli
  • V prípade, že práve nie ste spôsobilý na jazdu, pošleme vám vodiča
  • Zabezpečíme vám cestnú asistenčnú službu, kedykoľvek to bude treba

Akýkoľvek problém, v ktorúkoľvek hodinu, s vašim vozidlom Lexus?

Ak ste v Slovenskej republike a ak Vaše vozidlo odtiaľ pochádza, zavolajte
- 0800 166 628

Ak ste v zahraničí a Vaše vozidlo pochádza zo Slovenskej republiky, volajte
- +420 221 586 505

LEXUS PROTECT

Lexus Protect

TÁ PRAVÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA NIELEN DO SHOWROOMU

Značka Lexus predstavila nový revolučný produkt pre svojich zákazníkov – Lexus ProTect. Ide o prostriedok, ktorý zaručí dokonalú ochranu laku, vnútorných textílií a liatych kolies po dobu celých piatich rokov od aplikácie, na čo je súčasne poskytnutá plná záruka. Lexus ProTect využíva celkom novú technológiu v oblasti ochrany celého vozidla, ktorá bola pôvodne vyvíjaná Americkým národným úradom pre letectvo a kozmonautiku NASA, ako ochranný plášť pre parabolické antény vesmírnych satelitov. Ďalej bol vyvíjaný, testovaný a schválený ako „Originálny Lexus Produkt“ v Japonsku s účasťou Toyota Motor Corporation, ktorý je dlhodobým partnerom v chemickom priemysle.

Produkt pre ochranu karosérie nie je vosk ani žiadny polymérový tmel, ale špeciálny moderný prostriedok na kremíkovej báze, ktorý priľne k molekulárnej štruktúre laku. Keramicky spevnená povrchová úprava uzatvorí vozidlo do nepriepustného obalu, ktorý ochráni lak a bočné okienka pred znečistením, špatnými poveternostnými podmienkami a mnohými inými nepriaznivými vplyvmi. Lexus ProTect odolá teplote vyššej ako 400°C a zabraňuje tak usadzovaniu rozpálených prachových častíc z brzdového obloženia na liatych kolesách. Ochrana tkanín a textílií potom funguje na báze teflónu, ktorý na ošetrenom čalúnení vozidla v interiéri aj v batožinovom priestore vytvorí tenký film, z ktorého povrchu jednoducho zotriete nečistoty bez zanechania škvŕn.

Lexus ProTect je možné aplikovať na nové aj staršie vozidlo a ponúkať ho budú autorizovaní predajní a servisní partneri Lexus. Doporučená cena produktu vrátane aplikácie činí 400 € vr. DPH. Lexus ProTect chráni a pomáha udržať atraktívny vzhľad po dobu celých piatich rokov po ošetrení a zvyšuje tak hodnotu vozidla. Záruka na Lexus ProTect sa v prípade predaja vozidla prenáša na nového majiteľa.

KOMPATIBILITA S BLUETOOTH

ZOSTAŇTE PRIPOJEN

Bluetooth® vám umožní ľahké bezdrôtové pripojenie kompatibilného mobilného telefónu k vášmu vozidlu Lexus. Kompatibilný telefón musí podporovať Bluetooth® a profil HFP (Hands-Free-Profile).

You can use our Bluetooth® compatibility tool to check whether your phone can connect.

BLUETOOTH® COMPATIBILITY TOOL

DEFINUJEME SERVIS

Mapy

Tu si môžete aktualizovať mapy Vašej Luxus navigácie:

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.