concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

NAO TAMURA

DIZAJNÉRKA

Nao Tamura vyštudovala odbor komunikačného dizajnu na Parsons School of Design v New Yorku. Neskôr si v Tokiu založila svoje vlastné štúdio a momentálne pôsobí v New Yorku. Jej riešenia, ktorá sú výsledkom kreatívnej komunity Tokia a New Yorku, skvele zapadajú do prostredia 2D i 3D a dokážu zvláštnym spôsobom nadviazať emočné prepojenia s publikom. Nao odmieta pevnú kategorizáciu, ktorá v jej odbore dnes často pretrváva. Jej jedinečné riešenia prekračujú rámec bežného dizajnu a zhmotňujú krehkú rovnováhu medzi inováciou a krásou.

Nao Tamura získala rad prestížnych ocenení, vrátane za produktový dizajn IF Product Design Award, ocenenie Red Dot Award, zlaté ceny Industrial Design Excellence Award a 1. cenu Milano Salone Satellite Award.

ZISTITE VIAC

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.