concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

„AMAZING IN MOTION” NA MILAN DESIGN WEEK 2014

Talian Fabio Novembre, Japonec Nao Tamura a americký tím dizajnérov MIT´z Tangible Media Group vedený profesorom Hiroshiom Ishiiom vytvorili jedinečnú interpretáciu reklamnej kampani „Amazing in Motion” značky Lexus.

Návrhári oslovení automobilkou Lexus sa pokúsili vyjadriť koncept spôsobom, ktorý sa diametrálne odlišuje od ich obvyklých tvorivých postupov.

Fabio Novembre prezentuje svojím konceptom „We dance“ (Tancujeme) život ako tanec. Použité tanečné pohyby predstavujú začiatok života a odkazujú na priamu súvislosť s vesmírnymi pohybmi planét a galaxií.

„Interconnection” (Prepojenie) návrhára Nao Tamuru vychádza z prirodzeného pohybu a skúma nezávislý vzťah ľudí a prírody.

Koncept „TRANSFORM” (Premena) tímu dizajnérov MIT´s Tangible Media Group predstavuje splynutie technológií a dizajnu s cieľom povzbudiť inšpiráciu divákov prostredníctvom premien – od nábytku až po dynamický stroj.

Všetky tieto práce budú vystavené v priestoroch Circolo Filologico Milanese od utorka 8. apríla do nedele 13. apríla, a to v rámci najväčšieho svetového veľtrhu dizajnu Salone del Mobile di Milano. Zástupcovia tlače sa môžu s trojicou návrhárov stretnúť 8. apríla od 15.00 do 16.00 hodín.

Ďalšie podrobnejšie informácie o dizajnovej súťaži Lexus Design Award nájdete na adrese: https://www.lexus-int.com/lexus-design-award/

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.