concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

LEXUS DESIGN EVENTS

EXPOZÍCIA LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN.

AUTOMOBILKA LEXUS NA TOHTOROČNOM MILAN DESIGN WEEK, NAJPRESTÍŽNEJŠEJ MEDZINÁRODNEJ PREHLIADKE SVETOVÉHO DIZAJNU USPORIADANEJ V TALIANSKOM MILÁNE, PREDSTAVÍ ŠPECIÁLNU EXPOZÍCIU ZOSTAVENÚ Z PRÁC TROCH RENOMOVANÝCH SVETOVÝCH DIZAJNÉROV. EXPOZÍCIA NAZVANÁ LEXUS DESIGN AMAZING 2014 MILAN BUDE UMIESTNENÁ V CIRCOLO FILOLOGICO MILANESE A OTVORENÁ BUDE OD UTORKA 8. APRÍLA DO NEDELE 13. APRÍLA.

VIAC LEXUS

SÉRIA AMBICIÓZNYCH PROJEKTOV, KTORÉ SKÚMAJÚ ZLOŽITOSŤ A KRÁSU POHYBU, ZAČÍNA NAŠÍM PRVÝM PROJEKTOM "KROKY". "KROKY" SÚ PRÍBEHOM FIGURÍNY V NADŽIVOTNEJ VEĽKOSTI PRECHÁDZAJÚCEJ MESTOM V SNAHE NÁJSŤ NIEČO ŠPECIÁLNE.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.