concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

AMAZING IN MOTION – STROBE

STROBE JE ÚŽASNÉ VIZUÁLNE ZOBRAZENIE OSVETLENÉHO MUŽA KRÁČAJÚCEHO NOCOU PO MESTE.

STROBE približuje prostredníctvom predstavivosti inovatívny dizajn a technológiu značky Lexus.

STROBE - dielo režiséra Adama Berga - rozpráva príbeh pozoruhodnej nočnej prechádzky jedného muža medzi mrakodrapmi mesta Kuala Lumpur, a to prostredníctvom skvelých účinkujúcich a akrobatov v špeciálne vyvinutých oblekoch vybavených LED technológiou.

Na zákazku vyrobené obleky spracované hollywoodskym kostýmovým návrhárom Vinom Burnhamom a technickým riaditeľom Adamom Wrigtom preberajú niektoré dizajnové prvky vozidiel Lexus vrátane ikonickej "vretenovitej" masky chladiča a LED svetlometov.

Špeciálne vytvorený počítačový systém a komplexný DMX software boli navrhnuté tak, aby podľa požiadaviek na diaľku rozsvecovali oblek aktéra a pomáhali vytvárať úžasné filmové zábery.

STROBE je v poradí tretí zo série projektov Amazing in Motion firmy Lexus. Navštívte amazinginmotion.com a zoznámte sa s celým príbehom o projekte STROBE. A pozrite si ďalšie projekty Amazing in Motion.

Zistite viac na:: http://www.lexus-int.com

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.