concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

PÄŤ

the five

PÄT NAJÚŽASNEJŠÍCH DIZAJNÉRSKYCH TALENTOV NA SVETE.

Od inovatívneho návrhára písma zo štátu Rhode Island až po novú tvár fínskeho dizajnu, stretli sme sa s piatimi najúžasnejšími dizajnérskymi talentmi na svete.

CYRUS HIGHSMITH TYPOGRAF PROVIDENCE

Cyrus Highsmith, rodák z Wisconsinu, ako absolvent školy Rhode Island School of Design (RISD) sa stal v roku 1997 členom veľmi vplyvného bostonského štúdia The Font Bureau. O takmer dve desaťročia neskôr sa stal jedným z najuznávanejších a najlepších typografov v Severnej Amerike. V odbore, v ktorom sa stále rýchlejšie presadzovali obrazovky počítačov a pixely, si odvážny, živý a zároveň veľmi unikátny tvorivý proces Highsmitha získal mnoho priaznivcov, vrátane novinárskeho guru Maria Garciu. Ten ho nazval "jednou z najdynamickejších a najoriginálnejších osobností amerického typografického dizajnu súčasnosti".

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.