concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

CESTA

JEDEN Z NAJVÝZNAMNEJŠÍCH HOVORCOV SÚČASNÉHO UMENIIA, UMELECKÝ KURÁTOR A KRITIK JENS HOFFMANN, OBJAVUJE KRÁSU KALIFORNSKÉHO POBREŽIA V LEXUSE LS

"Toto je najvzdialenejšie miesto, kam sa dá v Amerike dôjsť," hovorí nad kávou Jens Hoffmann v sanfranciskej reštaurácii Tadich Grill a rozhliada sa po meste. "Vždy máte pocit, že prepadnete do oceánu. Kalifornia sa nachádza na okraji avantgardy.“ Vonku na ulici parkuje platinový Lexus LS 600 L, Hoffmanov spoľahlivý kôň na 80 míľ dlhú jazdu po kľukatom pobreží Kalifornie, na ktorú sa chystá vyraziť. Je to pekné auto so skosenou vretenovitou maskou chladiča a športovým vzhľadom. Vyzerá inteligentne a trochu otrávene. Je pripravený vyraziť na cestu.

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.