concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

ODHALENIE

the reveal

VSTUP NA SCÉNU

Nová generácia modelu Lexus IS prináša jednu z najkvalitnejších karosérií, najinteligentnejšie riadenie a najpôsobivejšie jazdné vlastnosti, aké boli doteraz v tom rade predstavené.

U Lexusu IS, ktorý sa inšpiroval filozofiou dizajnu Lexusu s názvom L-finesse, možno badať niekoľko motívov s tvarom písmena L. Patria medzi ne aj svetlá pre dennú prevádzku a zadné svetlá. Súčasťou týchto svetiel sú tiež LED svetlá v tvare L.

Najvyhranenejší, najtrúfalejší a pravdepodobne najviac vzrušujúci model vo viac ako dvadsaťročnej histórii značky Lexus. Najnovší model IS predstavuje vrchol medzi modelmi prémiových značiek.

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.