concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

JEDEN

the one

DVOJDVEROVÝ KONCEPT KUPÉ LF-CC STANOVIL NOVÝ ŠTANDARD DIZAJNU PRE LEXUS TÝM, ŽE PONÚKOL DOTERAZ NAJSMELŠÍ VIZUÁLNY DOJEM.

Hlavnými piliermi najnovšieho konceptu Lexus LF-CC, ktorý mal svoju dlho očakávanú premiéru na parížskom autosalóne v roku 2012, sú “dizajn,” “radosť z jazdy” a “najmodernejšia hybridná technológia.”

Najnápadnejším prínosom je karoséria konceptu LF-CC, ktorá vznikla na základe odborných skúseností nazhromaždených v dizajnovej divízii Lexusu za zhruba 10 rokov od predstavenia filozofie L-finesse. L-finesse vytvorená zo základných hodnôt značky „vedúceho postavenia” a “prepracovanosti” je dobrovoľne prijatým dizajnovým konceptom o aký sa Lexus vždy snažil. Návrhári v priebehu času koncept vybrúsili a zakaždým keď vyvíjali nový koncept alebo model ho zdokonalili.

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.