concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

PÄŤ

the five

POČÍNAJÚC BUDOVAMI POSTAVENÝMI Z PENY AŽ PO MOSTY OŽIARENÉ LED SVETLAMI SA STRETÁVAME S PIATIMI NÁVRHÁRMI, KTORÍ VECI ROBIA ODLIŠNE.

PERNILLA OHRSTEDT
ARCHITEKTKA, LONDÝN

Architektka Pernilla Ohrstedt (32 rokov), ktorá vyrastala v Štokholme, sa po prvý raz presťahovala do Londýna, aby absolvovala základný kurz v Central Saint Martins College of Art and Design. Napriek tomu, že vyrastala v „prostredí presiaknutom architektúrou“ — obaja jej rodičia pracujú v odbore - po svojom príjazde sa napriek tomu musela rozhodnúť o svojom budúcom povolaní. Skoro spoznala, že jej záujem leží v prostredí vytvorenom ľuďmi. “Chcela som to však robiť iným spôsobom a zistila som, že miestne školy mi to umožnia,“ vysvetľuje. “Možno to spoznáte v spôsobe, akým pracujem; som akýsi neochotný architekt."

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.