concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

SPÄŤ NA ČLÁNKY

PRVOK

an element

UKÁZAŤ TO NAJLEPŠIE

Elegantný vizuálny prvok, ktorý predstavila súčasná generácia GS v roku 2011 v podobe vretenovitej masky chladiča, predznamenal novú kapitolu pre Lexus ako prémiovú automobilovú značku.

Smelá trojrozmerná príťažlivosť profilu masky chladiča je výsledkom prebiehajúcej dizajnovej evolúcie. Hornú polovicu masky s lichobežníkovým tvarom po prvýkrát predstavili v roku 2005 na modeli GS. Bola súčasťou pokusu Lexusu vytvoriť pre značku individuálnu tvár — a skoro viedla k rozhodnutiu vyvinúť spodnú časť masky chladiča, čím vznikol výsledný vretenovitý tvar.

PREČÍTAJTE SI CELÝ ČLÁNOK

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.