HYBRIDNÉ LEXUS SO SAMOSTATNÝM DOBÍJANÍM

HYBRIDNÉ VOZIDLÁ PRE PODNIKANIE

Ohľaduplný k životnému prostrediu, úsporný a pokrokový luxus. Firemné vozidlo, ktoré je rovnako výkonné ako váš podnik a predstavuje jasnú alternatívu k naftovým modelom.

SPRÁVNA VOĽBA

Z mimoriadne nízkej spotreby paliva, najmodernejších systémov na podporu riadenia alebo designu a remeselného spracovania majstrov výroby Takumi sa nemusia tešiť len súkromní záujemcovia. Obstaranie hybridného vozidla Lexus so samostatným dobíjaním, spojeného s jazdnými schopnosťami a inováciami Lexus, je správnou voľbou každého podnikateľa.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait reduce emissions

  HYBRIDNÉ VOZIDLÁ PRE PODNIKANIE

  VŽDY PRIPRAVENÝ ZNIŽOVAŤ EMISIE

  Všetky hybridné vozidlá Lexus z našej ponuky predstavujú rozumnú podporu vášho zasadenia sa o znižovanie dopadov podnikania na životné prostredie. Naše pokrokové technológie priaznivo ovplyvňujú znečistenie prostredia v lokálnom i celosvetovom meradle tým, že znižujú emisie škodlivých plynov a prispievajú k čistejšiemu vzduchu v mestách.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait financial efficiency

  HYBRIDNÉ VOZIDLÁ PRE PODNIKANIE

  VŽDY PRIPRAVENÝ NA ÚSPORY

  Pokrokové technológie hybridných vozidiel Lexus s preukázateľne nízkou spotrebou paliva pomáhajú minimalizovať prevádzkové náklady, čím prispievajú k čo najlepším finančným výsledkom.

  Vlastníctvo hybridného vozidla Lexus so samostatným dobíjaním sa ničím nelíši od bežného automobilu – nikdy nie je zložitejšie, a naopak prináša rad výhod. Tešiť sa môžete na mimoriadnu spoľahlivosť vozidiel Lexus, bez akýchkoľvek ďalších nákladov na údržbu, pretože kontrola stavu hybridného systému je súčasťou každej servisnej prehliadky.

  Hybrid je hospodárny nielen v otázke výdajov za palivo: môže byť prínosom i pre celkové hospodárske výsledky vášho podnikania. Hybridné vozidlá môžu po celú dobu prevádzky prinášať firemné daňové úľavy, rovnako tak ako nižšiu mieru zdanenia nefinančných príjmov u zamestnancov.

  Obstaranie hybridných vozidiel Lexus môže pre vašu firmu znamenať veľmi výhodnú investíciu.

 • 2017 lexus hybrid for business portrait driving performance

  HYBRIDNÉ VOZIDLÁ PRE PODNIKANIE

  VŽDY PRIPRAVENÝ PONÚKNUŤ SKVELÉ JAZDNÉ SCHOPNOSTI

  Do cieľa sa môžete dopraviť na výsosť štýlovo. Vďaka dvojakému zdroju energie je zaručený agilný a suverénny výkon, rovnako tak ako hladká jazda na diaľkových trasách.

  Náš prístup zameraný na dôsledné znižovanie spotreby, uplatňovaný naprieč všetkými hybridnými vozidlami Lexus so samostatným dobíjaním, znamená. tichší interiér, poskytujúci pokojné útočisko a prostredie na premýšľanie – vytvorené podľa najnáročnejších štandardov majstrov výroby Takumi.

  Takže či už vyrážate na kľúčové jednanie alebo chcete len chvíľu v pokoji premýšľať, spoľahnite sa, že vždy dorazíte svieži a pripravení podať maximálny výkon.

ZOZNÁMTE SA S MODELOVÝM RADOM

Odhaľte kompletný modelový rad hybridných vozidiel Lexus s autonómnym dobíjaním, predstavujúci najširší výber v rámci všetkých značiek prémiových automobilov.


 

 
  2017 lexus hybrid for business full width cinemagraph is fallback
2017 lexus hybrid for business portrait refined luxury

HYBRIDNÉ VOZIDLÁ LEXUS

KULTIVOVANÝ LUXUS

Špičkové remeselné spracovanie nespočíva len v dokonalej úprave povrchov: tvorí jadro nášho prístupu k absolútnej kvalite. Naši majstri výroby Takumi vo všetkých fázach výroby dôsledne spájajú tradičné metódy a moderné technológie, od utvárania podvozku zameraného na hladkú a dynamickú jazdu až po ručnú výrobu dekorov a interiérov, s cieľom ponúknuť zákazníkovi úplne bezchybný konečný produkt.

Naše inteligentné bezpečnostné systémy Lexus Safety System+ a Lexus Safety System+ A ďalej poskytujú vodičom tú najpokrokovejšiu podporu so schopnosťou čítať vozovku i zámery vodiča v záujme maximálnej kontroly, istoty za volantom i cestovného pohodlia.

Záruka istoty pre všetkých podnikateľov i správcu vozových parkov.

Next steps