concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

NOVÝ LEXUS RX

NA FRANKFURTSKOM AUTOSALÓNE 2015 SA PREDSTAVÍ V EURÓPSKEJ PREMIÉRE NOVÝ RX. IDE O NAJPREDÁVANEJŠÍ MODEL V 26-ROČNEJ HISTÓRII ZNAČKY - S PREDAJOM 2,2 MILIÓNA JEDNOTIEK - RX PREDSTAVUJE TRI Z DESIATICH VOZIDIEL PREDANÝCH ZNAČKOU LEXUS.

ATRAKTÍVNY DESIGN

Nový Lexus RX bude jednou z hlavných hviezd tohoročného autosalónu vo Frankfurte. Doteraz najmarkantnejší model značky Lexus, pochádzajúci z našich návrhárskych štúdií, prezentuje zmes prepracovaných záhybov a kriviek, ktoré zhmotňujú výraznú evolúciu v štylistickom pojatí tohto modelu. Nové RX poukazuje na zhodnú genetickú výbavu, akou disponujú nedávno uvedené modely značky Lexus.

ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE

V interiéri ponúka nové RX už v štandarde bezkonkurenčnú úroveň kultivovaného luxusu. Zlepšenie nastalo dokonca aj v kvalite ovzdušia v kabíne, a to vďaka oceňovanej technológii čistenia vzduchu Nanoe®. O ešte vyššiu bezpečnosť cestujúcich sa stará bezpečnostný systém Lexus Safety System +. Uvedený systém využíva milimetrový radar a kameru pre odhaľovanie potenciálne nebezpečných situácií.

WATCH THE LEXUS
PRESS CONFERENCE

ZÁŽITKY S NOVÝM RX VO VIRTUÁLNEJ REALITE

SÚČASŤOU PREZENTÁCIE AUTOMOBILKY LEXUS VO FRANKFURTE JE AJ PREHLIADKA MODELU RX VO VIRTUÁLNEJ REALITE (PROSTREDNÍCTVOM HEADSETU OCULUS RIFT). TIEŽ SI MÔŽETE STIAHNUŤ MOBILNÚ APLIKÁCIU DO SVOJHO SMARTPHONU ALEBO TABLETU.

NOVÝ VÝKONNÝ LEXUS GS

POZRITE SA NA NOVÝ LEXUS GS 200T. NOVÝ PRÍRASTOK DO MODELOVÉHO RADU GS JE POHÁŇANÝ VÝKONNÝM ZÁŽIHOVÝM MOTOROM 2,0 LITRA S PREPLŇOVANÍM, KTORÝ SPOLUPRACUJE S OSEMSTUPŇOVOU AUTOMATICKOU PREVODOVKOU. V MODELOVOM RADE GS SA ZMENILO TVAROVANIE ČELNÝCH PARTIÍ A TERAZ SA ŠTANDARDNE PONÚKAJÚ BI-LED SVETLOMETY.

NOVÝ STUPEŇ VÝBAVY ŠPORT PRE MODELY CT A IS

ŠPORTOVÝ CHARAKTER MODELOV CT A IS TERAZ EŠTE PODTRHUJE NOVÝ STUPEŇ VÝBAVY ŠPORT. OBIDVA MODELY, KTORÉ SA NA EURÓPSKYCH TRHOCH PONÚKAJÚ OD SEPTEMBRA 2015, PREDSTAVUJÚ VYLEPŠENÉ DESIGNOVÉ PRVKY VÝBAVY ŠPORT.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.