lexus make your mark hero

NOVINKY LEXUS

MAKE YOUR MARK - UKÁŽTE SA

Lexus oznámil zahájenie kreatívnej spolupráce s oceňovaným hudobným producentom Markom Ronsonom v rámci kampane pre uvedenie modelu LC. Nové vozidlo predstavuje vlajkové kupé značky Lexus a uvádza novú éru luxusnej značky prostredníctvom kampane s príhodným názvom ‘Make Your Mark’.

Spolupráca s Ronsonom potvrdzuje snahu automobilky Lexus vytvárať úžasné zážitky vo svete hudby, umenia i technológií. Nadväzuje na kampaň ‘Život v duchu RX’ z roku 2015 s Judem Lawem, v ktorom návštevníci imerzívneho divadla dostali príležitosť poznať za volantom kúsok zo životného štýlu obľúbenej filmovej hviezdy.

MARK RONSON

Kampaň Make Your Mark v priebehu nasledujúcich šiestich mesiacov ponúkne spotrebiteľom i fanúšikom veľa atraktívneho obsahu a úžasných zážitkov.

Kampaň komentuje Mark Ronson: “Vždy rád spolupracujem s pokrokovými a jedinečnými ľuďmi, či už v štúdiu i mimo neho. Keď ma oslovil Lexus s konceptom tejto kampane a keď som zbadal nové LC, bolo to osviežujúce a zároveň vzrušujúce. Získala ma myšlienka využiť hudbu ako zdroj inšpirácie a zážitkov v súvislosti s týmto vozidlom.”

LEXUS LC

Design kupé Lexus LC sa mimoriadne verne drží predlohy v podobe konceptu LF-LC, čo automobilke prinieslo zisk dvoch prestížnych ocenení EyesOn Design Award. LC je zhmotnením stále dokonalejšej kultúry vývoja vozidiel Lexus, súčasťou ktorej je i spolupráca medzi návrhárskymi a konštrukčnými tímami v snahe vytvárať automobily schopné prekonať všetky očakávania.

Spoluprácu automobilky Lexus s Markom Ronsonom komentuje Alain Uyttenhoven, riaditeľ spoločnosti Lexus Europe: “Mark Ronson je kultovým hudobným producentom, stojacim za niekoľkými najväčšími hitmi desaťročí, a tak sme si pre našu kampaň ‘Make Your Mark’ snáď ani nemohli želať lepšieho spolupracovníka. Lexus LC predstavuje začiatok novej éry automobilky Lexus, ktorá stavia predovšetkým na hľadaní silnejšej synergie medzi konštrukciou a designom. Za týmto účelom by sme len ťažko našli niekoho lepšieho, ako je Mark – človek, ktorý svojimi výsledkami a spoluprácou tak významne obohatil svet hudby.”