2019 lexus men in black

MEN IN BLACK

LEXUS ZACHRAŇUJE VESMÍR V NAJNOVŠOM FILME OD SONY PICTURES MUŽI V ČIERNOM™: GLOBÁLNA HROZBA

Muži v čiernom potrebujú pri plnení svojich misií výkonné vozidlá na rýchle prenasledovanie zloduchov, najmodernejšie technológie na boj proti mimozemšťanom a kultivovaný štýl, ktorý odráža úroveň tejto najexkluzívnejšej skupiny tajných agentov v Galaxii. Značka Lexus sa s radosťou zhostila tejto úlohy a dodala oficiálne vozidlo pre film distribučnej spoločnosti Sony Pictures „Muži v čiernom™: Globálna Hrozba, ktorý sa má začať premietať v amerických kinách od 14. júna 2019.
Muži v čiernom vždy chránili Zem pred spodinou vesmíru. Vo svojom najnovšom dobrodružstve sa musia vysporiadať s doposiaľ najväčšou a najglobálnejšou hrozbou, pred akou kedy stáli: v ich vlastnej organizácii Muži v čiernom (MIB) je špión.
Vozidlá značky Lexus sú v celom filme oficiálnou flotilou organizácie Muži v čiernom. Lexus RC F 2020 účinkuje ako obľúbené vozidlo agentov MIB, ktorí ho využívajú na svoje povestné rýchle naháňačky. Toto luxusné športové kupé prešlo nedávno atraktívnou zmenou, vďaka ktorej je ešte rýchlejšie, ľahšie a dokonale pripravené prepravovať Mužov v čiernom pri zachraňovaní vesmíru. Lexus RC F ponúka doposiaľ najvýkonnejší motor Lexus V8 – a vo filme sa navyše predstaví aj s pôsobivými mimozemskými technológiami. Vo filmových scénach stretnutia s mimozemšťanmi diváci uvidia aj hybridný model Lexus RX Hybrid a SUV Lexus LX.
„Model RC F sme vybavili aj niekoľkými supertajnými schopnosťami, ktoré pomáhajú agentom MIB,“ hovorí Lisa Materazzová, viceprezidentka marketingu spoločnosti Lexus. „V tejto chvíli môžem prezradiť len toľko, že sme vytvorili vskutku jedinečný stroj na boj proti mimozemšťanom. Už sa nevieme dočkať, keď diváci uvidia model RC F v pozícii v akej ho ešte nikdy nevideli.“
Výsledkom spolupráce spoločností Lexus a Sony Pictures na filme Muži v čiernom™: Globálna Hrozba je integrácia značky Lexus do filmu, televízny spot so značkami oboch spoločností, špeciálne upravené vozidlo RC F pre film Muži v čiernom, sponzorstvo filmovej premiéry a špeciálne podujatie Intersect by Lexus v New Yorku počas medzinárodného autosalónu v New Yorku.
„Sme nadšení, že môžeme spolupracovať so spoločnosťou Lexus na tejto viacúrovňovej kampani na podporu filmu Muži v čiernom™: Globálna Hrozba,“ uviedol Jeffrey Godsick, výkonný viceprezident a šéf riadenia značky a globálneho partnerstva spoločnosti Sony Pictures Motion Picture Group. „Športové kupé Lexus RC F je dokonalým vozidlom pre náš tím agentov MIB, ktorých vedie Chris Hemsworth a Tessa Thompsonová, pri ochrane Galaxie.“
O filme Muži v čiernom™: Globálna Hrozba
Muži v čiernom vždy chránili Zem pred spodinou vesmíru. Vo svojom najnovšom dobrodružstve sa musia vysporiadať s doposiaľ najväčšou a najglobálnejšou hrozbou, pred akou kedy stáli: v ich vlastnej organizácii Muži v čiernom je špión.

Film režíroval F. Gary Gray a scenár napísala dvojica Art Marcum a Matt Holloway podľa komiksu Malibu od Lowella Cunninghama. O produkciu filmu sa postarali Walter F. Parkes a Laurie MacDonaldová a výkonnými producentmi sú Steven Spielberg, E. Bennet Walsh, Riyoko Tanaka, David Beaubaire, Barry Sonnenfeld, Edward Cheng a Howard Chen. V hlavných úlohách sa predstavia Chris Hemsworth a Tessa Thompsonová, ďalej účinkujú Rebecca Fergusonová, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, dvojčatá Laurent Bourgeois a Larry Bourgeois a britské herecké hviezdy Emma Thompsonová a Liam Neeson.
O spoločnosti Sony Pictures Entertainment
Sony Pictures Entertainment (SPE) je dcérska spoločnosť spoločnosti Sony Entertainment Inc., ktorá je dcérskou spoločnosťou koncernu Sony Corporation so sídlom v Tokiu. Globálne operácie spoločnosti SPE zahŕňajú produkciu, akvizíciu a distribúciu filmov, televíznu produkciu, akvizíciu a distribúciu, televízne siete, tvorbu a distribúciu digitálneho obsahu, prevádzkovanie štúdiových zariadení a vývoj nových produktov, služieb a technológií pre zábavný priemysel. Medzi produkčné organizácie skupiny Motion Picture Group spoločnosti SPE patrí Columbia Pictures, Screen Gems, TriStar Pictures, Sony Pictures Animation, Stage 6 Films, AFFIRM Films a Sony Pictures Classics. Ďalšie informácie nájdete na stránke http://www.sonypictures.com/corp/divisions.html.