concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

TRADÍCIA

Písmeno ‘F’ z označenia F SPORT poukazuje na pretekársky okruh Fuji Speedway, ktorý je rodiskom a hlavným miestom testovania našich najvýkonnejších modelov F. Naši jazdecký majstri na okruhu Fuji Speedway testujú a zdokonaľujú všetky komponenty vozidla.

MARKANTNÝ DESIGN

Design vozidiel v prevedení F SPORT spoľahlivo priťahuje pozornosť. Vpredu zaujme markantná vretenovitá maska chladiča s rastrom v podobe voštinovej siete a chrómovými dekoráciami. Chladiace kanály bŕzd a aerodynamické lamely na spodnom spojleri vpredu zvyšujú prítlak a esteticky vylepšujú funkčnosť.

Design dopĺňajú jedinečné zliatinové kolesá a diskrétne označenie F SPORT, s poukazom na miesto zrodu tohto stupňa výbavy: pretekársky okruh Fuji Speedway.

ŠPECIFICKÝ
DESIGN KOLIES A
ODLADENIE
PODVOZKU

Atraktívne zliatinové kolesá sú obuté do nízkoprofilových pneumatík pre dokonalý prejazd zákrutami. K ešte lepšiemu jazdnému chovaniu bez negatívnych dopadov na pohodlie napomáha špecifické odladenie predného aj zadného zavesenia a elektrického posilňovača riadenia.

SEDADLÁ PRE MIMORIADNE VÝKONY

KONŠTRUKCIA SEDADIEL VOZIDIEL V PREVEDENÍ F SPORT SA PÝŠI EŠTE PREPRACOVANEJŠÍM PROFILOVANÍM, KOPÍRUJÚCIM KRIVKY TELA – OD BOKOV AŽ PO RAMENÁ – PRE DOKONALÚ OPORU V ZÁKRUTÁCH. DO DETAILU VYVEDENÉ PREŠTEPOVANIE JE VÝSLEDKOM RUČNEJ PRÁCE NAJZRUČNEJŠÍCH MAJSTROV VÝROBY ‘TAKUMI’.

DISPLEJ INŠPIROVANÝ
PRETEKÁRSKYMI OKRUHMI

Dynamicky pojatý prístrojový panel F SPORT sprostredkuje všetky údaje dôležité pri riadení. V prepojení s voličom jazdných režimov (Drive Mode Select) sa mení spôsob zobrazovania podľa aktuálneho jazdného režimu.

ŠPORTOVÝ
VOLANT A
PEDÁLE

Vďaka ergonomickému tvarovaniu športového volantu F SPORT si vychutnáte dokonalé spojenie so svojim vozidlom. Volant s logom F SPORT, obšitý dokonalou perforovanou kožou, svojim prevedením ladí s ovládacími prvkami radenia.

Strojovo obrobené hliníkové pedále pod vašimi podrážkami, s poukazom na inšpiráciu vozidiel F SPORT svetom motoristického športu, zaručujú skvelú adhéziu a lepšiu spätnú väzbu.

VYBERTE SI VLASTNÝ MODEL RADU F SPORT

CHARAKTERISTICKÁ VÝBAVA F SPORT SA PONÚKA NAPRIEČ CELÝM NAŠIM MODELOVÝM RADOM, VRÁTANE KOMPAKTNÉHO MODELU CT, KUPÉ RC A PODMANIVÉHO SUV RX. AKO SA ODLÍŠITE VY?

MODELY
Všetko
Kompaktné autá a sedany
Kabriolet
Crossover
Hybrid

ŽIADNE VÝSLEDKY

Vášmu hľadaniu nezodpovedajú žiadne vozidlá. Rozšírte svoje hľadanie a skúste hľadať znova.

CT

CT

LUXUS V KONCENTROVANEJ PODOBE

Vyskúšajte si prvý na svete prémiový kompakt s plno hybridným pohonom, teraz ponúkaný aj v dynamickom
variante F SPORT.

IS

IS

OCEŇOVANÝ ŠPORTOVÝ SEDAN

Model IS, zhmotňujúci eleganciu v spojení so športovou dynamikou, je synonymom pre dokonalú rovnováhu medzi luxusným pohodlím a športovými výkonmi.

LS

LS

LUXUSNÝ VÝKON

Nekompromisný výkon, dokonalé krivky a vrchol kultivovanosti – LS mení samotnú definíciu luxusného sedanu.

NX FSPORT

NX

ÚCHVATNÝ METRO DESIGN

Objavte úchvatný Metro design pre päticu cestujúcich s batožinou, spoločne s benzínovými alebo hybridnými jednotkami budúcej generácie.

2017 Lexus RC 300h F SPORT Home Range Exterior 460 480

RC

ATRAKTÍVNE JAZDNÉ SCHOPNOSTI

Až vo svojom RC uchopíte do dlaní športový volant s exkluzívnym obšitím, bezpochyby si naplno vychutnáte opojnú akceleráciu a mimoriadne jazdné schopnosti pri vysokých rýchlostiach.

F Marque panel 1920 hero
F Sport

VÝKONNÉ MODELY S OZNAČENÍM F

OBJAVTE NAJVÝKONNEJŠIE VOZIDLÁ, KTORÉ STÁLI VZOROM PRI NÁVRHU STUPŇA VÝBAVY F SPORT. NAŠE ZAUJATIE VÝKONOM A LUXUSOM JE BEZKONKURENČNÉ.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.