concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

AVANTGARDNÁ KRÁSA

AVANTGARDNÁ KRÁSA V HYBRIDNOM ŠPORTOVOM KUPÉ 2+2.

Na autosalóne NAIAS v Detroite sme v januári 2012 predstavili atraktívny koncept LF-LC, ktorý potom vzbudzoval pozornosť i na iných miestach. Agilné, športové a agresívne športové vozidlo vychádza z predstavy 'gracióznej precíznosti', ktorá sa prejavuje 'avantgardnou krásou', ako ju nazývajú samotní dizajnéri. A na autosalóne získalo ocenenie Eyes on Design v kategórii koncepčných vozidiel.

Ohromujúci vzhľad konceptu naznačuje budúci štýl novej vlny modelov Lexus. Vízia navrhnutá v našich štúdiách Calty v Kalifornii ukazuje svojou odvážnou interpretáciou našej charakteristickej vretenovitej masky chladiča a senzačných svetlometov pre denné svietenie, ako by mohlo vyzerať športové kupé.

LF LC cutout 960 001

NACHÁDZAME SA UPROSTRED NAJVÄČŠEJ ZMENY V HISTÓRII ZNAČKY LEXUS - INŠPIROVANÍ NOVOU GENERÁCIOU OSOBITÉHO DIZAJNU.

Karl Schlicht , Generálny riaditeľ divízie Lexus pre produktové a marketingové plánovanie, január 2012

POKROČILÝCH MATERIÁLOV A
TECHNOLÓGIÍ

LF LC cutout 960 002

OVLÁDANIE KONCEPTU LF-LC UĽAHČUJE DOTYKOVÉ ZARIADENIE REMOTE TOUCH, ZATIAĽ ČO DVA DISPLEJE LCD 12,3" POSKYTUJÚ PREVÁDZKOVÉ INFORMÁCIE A POKYNY NAVIGAČNÉHO SYSTÉMU.

Sklenená strecha vozidla má ľahké strešné stĺpiky v tvare konzoly a vo vnútri je vodič obklopený výrazne tvarovanými bočnými panelmi a vysokou zakrivenou konzolou.

Ovládanie konceptu LF-LC uľahčuje dotykové zariadenie Remote Touch, zatiaľ čo dva displeje LCD 12,3" poskytujú prevádzkové informácie a pokyny navigačného systému.

Vodič vyjadruje svoje želania prostredníctvom dotykového ovládacieho panelu na stredovej konzole. Toto rozhranie používané na ovládanie audiosystému, klimatizácie a navigácie má pre náročnejšie zadávanie klávesnicu na vyklápacom dotykovom displeji.

Podobné dotykové plochy vo výplniach dverí ovládajú bočné okná, zrkadlá, sedadlá a osobné nastavenie zábavných systémov.

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.