RX NOVÝ LEXUS

POTVRDZUJEME NAŠE ZASADENIE SA TVORIŤ POKROK, A TAK PREDSTAVUJEME NOVÉ RX, NAJMARKANTNEJŠIE A NAJPREPRACOVANEJŠIE RX V HISTÓRII TOHTO MODELU. NECHAJTE SA FASCINOVAŤ.

THE NEW RX

ATLETICKÝ
ZOVŇAJŠOK

Je podmanivé, že? Mimoriadne pôsobivý prvý dojem je dielom jedinečnej masky chladiča v tvare vretena, zasadeného do chrómového rámčeka. Len počkajte, až uvidíte nové RX naživo. Určite vám vyrazí dych.

THE NEW RX

PREPRACOVANÉ
SVETLÁ

Dynamiku stvrdzujú trojité LED svetlomety v tvare písmena „L“ aj prepracované hmlové svetlá. Pri bližšom skúmaní odhalíte, že v dolnej časti svetlometov sú zabudované svetlá pre denné svietenie, vrátane jedinečných smerových svetiel so sekvenčnou funkciou.

THE NEW RX

VYLEPŠENÝ
DESIGN KOLIES

K ešte atraktívnejším zážitkom s novým RX prispievajú aj kolesá. 20" kolesá s piatimi lúčmi je možné kombinovať s voliteľnými dekoráciami v rôznych farbách v súlade s vami vybraným odtieňom karosérie.

THE NEW RX

ZDANLIVO PLÁVAJÚCE
LÍNIE STRECHY

Prezrite si nové RX zo všetkých uhlov. Skrátka je vždy atraktívne. Vďaka začerneným plochám presklenia, strecha zdanlivo visí vo vzduchu. Estetický dojem vyvažujú aj výrazné koncové svietidlá obopínajúce boky karosérie.

THE NEW RX

PANORAMATICKÉ
STREŠNÉ OKNO

K ešte pôsobivejším zážitkom prispieva veľké a elegantné strešné okno – určené pre každého na palube vozidla. Vďaka posuvnej prednej časti okna je možné si vychutnať jazdu pod šírym nebom skutočne naplno.

THE NEW RX

OTVORTE BEZ
JEDINÉHO DOTYKU

Pridržte ruku v blízkosti loga Lexus. A potom len sledujte inteligentné elektrické ovládanie výklopnej zadnej časti v akcii.

THE NEW RX

ELEKTRICKÉ SKLÁPANIE
SEDADIEL

Nové RX vás bude rozmaznávať aj vyhrievanými sedadlami so sklápaním iba stlačením tlačidla a veľkým miestom pred kolenami aj nad hlavou.

THE NEW RX

POHODLIE A
BEZPEČNOSŤ

V kabíne nového RX oceníte ešte vyššiu kvalitu vzduchu vďaka oceňovanej technológii čistenia vzduchu Nanoe®. Pre ďalšie posilnenie bezpečnosti prispel systém Lexus Safety System +, ktorý dokáže rozpoznať hroziace nebezpečenstvo pomocou milimetrového radaru v kombinácii s prednou kamerou.

THE NEW RX

MODERNÉ
SPRACOVANIE

Centrálny displej s veľkosťou 12,3". Združený ovládač RTI. Držiak nápojov s možnosťou nastavenia hĺbky, bezdrôtové dobíjanie mobilných prístrojov. Všetko vyhotovené v materiáloch tej najvyššej kvality.

THE NEW RX

SYSTÉM DRIVE
MODE SELECT

Volič jazdných režimov v novom RX je skrátka jedinečný. Displej je prepojený s voličom systému Drive Mode Select, ktorý umožňuje naladiť vozidlo podľa vášho momentálneho rozpoloženia.

THE NEW RX

PREPYCHOVÉ
ČALÚNENIE

Posadenie sa do nového RX je zážitkom samo o sebe. Pohodlný interiér dopĺňa aj mimoriadne atraktívne prešívanie sedadiel a výplní dverí.

THE NEW RX

PRESNÉ
RIADENIE

Pod plasticky stvárneným vonkajškom nového RX sa ukrýva celá škála vyspelých konštrukčných technológií. Všetko sme navrhli tak, aby viacej výkonu išlo ruka v ruke s pôsobivou ovládateľnosťou a mimoriadnym potešením z jazdy.

THE NEW RX

VÝKON A
HOSPODÁRNOSŤ

Všetky motory pre RX boli odladené v záujme hladkého chodu, vysokého výkonu a nízkej spotreby paliva. Zážihový motor aj hybridné pohonné ústrojenstvo prináša pozoruhodný výkon v kombinácii s mimoriadne nízkou spotrebou paliva a nízkymi emisiami CO2 už od 120 g/km.

THE NEW RX

SYSTÉM AKTÍVNYCH
STABILIZÁTOROV

Na želanie dodávaný systém pre potlačenie bočného nakláňania vozidla používa priekopnícku technológiu reagujúcu na zmeny povrchu vozovky, avšak bez sebemenších dopadov na jazdné pohodlie.

THE NEW RX

STABILITA
A KONTROLA

Zosilnený podvozok zabezpečuje ešte lepšiu stabilitu nového RX. Pevnejšia karoséria s vyššou tuhosťou výrazne zlepšuje jazdné chovanie a pomáha suverénne sa vyrovnať aj s tými najzákernejšími zákrutami.

THE NEW RX

UMENIE
DOKONALOSTI

Smelý. Výrazný. Luxusný. Montáž aj konečné úpravy nového RX majú na starosti tí najzručnejší majstri výroby, označovaní ako Takumi. Ich remeselný um aj technické vedomosti sú výsledkom niekoľkých desaťročí precíznej práce.

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.