concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

RX 450h


CO2 Kombinovaná prevádzka (g/km) 122
Kombinovaná prevádzka (l/100km) 5,3
Zrýchlenie 0 - 100 km/h (s) 7,7
Maximálna rýchlosť (km/h) 200

OD 61 700 €

VYBRÚSENÁ SOFISTIKOVANOSŤ

ODHAĽTE POROVNÁVACIE MERADLO V KATEGÓRII PLNO HYBRIDNÝCH SUV, DISPONUJÚCICH ZAMATOVÝM VÝKONOM 313 K.

Vždy priekopníkom, vždy o krok pred ostatnými: Lexus už v roku 1998 uviedol svoj model RX, celosvetovo prvý SUV ponúkajúci kultivovanosť luxusného sedanu. V roku 2004 sme opäť narušili mainstreamový spôsob uvažovania a ako prvý na svete predstavili luxusný model s hybridným pohonom – priekopnícke SUV RX 400h.

Potvrdzujeme naše zasadenie tvoriť pokrok, a tak teraz predstavujeme celkom nové RX, ktoré je najmarkantnejším modelom Lexus pochádzajúceho z našich návrhárskych štúdií, ponúkajúcich bezkonkurenčnú úroveň kultivovaného luxusu už v štandarde.

HLAVNÉ PRVKY RX 450h

ZOZNÁMTE SA S MODELOM RX 450h

Vo vnútri modeli RX 450h- Hlavné prednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Vlastniť nové RX je skutočným zážitkom. Napríklad keď prichádzate ku svojmu vozidlu, privíta vás decentným podsvietením všetkých vonkajších kľúk dverí v jedinečnom duchu japonskej pohostinnosti ‘Omotenashi’. Po posadení sa vás objímu plynulé krivky kabíny a vy okamžite cítite, že všetky rozhrania boli navrhnuté tak, aby ovládanie bolo čo najjednoduchšie.

Potom zložíte poklonu stredovej konzole: atraktívny linkovaný vzor drevenej dekorácie od majstrov výroby klavírov spoločnosti Yamaha je vyrobený technológiou laserového rytia a nasledovne ručne vyleštený do nádherne žiarivého tónu. Cestujúci na zadných sedadlách si vychutnajú luxusné kožené kreslá (s elektrickým sklápaním a úpravou sklonu) aj jedinečný zážitok pri počúvaní audio sústavy Mark Levinson® s 15 reproduktormi.

Jazda s modelom RX 450h- Hlavné prednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Priekopnícke RX 450h s najnovšou verziou nášho pohonu Lexus Hybrid Drive inteligentne spája zážihový agregát 3,5 litra V6 s dvojicou elektromotorov v záujme úplne hladkého prenosu výkonu na všetky štyri kolesá. Vďaka okamžitému nástupu krútiaceho momentu elektromotorov dokážete akcelerovať na 100 km/h iba za 7,7 sekundy a dosahovať pritom priemerných emisií CO2 len 120 g/km*.

Po prepnutí do režimu EV (elektromobil) môžete prakticky nepočuteľne plynúť mestom bez jedinej kvapky paliva a s nulovými emisiami CO2 a NOX. Hybridná batéria modelu RX 450h nepotrebuje nikdy dobíjať a zaberá iba minimum miesta, čo znamená veľa priestoru pre vašu batožinu.

* Platí pre variant Eco a 18" liate kolesá.

Bezpečnosť v RX 450h - Hlavné prednosti

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Lexus vždy stál v čele vývoja bezpečnostných technológií a systémov na podporu riadenia. Všetky svoje nové modely pritom testuje na celosvetovo najväčšom jazdnom simulátore. Nové RX ťaží z nášho špičkového výskumu na poli technológií pre predchádzanie nehodám, a je teda štandardne vybavené priekopníckym bezpečnostným systémom Lexus Safety System +.

Zahŕňa bezpečnostný systém pre predchádzanie kolíziám s rozpoznávaním chodcov; systém pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu; automatické diaľkové svetlá pre lepšiu viditeľnosť pri jazde v noci; a adaptívny tempomat schopný regulovať rýchlosť jazdy podľa vozidla vpredu.

LED Svetlomety

LED SVĚTLOMETY

Prepracované LED svetlomety v tvare písmena ‘L’ využívajú ten istý LED zdroj pre diaľkové aj stretávacie svetlá. Jedinečnú auru dotvárajú svetlá pre denné svietenie, ktorých súčasťou sú aj smerové svetlá so sekvenčnou funkciou.

Leather / Wood Design

LEATHER / WOOD DESIGN

Majstrovsky spracovaný trojramenný volant v kombinácii dreva a kože, inšpirovaný volantom z nášho superšportu LFA, ponúka ergonomické vyhĺbeniny pre prsty a optimálny prierez venca pre pohodlné uchopenie. Integrované spínače poslúžia (podľa stupňa výbavy) pre ovládanie audio sústavy, telefónu, multi-informačného displeja, adaptívneho tempomatu a systému pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu.

Laserem gravírované tmavé dřevo zpracované technologií Yamaha

LASEREM GRAVÍROVANÉ TMAVÉ DŘEVO ZPRACOVANÉ TECHNOLOGIÍ YAMAHA

Drevené dekorácie stredovej konzoly a výplní dverí sú gravírované laserovým lúčom, čím bola odkrytá hliníková vrstva, vytvárajúca týmto nádherný linkový vzor. Za spracovaním uvedených dekorácií stoja výhradne majstri z divízie výroby klavírov spoločnosti Yamaha.

Přednárazová bezpečnost

PŘEDNÁRAZOVÁ BEZPEČNOST

Riziko střetu s překážkou před vozidlem odhaluje milimetrový radar ve spolupráci s palubním počítačem. Je-li riziko vysoké, řidič je upozorněn akustickým i optickým varováním a systém zároveň zvýší tlak v brzdové soustavě. Pokud systém vyhodnotí střet jako nevyhnutelný, začne podle potřeby sám brzdit a současně dotáhne přední bezpečnostní pásy.

20” Kolesá z ľahkých zliatin

20” KOLESÁ Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Nové päťlúčové kolesá umožňujú dotvoriť si RX podľa vlastného vkusu s použitím farebných dekorácií, ktoré je možné zladiť napr. s farbou laku karosérie.

Panoramic Roof

PANORAMIC ROOF

Veľké panoramatické strešné okno montované z výroby evokuje intenzívnejší pocit slobody, zväčšuje priestor pre hlavu a láka do kabíny RX viacej slnečného svetla. Je vybavené aj posuvnou prednou časťou, aby si pasažieri mohli dosýta vychutnať jazdu pod šírym nebom. Ak by slnečné žiarenie bolo predsa len príliš intenzívne, je možné ho zatieniť elektricky ovládanou clonou.

Inteligentné parkovacie senzory

INTELIGENTNÉ PARKOVACIE SENZORY

Parkovacie senzory modelu RX nezostanú iba pri informácii o tom, že vám niečo stojí v ceste. Zároveň automaticky spomalia vaše vozidlo a upozornia vás, že by ste mali brzdiť. Pokiaľ je stretnutie nevyhnutné, systém ovládania bŕzd dokáže RX celkom zastaviť.

Zdokonalená aerodynamika

ZDOKONALENÁ AERODYNAMIKA

Lexus RX 450h se pyšní výtečnou aerodynamikou, za kterou stojí prakticky plochá spodní část karoserie nebo zadní spoiler. Konstruktéři automobilky Lexus rovněž přepracovali vnější zpětná zrcátka a doplnili drobné spoilery na strategických místech karoserie s cílem ještě snížit celkový součinitel aerodynamického odporu. Výsledkem uvedených opatření je nejen vyšší stabilita a lepší ovladatelnost, ale i nižší spotřeba paliva a úroveň aerodynamického hluku.

Päťhviezdičkové bezpečnostné ohodnotenie

PÄŤHVIEZDIČKOVÉ BEZPEČNOSTNÉ OHODNOTENIE

Nové RX je jedným z najbezpečnejších modelov vo svojej kategórii, pýšiace sa prestížnym päťhviezdičkovým ohodnotením v bezpečnostných testoch organizácie Euro NCAP (2015). Lexus RX získal aj najlepšie možné skóre za ochranu chodcov, ktoré kedy bolo veľkému SUV udelené.

Stálý pohon všech kol / E-FOUR

STÁLÝ POHON VŠECH KOL / E-FOUR

Varianta RX 450h AWD je vybavena systémem pohonu E-FOUR, který je zárukou hladkého dávkování výkonu a sebejistých záběrových schopností i v náročnějším terénu. Součástí pokrokového hnacího ústrojí E-FOUR je elektromotor o výkonu 50 kW na zadní nápravě, zajišťující podle potřeby okamžitý točivý moment.

Extra široký displej hud s projekcí na přední sklo

EXTRA ŠIROKÝ DISPLEJ HUD S PROJEKCÍ NA PŘEDNÍ SKLO

Údaje vozidla se barevně promítají přímo na čelní sklo. Největší displej HUD s projekcí na přední sklo (240 x 90 mm), který se kdy ve vozech Lexus objevil, umožňuje sledovat např. pokyny navigace nebo nastavení audio soustavy bez nutnosti odklánět zrak od vozovky vpředu.

Systém drive mode select

SYSTÉM DRIVE MODE SELECT

Systém Drive Mode Select s voličem na středové konzole umožňuje přepínat mezi režimy ECO, NORMAL, SPORT S a SPORT S+, a tak se řidič může rozhodnout, zda upřednostní minimální spotřebu, anebo jízdní dynamiku či pohodlí. Majitelé RX 450h si vůbec poprvé mohou navolit vlastní režim CUSTOMIZE s individuálním naladěním motoru, hybridního pohonu, podvozku a funkcí klimatizace.

Systém rcta pre monitorovanie prevádzky za vozidlom a brzdenie

SYSTÉM RCTA PRE MONITOROVANIE PREVÁDZKY ZA VOZIDLOM A BRZDENIE

Systém pre sledovanie mŕtvych uhlov uľahčuje cúvanie na parkovisku tým, že odhaľuje vozidlá blížiace sa zozadu. Ak je pravdepodobné, že by mohlo dôjsť k nehode, RX aktivuje systém ovládania bŕzd, aby poškodeniu vozidla celkom zabránil alebo aspoň zmiernil prípadné následky.

Tužší podvozek, lepší jízdní chování

TUŽŠÍ PODVOZEK, LEPŠÍ JÍZDNÍ CHOVÁNÍ

Nejnovější Lexus RX 450h vykazuje neuvěřitelně přesné a agilní jízdní schopnosti díky tužšímu podvozku, vylepšenému zavěšení předních kol a nové technologii řízení. Výsledkem nasazení vyspělých technologií spojování laserem s housenkovými svary a lepení kovů je velmi odolné SUV, které dokáže řidiče odměnit kultivovanými vlastnostmi za cestování vysokou rychlostí.

Systém Climate Concierge / Technologie Nanoe®

SYSTÉM CLIMATE CONCIERGE / TECHNOLOGIE NANOE®

Průkopnický systém Climate Concierge nepřetržitě sleduje teplotu v kabině RX 450h i venkovní teplotu a automaticky reguluje vyhřívání interiéru, sedadel i volantu. Pomocí infračervených senzorů vůz sleduje tělesnou teplotu cestujících na zadních sedadlech a následně přizpůsobuje klimatizaci pro zadní část kabiny a vyhřívání/chlazení zadních sedadel. Kromě toho se uplatňuje uznávaná technologie Nanoe® , která do prostoru kabiny uvolňuje záporně nabité ionty, čímž pomáhá čistit vzduch a současně zbavovat sedadla pachu. Mikroskopické částice mají též zvlhčující účinek na pokožku a vlasy.

LED Rear Lights

LED REAR LIGHTS

Výkonné LED zdroje v tvare písmena ‘L’ vykresľujú krištáľovo čistú linku ubiehajúcu od zadných rohov RX až do stredu piatych dverí. Mimoriadne široké koncové svetlá sú dokonale ostré aj pri pohľade z diaľky a okamžite zaujmú smerovými LED svetlami so sekvenčnou funkciou.

Kůží obšitý volant

KŮŽÍ OBŠITÝ VOLANT

Na tříramenném volantu obšitém kůží, s optimálním průřezem věnce pro dokonalý úchop, jsou ergonomická vybrání pro prsty. Na volantu, jenž může být na přání i vyhřívaný, najdeme integrované spínače (podle stupně výbavy) k ovládání audio soustavy, telefonu, multi-informačního displeje, adaptivního tempomatu a systému pro udržování vozidla v jízdním pruhu.

Mark Levinson®

MARK LEVINSON®

Prémiová soustava prostorového ozvučení Mark Levinson® Premium Surround s 15 reproduktory a technologií GreenEdge™ je odladěna podle akustických vlastností kabiny RX 450h. Audio soustava zprostředkuje bezkonkurenční prostorové ozvučení v uspořádání 7.1, podobné kvality jako u špičkového domácího kina; ozvučení ještě vylepšuje technologie Clari-Fi™, která restauruje tóny ztracené během digitální komprese zvuku do formátu MP3.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

ADAPTÍVNY TEMPOMAT

Adaptívny tempomat v záujme uvoľnenej jazdy udržuje nastavenú vzdialenosť medzi novým RX 450h a vpredu idúcim vozidlom, a to aj v prípade, že vozidlo vpredu zrýchľuje a spomaľuje.

Adaptivní variabilní odpružení

ADAPTIVNÍ VARIABILNÍ ODPRUŽENÍ

Jízdní vlastnosti lze ještě zlepšit systémem adaptivního variabilního odpružení (na přání), jenž inteligentně reguluje tlumicí sílu na jednotlivých kolech. Výsledkem je vyšší jízdní pohodlí a lepší stabilita i ovladatelnost.

AUTOMATICKÉ DIAĽKOVÉ SVETLÁ

AUTOMATICKÉ DIAĽKOVÉ SVETLÁ

Automatické diaľkové svetlá v noci využívajú kameru systému pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu (A-LKA) pre rozpoznávanie protiidúcich vozidiel a pre automatické prepínanie medzi diaľkovými a stretávacími svetlami. Predchádzajú tým nežiaducemu oslňovaniu ostatných vodičov a umožňujú tak v plnej miere sa sústredlfna stamoté biadnnie

AVYSPEÝ PYSTÉM CRE MUDRŽIAANIE POZIDLOA V JAZDNO CREUHU'/span>

AVYSPEÝ PYSTÉM CRE MUDRŽIAANIE POZIDLOA V JAZDNO CREUHU/h2>

AVyspel systém Cre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu (A-LKA) prmocoukameruyna čelnm psklesleduje tpolohuvozidla v jdam pazdnom pruhu Ak jzčnet nepchtiac ych dzajfnzpruhu ,systém C-LKA)aktivuje svarvnízvukuvý signalizáci a sjemýmizáusahm pkritgje siadnnie<

ADifúzí pED sosětlní'/span>

ADIFÚZÍ OED sOSVĚTLNÍ

ADifúzí pED sosětlní',zabrudvané svedverívch,na přátronovám Ctáu, jvprostoru kro unoh a ta pdalí ch mtrch aabiny , evouje bvolňujecí současně zultivovanoukatmosfru,za cestování vynoci . Osětlní' moptimálnímintelnzituse uzohedně ím naeždzouích nodrazůběhem dízdn a vyidielnost.i vnitřích kolikdverívza ctm.

Aystém Cro uledovanie mledpch vhlov /span>

AYSTÉM CREO SED VANIE PSEDPÝCH UHLOV/h2>

ARadarvn čisla vabrudvané v nrozch kadníchonásrazícu doetekjecvozidla v veldlejí ch pruzvch,nterá rnesou eyidtv venjší h kaptých vzrcátkáh. VPoujd d ridič mznmenn od zěni slěnu,zízdn a vdo jehonmrtého dúhluvýbhednuvjed jsié svzidlo ,okamžite sleaktivuje svýtroažn syigásljvprátlušém vaptým varcátk.

ADeset airbagů/span>

ADESET AIRBAG

AVšchno proseldnn oX 450h asou eyybven vdeseti airbag a vřednínačeibezkpenoustích kpásů. Vprápděnkoleize reagjecvenzoryintelnzitynásrazu které dktivuje ob čelní irbag as dvoufázvým Rystémem aplě ím,styeji sak vako uboní p irbag Preopředníccestujícícasou ekdisplzidci ikolecní p irbag ; pocelk diélcekabiny Rs tpoobu etroanáh. táhoukhlvova dzácloové t irbag /p>
AŽIADNE VÝSED KY/h23>

Vai za dnýmikriémriá naezodpseldjú tiadunevlastnosti lozidla . Rozí rte svje vľadenie ma skstr vľadenfnzova /p> /div> /div> /div> < < < < div class="grid"> div class="arid__item one-whole "> < div class="aquoteblocky_ctem" div class="aquoteblocky_ctem__amedia> <„S CELKOM NOVÝM MODELOM LEXUSoX 4POSÚVAME HRANICE DRAVÉHO A IKONCKÉ HO DESIGNU, ALE SÚČASNE STAVIAME NA PRIEKOPNÍCKEJ TRADÍCIICRE DCHÁDZAJÚCICH GENERÁCIÍoX .“/h23> dcite lass="aquoteblocky_ctem__aou rc">Tuakayuki Katsuda, hlvon skonštrukémr modeluoX /aeronng> /siv> /div> /aection_> < < < <

AX 450h aF ŠPOR < div class="aa--lceteriLvt--n lockyeading _title">A <
ÚCHVATNÝ DESIGN/p>
Model X 450h aF ŠPORsuperšport4LFA/a> a teldasRC F/a> asGS F Výsledko Lvá naepochybesrýchli srdeno vep. Zvylepšuenia xt"riéru,vylmenjme uväčšiu charateritický masku chladiča Lxusov tvare pvretn v(s raeron onbsahjú im vísmenaá L), chladiacekabáslyCre ných rbŕzd alebo aerodynamcké plamelyCre zýmueniepríptlak.

V športovm pkrkpite verziepF ŠPOR
< < <
< < RE DVÁDZACIA JAZDA /span> < < KATALÓG - X /span> < < CENNÍK
LEXUSoX /span>
< < < < id="DiscoverTheRX> syle="background-: no-repatu ceteriLtop; ata-vsmall-ackground-="ttps://d3rvezpmgp265q.cloudfront.net/lexusone/lexsksk/rrx-house-hom--hero-1440x548tcm-3081-570065.jpg)"data-varge--ackground-="ttps://d3rvezpmgp265q.cloudfront.net/lexusone/lexsksk/rrx-house-hom--hero-1920x68.tcm-3081-5700656jpg)" ata-vsmall-heghts="nd-efined"data-varge--heghts="nd-efined" ata-view-="ReplznsiveBckground- ata-view-priority> hh1class=" baner"__nner"_citle">AyMEÝ VýRAZN
LUXUSN
NOVÝ LEXUSoX /h21
dul>dli lass="abaner"__nner"_cbuttzns_sliti-tem" < < < < ata-view-=" < /span> < Objavt neový LxusovX /span> < /ali> /aection_> < < < id="offr"_ottom"> syle="background-: no-repatu ceteriLtop; ata-vsmall-ackground-="ttps://d3rvezpmgp265q.cloudfront.net/lexusone/lexsksk/r1-1440x548tcm-3081-5756914jpg)"data-varge--ackground-="ttps://d3rvezpmgp265q.cloudfront.net/lexusone/lexsksk/rRX-1920x68.atcm-3081-5756642jpg)" ata-vsmall-heghts="nd-efined"data-varge--heghts="nd-efined" ata-view-="ReplznsiveBckground- ata-view-priority> ata-vcarousel-acner"-stop="rue" hh1class=" baner"__nner"_citle">A X 450h aE-FOUR EDITION /h21 h2 class=" baner"__nner"_csubitle">AyVýBAVOU V HODNOTE 7 640 € ZDARMA/aeronng>
dul>dli lass="abaner"__nner"_cbuttzns_sliti-tem" < < < < ata-view-=" OBJAVTE VIAC /span> < /ali> /aection_> /div> < < data-view-="Fooeri id='"Fooeri Skryfndoozdné bmodel"span class="icon icon--arrow-up> /span>Modely/h23> /siv> /iv> C< 200h/a> < s/ul < < IS 200t/a> < IS 300h/a> < s/ul < < GS 200t/a> < GS 300h/a> < GS 50h /a> < GS F/a> < s/ul < < NX 200t/a> < NX 300h/a> < s/ul < < RX 200t/a> < X 450h /a> < s/ul < < RC 200t/a> < RC 300h/a> < RC F/a> < s/ul < < LC 700/a> < LC 700 /a> < s/ul < < NOVÝ LS /a> < s/ul < < /div> < div class="aseon-daryile arfix" tem sopye tem type"#ttps//dschema.org/StemNavigt on_Elemnt"> div class="grid"_item one-whole > Lxusovafety- ystm s/a> aali> sli a ref="#/exusoctoday/make-yrur-mark/behnkd-the-scenes ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Make Yrur Mark/a> aali> sli a ref="#/exusoctoday/sports-yachtcontcept/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Kntceptsšportovj jazchty/a> aali> sli a ref="#/exusoctoday/environmnt"/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Životé bostordke aali> sli a ref="#/car-models/is/experieicevthe-new-is/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> redctaveujee uvám
ovým IS/h> aali> sli a ref="#/exusoctoday/exusockinetic-s atcontcept/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> KntceptsLxusovKinetic S at/h> aali> sli a ref="#/exusoctoday/the-new-f-model/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Nvým GS F/a> aali> sli a ref="#/exusoctoday/motorshows/geneva-motor-show-2016/#Introdution_ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Ženevsásutomsalón 2016/h> aali> sli a ref="#/exusoctoday/the-new-ls/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Nvým LxusovLS/h> aali> s/ul < /na class="ane-wfifsh>

SLUŽBY LEXUS/h24
  Staostolivoť mouváš Lxuso/h> aali> sli a ref="#/Retailers/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Cnt"á rLxuso/h> aali> sli a ref="#ttps://dwww.toyota.skdecrvicevakd-accessoriesdecrvicevakd-mantelnnicedecrvisy.html ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> InormácieCre ecrvisy/h> aali> s/ul < /na class="ane-wfifsh>

  HYBRIDNÉ MODELY/h24
   Hybid"é bmodel"sh> aali> s/ul < /na class="ane-wfifsh>

   DIZAJN A INOVÁCIE/h24
    Začeka Lxuso/h> aali> sli a ref="#/design-nnevat on_/lxusocdesign-philosophy/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Filozofia dizajnu/h> aali> sli a ref="#/design-nnevat on_/f-sport/ ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Modelvým rad F SPOR/a> aali> sli a ref="#/design-nnevat on_/lfa/" ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> LFA/a> aali> sli a ref="#/design-nnevat on_/cr atng'iamazng'/" ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> Tvorím tpokrok/a> aali> s/ul < /na class="ane-wfifsh>

    KONCEPTY LEXUS/h24
     UX/s> aali> sli a ref="#/cntceptccars/lf-c2/" ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> LF-C2/s> aali> sli a ref="#/cntceptccars/lf-lc/" ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> LF-LC/h> aali> sli a ref="#/cntceptccars/lf-fc/" ccccccc class="aseon-dary_slik- cccccc c cccccc c cccccc ctem prop="ur"> LF-FC/h> aali> s/ul < <
     ref="#ttps://dwww.exuso.sk> dul lass="asocia--buttzns floatcleft" dibfix" sli lass="asocia--buttzns_ctem" d i em prop="smenAs> ref="#ttps://dwww.facebook.com/LxusoSlvensko/" lass="asocia--buttzn socia--buttzn--facebook " trge-t="sloak- rl"="> span >Facebook/span> aali> sli lass="asocia--buttzns_ctem" d i em prop="smenAs> ref="#ttps//dinstagram.com/exusoeurope/" lass="asocia--buttzn socia--buttzn--instagram-colour " trge-t="sloak- rl"="> span >Instagram-colour/span> aali> sli lass="asocia--buttzns_ctem" d i em prop="smenAs> ref="#ttps://dtwitter.com/Lxuso_EU" lass="asocia--buttzn socia--buttzn--twitter " trge-t="sloak- rl"="> span >Twitter/span> aali> sli lass="asocia--buttzns_ctem" d i em prop="smenAs> ref="#ttps//dwww.youtube.com/LxusoEurope" lass="asocia--buttzn socia--buttzn--youtube " trge-t="sloak- rl"="> span >YouTube/span> aali> s/ul /span> < < simg alt="Lxuso" src="/reou rc"s/img/Lxusoclogo-mea llic-roansppng) srcs-t="/reou rc"s/img/Lxusoclogo-mea llic-roansp-@2xpng) 2x" / /div>
     div class="grid"_item one-whole >
    • ctem prop="ur"> ata-voverlay-natove-orm="rue"data-view-="Overlay Knttaktjet neás/h> aali> sli a ref="#/stem-cookies" lass="acboxElemnt"> trge-t="sloak- ctem prop="ur"> >PožívajniepCookie /h> aali> sli a ref="#/exga-> lass="acboxElemnt"> trge-t="sloak- ctem prop="ur"> >Podmienky žívajnia/h> aali> sli a ref="#ttps//dwww.exusornte.com/> lass="acboxElemnt"> trge-t="sloak- ctem prop="ur"> >LxusovIterinaton-al/s> aali> sli a ref="#/car-ontfigurator/> lass="acboxElemnt"> trge-t="sloak- ctem prop="ur"> >Zstatviť/s> aali>
    d/fooeri> < < < siv class="gdislasimri_content"> div class="acaLca--narrow> < /iv class="grid"_item oorurwfifshs> h class="tdislasimri_cony"> TCE-CZvyužívaá rch nologii lookie ro uzjišt ím mtr, odujd jtyespřišli n streánky LEXUS, k rlgitroaci žiat elsk dktivuityn streánkáh. LEXUSoazvhodnocnn oavylepšuencvereánek LEXUSotak,zabysro u ásvbylyCránosnjší i. PTCE-CZvnerlgitroje tpomoícatéto rch nologie tnormaceko jednoolivch vhiat elch k- ždzé bosobímintormaceko Vásvnesou epomoícatéto rch nologie uchvn ányčisvyužívaány. Svůj weboým ro hlcžeč můžet neatatvitotak,zabyscookiesnaepřij ialčisvyarvnalředn jejch vpřijet i /p> c cccccc /aiv> < < < /siv> /div> /div> /aection_> < sdiv> < ,"CARDB_BUCKET":"ttps://dl1-carss=ets.exusoreurope.com/>,"CCIS_SERVER":"ttps://dmage:s.exusoreurope.com/>,"environmnt"":"prodution_ ,"clint"":{"platorm":"PC ,"oakguge: :"sk ,"country :"sk },"brakd :"exuso ,"cldr":{"nmen":"sk-SK>,"englishNmen":"Slvak (Slvakia)>,"natoveNmen":"slvenis v(Slvenská republika)>,"isRTL":false,"oakguge: :"sk ,"numberFrma"":{"pattern":["-n"],"decmagls":2, ,":"  ,".":", ,"rounpSizes":[3],"+":"+ ,"-":"- ,"NaN":"Nie e tčtlo ,"negatoveItfinity":"-nekne/nou ,"posteoveItfinity":"+nekne/nou ,"percnt"":{"pattern":["-n% ,"n%"],"decmagls":2, rounpSizes":[3],",":"  ,".":", ,"symbol":"% },"currency":{"pattern":["(n$)>,"n$"],"decmagls":0, rounpSizes":[3],",":" ,".":" ,"symbol":" € ,"ds":" ,"ts":" }},"cale-dars":{"tat-dard":{"nmen":"Grlgritan_USEnglish ,"/":". ",":":":", firstDay :1,"days":{"nmens":["nedeľa ,"pondelvk ,"utorvk ,"tordka ,"štvrtvk ,"piatvk ,"sobota"],"nmensAbbr":["ne ,"po ,"ut ,"to ,"št ,"pi ,"so"],"nmensShort":["ne ,"po ,"ut ,"to ,"št ,"pi ,"so"]},"mnt.hs":{"nmens":["január", február", marec", arípl", máj", jún", júl", auguto ,"september ,"október ,"nvember ,"december ,""],"nmensAbbr":["1 ,"2 ,"3 ,"4 ,"5 ,"6 ,"7 ,"8 ,"9 ,"10 ,"11 ,"12 ,""]},"AM":null,"PM":null,"erss":[{"nmen":"n. l. ,"toart":null,"off=et":0}],"twoDigitY arMax":2029,"patterns":{"d :"d. M. yyyy ,"D :"d. MMMM yyyy ,""":"H:mm ,"T":"H:mm:so ,"f :"d. MMMM yyyy H:mm ,"F :"d. MMMM yyyy H:mm:so ,"M :"dd MMMM ,"Y :"MMMM yyyy ,"S":"yyyy'-'MM'-'dd'T'HH':'mm':'so },"mnt.hsGenteove":{"nmens":["januára", februára", marca", arípla", mája", júna", júla", augutoa ,"septembra", októbra", nvembra", decembra", "],"nmensAbbr":["1 ,"2 ,"3 ,"4 ,"5 ,"6 ,"7 ,"8 ,"9 ,"10 ,"11 ,"12 ,""]}}},"enssge:s":{},"cale-dar":{"nmen":"Grlgritan_USEnglish ,"/":". ",":":":", firstDay :1,"days":{"nmens":["nedeľa ,"pondelvk ,"utorvk ,"tordka ,"štvrtvk ,"piatvk ,"sobota"],"nmensAbbr":["ne ,"po ,"ut ,"to ,"št ,"pi ,"so"],"nmensShort":["ne ,"po ,"ut ,"to ,"št ,"pi ,"so"]},"mnt.hs":{"nmens":["január", február", marec", arípl", máj", jún", júl", auguto ,"september ,"október ,"nvember ,"december ,""],"nmensAbbr":["1 ,"2 ,"3 ,"4 ,"5 ,"6 ,"7 ,"8 ,"9 ,"10 ,"11 ,"12 ,""]},"AM":null,"PM":null,"erss":[{"nmen":"n. l. ,"toart":null,"off=et":0}],"twoDigitY arMax":2029,"patterns":{"d :"d. M. yyyy ,"D :"d. MMMM yyyy ,""":"H:mm ,"T":"H:mm:so ,"f :"d. MMMM yyyy H:mm ,"F :"d. MMMM yyyy H:mm:so ,"M :"dd MMMM ,"Y :"MMMM yyyy ,"S":"yyyy'-'MM'-'dd'T'HH':'mm':'so },"mnt.hsGenteove":{"nmens":["januára", februára", marca", arípla", mája", júna", júla", augutoa ,"septembra", októbra", nvembra", decembra", "],"nmensAbbr":["1 ,"2 ,"3 ,"4 ,"5 ,"6 ,"7 ,"8 ,"9 ,"10 ,"11 ,"12 ,""]}}},"chapterMapping":{"0":{"chapter":"/car-models/ct/ctb200h/", markets":["tr-tr ,"de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"el-gr ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"1":{"chapter":"/car-models/es/esb200/", markets":["hy-am ,"az-az ,"ru-az ,"ru-kz ,"ru-ru"]},"2":{"chapter":"/car-models/es/esb250/", markets":["hy-am ,"az-az ,"ru-az ,"ru-kz ,"ru-ru","uk-ua"]},"3":{"chapter":"/car-models/es/esb300h/", markets":[]},"4":{"chapter":"/car-models/es/esb350/", markets":["hy-am ,"az-az ,"ru-az ,"ru-kz ,"ru-ru"]},"5":{"chapter":"/car-models/gs/gs-200t/", markets":["cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"pl-pl", sk-sk ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ,"uk-ua"]},"6":{"chapter":"/car-models/gs/gs-300h/", markets":["tr-tr ,"de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"is-is","fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"el-gr ,"hu-hu","en-ie ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"7":{"chapter":"/car-models/gs/gs-350/", markets":["ru-ru"]},"8":{"chapter":"/car-models/gs/gs-50h /", markets":["tr-tr ,"de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"el-gr ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"9":{"chapter":"/car-models/gs/gs-f/", markets":["tr-tr ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"hu-hu","lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"10":{"chapter":"/car-models/gx/gx-460/", markets":["az-az ,"ru-az ,"ru-kz ,"ru-ru","uk-ua","hy-am ]},"11":{"chapter":"/car-models/is/isb200t/", markets":["bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"de-de ,"hu-hu","lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"pl-pl", ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ,"en-gb"]},"12":{"chapter":"/car-models/is/isb250/", markets":[]},"13":{"chapter":"/car-models/is/isb300h/", markets":["tr-tr ,"de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"el-gr ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"14":{"chapter":"/car-models/lc/lc5700/", markets":["tr-tr ,"de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"fr-lu ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","ru-ee ,"eores","fr-fr ,"de-de ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"et-ee ,"nl-nl", ru-ee ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb","uk-ua"]},"15":{"chapter":"/car-models/lc/lc5700h/", markets":["nl-be ,"fr-be ,"fr-lu ,"bg-bg","et-ee ,"ru-ee ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"tr-tr ,"eores","fr-fr ,"de-de ,"fiwfi ,"en-gb","en-ie ,"is-is","nl-nl", de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"nv-ou ,"pl-pl", sv-se ,"sl-si ,"en-cy ,"ii-te ,"uk-ua","hu-hu"]},"16":{"chapter":"/car-models/ls/ls-460/", markets":["de-ao ,"cs-cz","is-is","en-ie ,"pl-pl", ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"en-gb"]},"17":{"chapter":"/car-models/ls/ls-460-awd/", markets":["de-ao ,"cs-cz","pl-pl", ru-ru","sk-sk ,"sl-si ]},"18":{"chapter":"/car-models/ls/ls-460-l-awd/", markets":["ru-ru"]},"19":{"chapter":"/car-models/ls/ls-600h/", markets":["de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"de-de ,"el-gr ,"is-is","ii-te ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pt-pt ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ]},"20":{"chapter":"/car-models/ls/ls-600h-l/", markets":["de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"de-de ,"el-gr ,"en-ie ,"ii-te ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pt-pt ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ]},"21":{"chapter":"/car-models/lx/lx-50hd/", markets":["az-az ,"ru-az ,"ru-ru","uk-ua"]},"22":{"chapter":"/car-models/lx/lx-570/", markets":["az-az ,"ru-az ,"ru-kz ,"ru-ru","uk-ua"]},"23":{"chapter":"/car-models/nx/nxb200/", markets":["ru-kz ,"ru-ru"]},"24":{"chapter":"/car-models/nx/nxb200t/", markets":["hy-am ,"de-ao ,"az-az ,"ru-az ,"bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fr-fr ,"de-de ,"hu-hu","ru-kz ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"pl-pl", ro-ru ,"ru-ru","sk-sk ,"sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ,"en-gb","uk-ua"]},"25":{"chapter":"/car-models/nx/nxb300h/", markets":["tr-tr ,"hy-am ,"de-ao ,"az-az ,"ru-az ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"el-gr ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"ru-kz ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb","uk-ua"]},"26":{"chapter":"/car-models/rc/rc-200t/", markets":["bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fr-fr ,"de-de ,"hu-hu","lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ,"en-gb"]},"27":{"chapter":"/car-models/rc/rc-300h/", markets":["nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"28":{"chapter":"/car-models/rc/rc-350/", markets":[]},"29":{"chapter":"/car-models/rc/rc-f/", markets":["tr-tr ,"de-ao ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"hu-hu","en-ie ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ro-ru ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"en-gb"]},"30":{"chapter":"/car-models/rxrx-4200t/", markets":["hy-am ,"az-az ,"ru-az ,"bg-bg","cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"de-de ,"hu-hu","ru-kz ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"pl-pl", ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ,"en-gb","uk-ua"]},"31":{"chapter":"/car-models/rxrx-4270/", markets":[]},"32":{"chapter":"/car-models/rxrx-4350/", markets":["hy-am ,"az-az ,"ru-az ,"bg-bg","ru-kz ,"ru-ru"]},"33":{"chapter":"/car-models/rxrx-450h /", markets":["hy-am ,"de-ao ,"az-az ,"ru-az ,"nl-be ,"fr-be ,"bg-bg","en-cy ,"cs-cz","et-ee ,"ru-ee ,"fiwfi ,"fr-fr ,"de-de ,"el-gr ,"hu-hu","is-is","en-ie ,"ii-te ,"ru-kz ,"lv-lv ,"ru-lv ,"lt-at ,"ru-lt ,"fr-lu ,"nl-nl", nv-ou ,"pl-pl", pt-pt ,"ru-ru","sk-sk ,"sl-si ,"eores","sv-se ,"de-ch ,"fr-ch ,"ii-ch ,"tr-tr ,"en-gb"]}},"ttps:Mapping":{"0":{"domant":"www.exuso.am ,"protocol":"ttps:"},"1":{"domant":"www.exuso.at ,"protocol":"ttps:"},"2":{"domant":"az.exuso.az ,"protocol":"ttps:"},"3":{"domant":"ru.exuso.az ,"protocol":"ttps:"},"4":{"domant":"nl.exuso.be ,"protocol":"ttps:"},"5":{"domant":"fr.exuso.be ,"protocol":"ttps:"},"6":{"domant":"www.exuso-bulgaria.bg","protocol":"ttps:"},"7":{"domant":"www.exuso.com.cy ,"protocol":"ttps:"},"8":{"domant":"www.exuso.cz ,"protocol":"ttps:"},"9":{"domant":"ee.exuso.ee ,"protocol":"ttps:"},"10":{"domant":"ru.exuso.ee ,"protocol":"ttps:"},"11":{"domant":"www.exuso.fi ,"protocol":"ttps:"},"12":{"domant":"www.exuso.fr ,"protocol":"ttps:"},"13":{"domant":"www.exuso.de ,"protocol":"ttps:"},"14":{"domant":"www.exuso.gr ,"protocol":"ttps:"},"15":{"domant":"www.exuso.hu","protocol":"ttps:"},"16":{"domant":"www.exuso.is","protocol":"ttps:"},"17":{"domant":"www.exuso.ie ,"protocol":"ttps"},"18":{"domant":"www.exuso.it ,"protocol":"ttps:"},"19":{"domant":"www.exuso.kz ,"protocol":"ttps:"},"20":{"domant":"lv.exuso.lv ,"protocol":"ttps:"},"21":{"domant":"ru.exuso.lv ,"protocol":"ttps:"},"22":{"domant":"lt.exuso.lt ,"protocol":"ttps:"},"23":{"domant":"ru.exuso.lt ,"protocol":"ttps:"},"24":{"domant":"www.exuso.lu","protocol":"ttps:"},"25":{"domant":"www.exuso.nl", protocol":"ttps:"},"26":{"domant":"www.exuso.ou ,"protocol":"ttps:"},"27":{"domant":"www.exuso-polska.pl", protocol":"ttps:"},"28":{"domant":"www.exuso.pt ,"protocol":"ttps:"},"29":{"domant":"www.exuso.ru ,"protocol":"ttps:"},"30":{"domant":"www.exuso.ru","protocol":"ttps:"},"31":{"domant":"www.exuso.sk ,"protocol":"ttps:"},"32":{"domant":"www.exuso.si ,"protocol":"ttps:"},"33":{"domant":"www.exusoutom.es","protocol":"ttps:"},"34":{"domant":"www.exuso.se ,"protocol":"ttps:"},"35":{"domant":"de.exuso.ch ,"protocol":"ttps:"},"36":{"domant":"fr.exuso.ch ,"protocol":"ttps:"},"37":{"domant":"it.exuso.ch ,"protocol":"ttps:"},"38":{"domant":"www.exuso.com.tr ,"protocol":"ttps:"},"39":{"domant":"www.exuso.co.uk ,"protocol":"ttps:"},"40":{"domant":"www.exuso.ua","protocol":"ttps:"}},"ua":{"isMobile":false,"isTablet":false,"isiPad":false,"isiPod":false,"isiPhne/":false,"isAndroid":false,"isBlackberry :false,"isOpera :false,"isIE :false,"isIECompatibilityMode :false,"isSafari :false,"isFirefox :false,"isWebkit":false,"isChrome":false,"isKonqueror :false,"isOmniWeb :false,"isSeaMonkey :false,"isFocky":false,"isAmaya :false,"isEpiphany :false,"isDesktop :false,"isWindows :false,"isLinux :false,"isLinux64 :false,"isMac":false,"isChromeOS":false,"isBada :false,"isSamsung":false,"isRaspberry :false,"isBot":false,"isCur">:false,"isAndroidTablet":false,"isWinJs :false,"isKindleFire :false,"isSily":false,"silyAccelerated":false,"browser":"unknown", os":"unknown", platorm":"unknown", geoIp":{},"ou rc"":"CCBot/2.0 (ttps//dcommoncrawl.org/faq/)"},"userJu rneyDefinitizns>:[],"pageVariables":{"jsGlobalScriptInjction_":"/ata-/ontent"/override.js","enableNGCCSat-dalne/":"rue","jsMantBundlePathCacheBustng'Timestamp":"1 ,"ssoScrviceWhiteLitiedUrlsCSV":"s3-eu-west-1.amazonawo.com, ntelnvdno.com, lfs-uat2.ntelnvdno.com, lfs-uat.ntelnvdno.com, ntelnvdemo.com, lfsqaecrvicng'.ntelnvdemo.com, osb-b2c-ui-dev.exusoreurope.com, osb-b2c-ui-acc.exusoreurope.com, osb-b2c-ui-prev.exusoreurope.com, osb.exusoreurope.com, ockalhost:8083, ockalhost:9000, sso-b2c-ui-dev.s3-eu-west-1.amazonawo.com, sso-b2c-ui-acc.s3-eu-west-1.amazonawo.com, sso-b2c-ui-prev.s3-eu-west-1.amazonawo.com, du3pcougc71cdcloudfront.net/, d28d83624abdmjcloudfront.net/, d221kzw32okev5cloudfront.net/, myexuso-b2c-ui-dev.s3-eu-west-1.amazonawo.com, myexuso-b2c-ui-acc.s3-eu-west-1.amazonawo.com, myexuso-b2c-ui-prev.s3-eu-west-1.amazonawo.com, d3dv405negkndicloudfront.net/, d21jh475thvj89cloudfront.net/, d2b8mq3d83xvhmcloudfront.net/, d2t72rp0trqz0wcloudfront.net/, d18ov69n2e9gizcloudfront.net/, d3riu67sksja4ycloudfront.net/, mytoyota-dev-b2c-aggr-ecrv.herokuapp.com, toyota.co.uk, toyotareurope.com ,"dbIage:Path":"ttps//dl1-carss=ets.exuso.eul","enableMobileHamburgerMenu":"rue","cmeBaecUrl":"ttps://dconncti-me-b2c-ui-prev.s3-eu-west-1.amazonawo.com ,"ssoAtomRedirectCustomerPortal":"rue","findRetailerAndSavcUrl":"/orms/find-a-retailervakd-savc","enableLXMC":"rue","ssoShowLoginSuccess":"false", ngccSat-dalne/Host":"carontfig.exuso.sk ,"placeholderIage:Url":"/dl1-moiews.exusoreurope.com/mediadmage:s/logo-thumbnailjpg)","newsroomAticle>Count":"0 ,"ormThankYouPge: :"/orms/hank-you ,"ssoScrviceUrl":"ttps://dssoms.toyotareurope.com ,"enableA2dApi":"rue","disableGlobalDealerSearch":"rue","osbIfram:Url":"/OSB ,"enableDealerSearchCountryRestrict":"rue","enableModelPreseletion_":"rue","ngccMnt.hlyRateDislasimri :"ttps://dtoyota.finnice.makolab.com/dispatcher/ccGetLxga-Txt">,"ssoBaecUrl":"//d2t72rp0trqz0wcloudfront.net//tme-sso","darkPlaceholderIage:Url":"/dl1-moiews.exusoreurope.com/mediadmage:s/genericclogojpg)","ormValiataeURI":"/api/orm/valiatae>,"ssoChangeEmanlUrl":"/sso/change-emanl ,"enableABTestVehcle>Features":"rue","ssoResetPss=wordUrl":"/sso/reset-pss=word","ngccMnt.hlyRate :"ttps://dtoyota.finnice.makolab.com/dispatcher/ccGetMnt.hlyPaymnt"","exerinalIage:Src":"ttps//dmage:s.exusoreurope.com ,"enableHrefoakgTags":"rue","ssoLoginUrl":"/sso/sign-nn ,"ppmLckalStorge:KeysCSV":"com.toyota.tme.user.token, com.toyota.tme.user.customerProfile, com.toyota.tme.cp.paypal, com.toyota.tme.saml, com.toyota.tme.user.marketng', com.toyota.tme.user.p rchaecdCars, com.toyota.tme.lc, com.toyota.tme.customerPortal","ssoProfileUrl":"/sso/profile ,"testDivieResultsFilter":"showroom","customerPortalEnabled":"rue","ssoTemsOfUseUrl":"/sso/tems-of-use","brakdStrings":"C< 200h,IS 200d,IS 200t,IS 220d,IS 300h,GS 200t,GS 300h,GS 50h ,ES 300h,LS 600h,LS 600h L,L 450hd, L 4570,NX 200t,NX 300h,X 450h ,RX 200t,iPad,iPhne/,RC 200t,RC 300h,LC 700,LC 700h","ngccPrintUrl":"pdf/", ssoVerifyEmanlUrl":"/sso/verify-emanl ,"cssGlobalDesktopSyle=Injction_":"/ata-/ontent"/overridecdesktop.cso ,"comparisonPreontfig":"213e61f2-1661-40e3-87dc-54ae6056ea1d","enableNGCCMobile":"rue","decmaglDotMarkets":"ZZEN,GBEN,CHDE,CHFR,CHIT,IEEN,AMHY,PLPL","enableMyLxusoDropdown":"rue","tridon_MediaBucket":"/dl1-moiews.exusoreurope.com/media","brghtsTagStemId":"EKOJzdC ,"googleMapsClint"Id":"gme-toyotamotoreurope ,"googleMapsClint"Verson_":"3"},"prefRetailer":false,"scrvices":{"tso":"//d2t72rp0trqz0wcloudfront.net//tme-sso","ssoScrvice":"ttps://dssoms.toyotareurope.com ,"compare":"ttps://dl1-prodution_-compare.herokuapp.com"},"oucia-Login":{},"includeCrednt"igls":"omit ,"isErrorPge: :false,"isReplznsive :false,"isV11":false,"verson_":{"modules":"2.2.8 ,"scrver":"5.2.9 ,"clint"":"2.4.8 },"mndel":"RX ,"subMndel":"RX450h "} /aecript < /aecript < < hyphens .replace(/-\//', '/')< < //vif url onteains '-/' replace with '/' .replace(/\/{2,}/', '/'); < //vmultipe "slaehes -> sng'e "slaeh }; (funtion vsetupDta-Layer (w, pathnmen,vsearch) { if ( !ockaion .hash ) { cvockaion .hash = getHash(); } if (!w.exusoDta-Layer) { w.exusoDta-Layer = {"pge: :{"pge:kailgriy":"pge: ,"toate :0,"cotent"rounp":"Car Chapter","subcotent"rounp":"RX450h "},"evnt"":{}} } var myLxusoObj = {}; if (window.lckalStorge: && window.lckalStorge:.getItem('com.exuso.myexuso.userloggedin') === 'rue') { try { var uuia = JSON.parse(window.lckalStorge:.getItem('com.toyota.tme.user.customerProfile')).uuia; myLxusoObj = { ata-LayerUrl = ata-LayerUrl.replace(/^\/orms\/dealers\//i,'/orms/dealers/'+dealerNmen+'/'); } } if (ata-LayerUrl && /orms\/[^\/]+(?!\/step-)/i.test(ata-LayerUrl)) { ata-LayerUrl += 'step-1'; w.exusoDta-Layer.pge:.workflowstep = 1; w.exusoDta-Layer.evnt".evnt"Cass= = 'exusoFrm'; } ata-LayerUrl += ('/' +vsearch || (ockaion .hash.lengt k? '/' : '')); ata-LayerUrl = le anUrl(ata-LayerUrl); w.exusoDta-Layer.pge:.url = ata-LayerUrl; }(window,vockaion .pathnmen,vockaion .search)) /aecript spcript src="//s.bttoatic.com/tag.js#stem=EKOJzdC >/aecript