RX THE LIFE RX

ZOZNÁMTE SA S MARKANTNÝM A KULTIVOVANÝM MODELOM V PODOBE NOVÉHO RX. VÁŠ KĽÚČ K LUXUSNÉMU ŽIVOTU.

VYBERTE SI SVOJU CESTU

Click to select 3 destinations to explore. Kam vás môže RX doviezť?

 • REZIDENCIA

  Hlboký dojem

 • PRÍSTAVISKO

  Jednoducho pod kontrolou

 • RANVEJ

  Kvalita, na ktorú je spoľahnutie

 • ZÁPAS

  Stopercentný pocit bezpečia

 • PREMIÉRA

  Chytré nápady

 • VYSTÚPENIE

  Luxusní výkon

REZIDENCIA

ZANECHAJTE HLBOKÝ
DOJEM

Za volantom nového RX s jeho markantným designom máte zaručenú pozornosť od okamihu príjazdu až do poslednej chvíle.

Plastické krivky tohto vozidla, jeho LED svetlomety v tvare písmena ‘L’, kolesá vo veľkosti 20" s možnosťou prispôsobenia alebo výrazné koncové svetlá obopínajúce boky karosérie sú dokonalou odpoveďou pre všetkých, ktorí si uvedomujú, ako je dôležité urobiť dojem.

PRÍSTAVISKO

JEDNODUCHO POD
KONTROLOU

Je príjemné mať veci pod kontrolou, či už na vode alebo na ceste. Upravená pozícia za volantom nového RX je zdrojom inšpirujúcej istoty.

Pevnejší podvozok spoločne so systémom aktívnych stabilizátorov prináša celkom mimoriadne jazdné chovanie a odozvu. So systémom Drive Mode Select pre voľbu jazdných režimov si naladíte RX podľa svojho aktuálneho rozpoloženia, aby ste si vždy vychutnali pôžitok z kultivovanej jazdy zodpovedajúcej vášmu naturelu.

RANVEJ

KVALITA, NA KTORÚ
JE SPOĽAHNUTIE

Pre tých, ktorí si uvedomujú, že nekompromisná kvalita je podmienená starostlivým dôrazom na každý detail, prepracovanými materiálmi a zručným umením tých najlepších majstrov výroby.

V kabíne nového RX zaujmú elegantné dekorácie z tmavého dreva, gravírovaného laserom pomocou pokrokovej technológie Yamaha (proces špičkovej povrchovej úpravy zahŕňajúci celkom 9 krokov).

Za novou úrovňou luxusu stoja naši najzručnejší majstri výroby, označovaní ako Takumi, ktorí hľadajú aj tie najdrobnejšie nedostatky a sami ručne šijú prepychové čalúnenie v interiéri vozidla.

Ak dokážete oceniť špičkové remeslo, nadšenie pre vec a majstrovskú zručnosť, nové RX sa vám bude páčiť.

ZÁPAS

STOPERCENTNÝ
POCIT BEZPEČIA

Váš život možno sprevádza jedno riziko za druhým, ale kedykoľvek si sadnete do nového RX, môžete sa uvoľniť a nechať hriať vedomím, že RX zhmotňuje priekopnícke technológie Lexus zamerané na bezpečnosť a pomoc pri riadení. Pasívna bezpečnosť zlepšuje nová štruktúra karosérie, zatiaľ čo nad vaším pocitom bezpečia bdie štandardne dodávaný systém Lexus Safety Systém + spoločne s adaptívnym tempomatom. Displej HUD s projekciou na predné sklo tiež informuje o rýchlostných obmedzeniach a upozorňuje na prípadných chodcov.

PREMIÉRA

CHYTRÉ
NÁPADY

Niektoré veci si skrátka zaslúžia uznanie. Nové RX je doslova nabité inteligentnými technológiami a chytrými nápadmi, ktorých cieľom je zjednodušenie vášho života v dnešnom hektickom a rýchle ubiehajúcom svete.

Displej HUD s projekciou na predné sklo pomáha sústrediť sa na prevádzku pred vami, zatiaľ čo nad manévrovaním v úzkych priestoroch a jednoduchým parkovaním bdie systém panoramatického sledovania situácie okolo vozidla (PVM) spoločne s centrálnym displejom vo veľkosti 12,3".
Život uľahčujú aj na pohľad menej významné funkcie – napríklad vrchnák batožinového priestoru môžete otvoriť bez dotyku, len pridržaním ruky v blízkosti loga Lexus. Od vyspelých technológií zobrazovania až po ergonomický návrh – RX myslí za vás, aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je skutočne dôležité.

VYSTÚPENIE

LUXUSNÝ
VÝKON

Či už hľadáte vzrušujúcu zábavu alebo uvoľňujúci pokoj, v luxusnom interiéri RX nájdete prostredie, v ktorom nájdete na vaše potreby odpoveď. Vychutnajte si ohromenie všetkých cestujúcich v okamihu, kedy poznajú neprekonateľne kvalitný zvuk po zapnutí exkluzívnej audio sústavy Mark Levinson® Premium Audio s 15 reproduktormi. Zachovajte si chladnú hlavu aj v tých najparnejších horúčavách vďaka našej uznávanej technológii Nanoe® , ktorá vzduch v kabíne vozidla zbavuje pachov a súčasne dokáže zvlhčovať pokožku a vlasy. Do cieľa prídete svieži a naplno pripravení na nové výzvy.

BUILD
YOUR RX

THE LIFE RX ZAČÍNA PRÁVE TU

NYNÍ JE ŘADA NA VÁS

Vaše dokonalé spojenie luxusu a sofistikovanosti .

ZANECHAJTE HLBOKÝ DOJEM

 • 20" liate kolesá s možnosťou prispôsobenia
 • LED svetlomety
 • Koncové svetlá obopínajúce boky karosérie e

JEDNODUCHO POD KONTROLOU

 • Vyššia pevnosť karosérie
 • Systém aktívnych stabilizátorov
 • Systém Drive Mode Select

KVALITA, NA KTORÚ JE SPOĽAHNUTIE

 • Remeselné spracovanie Takumi
 • Ručne prešívané čalúnenie
 • Laserom gravírované tmavé drevo spracované technológiou Yamaha

STOPERCENTNÝ POCIT BEZPEČIA

 • Lexus Safety Pack + Adaptívny tempomat

CHYTRÉ NÁPADY

 • Inteligentné elektrické ovládanie výklopnej zadnej časti
 • 12,3" displej
 • Displej HUD s projekciou na predné sklo

LUXUSNÝ VÝKON

 • Audio sústava Mark Levinson® Premium Audio
 • Technológia Nanoe®

Scroll for more detail

PLEASE INCREASE THE SIZE OF YOUR BROWSER WINDOW

TCE-CZ využívá technologii cookie pro zjištění míst, odkud jste přišli na stránky LEXUS, k registraci uživatelské aktivity na stránkách LEXUS a zhodnocení a vylepšení stránek LEXUS tak, aby pro vás byly přínosnějšími. TCE-CZ neregistruje pomocí této technologie informace o jednotlivých uživatelích - žádné osobní informace o Vás nejsou pomocí této technologie uchovávány či využívány. Svůj webový prohlížeč můžete nastavit tak, aby cookies nepřijímal či varoval před jejich přijetím.