lexus rx and rx l hero

ZOZNÁMTE SA S NOVÝMI MODELMI RX A RX L

NOVÉ PRIESTRANNÉ A SOFISTIKOVANÉ SUV

Najnovší model RX nastavuje nový štandard pre vozidlá SUV značky Lexus. Poskytuje doposiaľ najviac zábavy za volantom a zároveň prináša neporovnateľnú úroveň luxusu a priestrannosti.

ZOZNÁMTE SA S MODELMI RX A RX L

Jazda týmto luxusným SUV je mimoriadne uspokojivá, čo ideálne dopĺňa sofistikovaný vzhľad vozidla. Vnútri nájdeme niektoré z najpokročilejších technológií na svete, ktoré ponúkajú novú úroveň pripojenia. Navyše máte stále poruke najnovší bezpečnostný systém Lexus Safety System +, ktorý dodáva pocit istoty. Dokonale chránení sa môžu cítiť aj cestujúci v treťom rade, o čo sa starajú funkcie ako individuálne zóny klimatizácie, optimalizované bočné hlavové airbagy a sedadlá s elektrickým ovládaním.

 • 
 

 
  2019 rx

  LEXUS RX

  Nový model RX sa môže pochváliť tým najnovším, čo značka Lexus v oblasti dizajnu ponúka. Prináša dômyselnejšie spracovanie charakteristickej mriežky chladiča, užšie trojité LED svetlomety a zadné LED svetlá s motívom písmena L. Bez ohľadu na to, pre aký druh pohonu sa rozhodnete, či to bude priekopnícky hybridný pohon Lexus bez nutnosti nabíjania vo verzii RX 450h alebo dynamický preplňovaný zážihový motor vo verzii RX 300, jazda v novom modeli RX vám prinesie ešte viac potešenia, kamkoľvek sa vyberiete. Kožené čalúnenie v čiernom odtieni, kombinácii čiernej a bielej alebo žiarivej červenej farbe dodávajú modelu RX vo verzii F SPORT nový osobitý vzhľad.

 • 
 

 
  2019 rx l

  LEXUS RX L

  Nový 6- alebo 7-miestny model RX L ponúka v treťom rade sedadlá s elektrickým sklápaním a nastavovaním, kde odveziete dve deti, prípadne počas kratších ciest aj dvoch dospelých. Tieto sedadlá sa ovládajú z druhého radu alebo z batožinového priestoru. Priekopnícky systém samonabíjacieho hybridného pohonu inteligentne kombinuje 3,5-litrový zážihový motor typu V6 s dvomi elektromotormi, vďaka čomu vám jazda v novom modeli RX L prinesie ešte viac potešenia, kamkoľvek sa vyberiete.

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU