RC F

ÚPLNE NOVÝ MODEL RC F

VYLEPŠENÝ VZHĽAD A JAZDNÉ VLASTNOSTI

Kupé RC F prichádza na trh opäť v roku 2019 s celou paletou vylepšení, ktorých cieľom je zvýšiť výkon a oživiť charakteristický štýl vozidla. Model RC F dopĺňa úplne nová limitovaná sériová edícia Track Edition, ktorá ponúkne luxus v uliciach a seriózny výkon na trati. Všetky verzie modelu RC F sa začnú vyrábať v marci 2019, kedy sa spúšťa aj predpredaj modelu.

 • 2019 lexus rcf article12

  LEXUS RC F

  VYLEPŠENÝ ŠTÝL

  Vstavané svetlomety LED s integrovanými svetlami na denné svietenie, zadný difúzor vo farbe karosérie, modernejší tvar hornej mriežky chladiča a nové integrované koncové svetlá dodávajú modelu RC F čistejší a ostrejšie rezaný vzhľad.

 • 2019 lexus rcf article09

  LEXUS RC F

  VYŠŠÍ VÝKON

  Hmotnosť vozidla sa znížila bez toho, aby bola ohrozená jeho kultivovanosť a pevný charakter. Kupé RC F obsahuje v rámci štandardnej výbavy elektronické riadenie rozjazdu, ktoré umožňuje vodičom zrýchliť z nuly na 100 km/h už za 4,5 sekundy.

  Špeciálne navrhnuté pneumatiky Michelin Pilot Sport 4S znižujú nedotáčavosť, zlepšujú celkovú bočnú priľnavosť a zvyšujú odolnosť v extrémnych podmienkach.

  K zníženiu hmotnosti prispelo použitie hliníkových svoriek, dutých hriadeľov, menšieho zberného sacieho potrubia a menší kompresor klimatizácie.

 • 2019 lexus rcf article04

  LEXUS RC F

  LIMITOVANÁ EDÍCIA TRACK EDITION

  Aerodynamický rukopis edície Track Edition ponúka lepšiu priľnavosť a presnejšie riadenie. Vďaka ľahším kolesám a uhlíkovo-keramickým brzdovým rotorom a strmeňom sa môže model Track Edition pochváliť výrazným znížením neodpruženej hmotnosti až o 25 kg len na prednej časti vozidla.

  Štandardnú výbavu interiéru predstavuje červená koža, ktorú dopĺňajú akcenty z alcantary na sedadlách a červené uhlíkové obloženie. Vozidlo je v ponuke v štyroch farbách karosérie: Bielej Nova, Grafitovej Čiernej, Titánovej Sonic a exkluzívnej matnej Ortuťovo sivej.