ZOZNÁMTE SA S MODELOM NX

NX ako praktická ukážka najmodernejšieho Lexus dizajnu prináša nápadnú masku chladiča v tvare vretena so štýlovými detailmi v tmavom chróme a športovými LED svetlometmi. Vyskúšajte vrcholnú formu agility v meste, postavenú na hybridnom pohone s autonómnym dobíjaním.

 • 2018 lexus nx 300 f sport key features
  • Hybridný pohon

   NX 300h hladko koordinuje hnací moment benzínovej aj elektrickej jednotky. Týmto spôsobom zabezpečuje nefalšované potešenie z jazdy - spoločne s nízkymi emisiami a zníženou spotrebou paliva.

  • Kultivovaný vnútorný priestor

   Kokpit modelu NX, držiaci sa našej filozofie neustáleho zlepšovania ‘Kaizen’, je ešte kultivovanejší, ako tomu bolo doteraz. V interiéri okamžite zaujme väčší 10,3" displej prémiovej navigácie Lexus. Pre trávenie času vo vozidle doslova láka mimoriadne presné prešívanie koženého čalúnenia alebo jemne opracované dekory v celom interiéri.

  • Prepracovaný podvozok

   Prepracovaný podvozok NX bol starostlivo doladený a dôkladne otestovaný našimi ‘jazdeckými majstrami’ Takumi; systém adaptívneho variabilného odpruženia teraz ponúka širokú škálu 650 nastavení.

  • Na podporu vašich vrodených vodičských schopností

   Vaše schopnosti vnímania za volantom rozširuje paket bezpečnostných technológií Lexus Safety System+, ktorý vám pomáha pri správnej jazde pomocou systému pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu, asistuje pri hustej doprave pomocou adaptívneho tempomatu a dáva si pozor na nebezpečné kolízie s inými účastníkmi cestnej premávky pomocou bezpečnostného systému pre predchádzanie kolíziám, ktorý podľa potreby dokonca sám zasahuje.

  • K dispozícii v prevedení F SPORT

   Vyznávači dynamiky si môžu zvoliť nové prevedenie NX F SPORT, ktoré ponúka exkluzívnu mriežku chladiča s uhlovo čiernym obkladom, ostrejšie naladený podvozok, štýlové prvky F SPORT v interiéri a nové výrazné kolesá.

Next steps

INÉ MODELY Z NÁŠHO MODELOVÉHO RADU