concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

2018 lexus nx hybrid my18 hero campaign

NX- HYBRID BEZ NUTNOSTI NABITIA

UMENIE VYSTÚPIŤ Z DAVU

Suverénny mestský crossover spája neobvyklý vzhľad s intuitívnym designom a technológiami pre maximálny pôžitok z jazdy.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM NX

NX ako praktická ukážka najmodernejšieho designu Lexus prináša nápadnú masku chladiča v tvare vretena so štýlovými detailmi v tmavom chróme a športovými LED svetlometmi. Vyskúšajte vrcholnú formu agility v meste, postavený na hybridnom pohone s autonómnym dobíjaním alebo preplňovanom zážihovom motore.

2018 lexus nx 300 f sport key features
 • Hybridný pohon

  NX 300h hladko koordinuje hnací moment benzínovej aj elektrickej jednotky, a sprostredkuje tak nefalšované potešenie z jazdy - spoločne s nízkymi emisiami a zníženou spotrebou paliva.

 • Benzínový pohon

  Dynamický NX 200t, poháňaný preplňovaným zážihovým motorom 2,0 litra s priamym vstrekovaním paliva, zaručuje nekonečnú radosť za volantom crossovera, ktorý sa pýši rýchlou akceleráciou, suverénnym prejavom na diaľnici a kultivovanou jazdou prinášajúcou pôžitok.

 • Kultivovaný vnútorný priestor

  Kokpit modelu NX, držiaci sa našej filozofie neustáleho zlepšovania ‘Kaizen’, je ešte kultivovanejší, ako tomu bolo doteraz. V interiéri okamžite zaujme väčší 10,3" displej prémiovej navigácie Lexus. Pre pobyt v kabíne doslova láka mimoriadne presné prešívanie koženého čalúnenia alebo jemne opracované dekory v celom interiéri.

 • Prepracovaný podvozok

  Prepracovaný podvozok NX bol starostlivo doladený a dôkladne otestovaný našimi ‘jazdeckými majstrami’ Takumi; systém adaptívneho variabilného odpruženia teraz ponúka širokú škálu 650 nastavení.

 • Na podporu vašich vrodených vodičských schopností

  Vaše schopnosti vnímania za volantom rozširuje paket bezpečnostných technológií Lexus Safety System+, ktorý vám pomáha pri správnej jazde pomocou systému pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu, asistuje pri hustej doprave pomocou adaptívneho tempomatu a dáva si pozor na nebezpečné kolízie s inými účastníkmi cestnej premávky pomocou bezpečnostného systému pre predchádzanie kolíziám, ktorý podľa potreby dokonca sám zasahuje.

 • K dispozícii v prevedení F SPORT

  Vyznávači dynamiky si môžu zvoliť nové prevedenie NX F SPORT, ktoré ponúka exkluzívnu mriežku chladiča s uhlovo čiernym obkladom, ostrejšie naladený podvozok, štýlové prvky F SPORT v interiéri a nové výrazné kolesá.

POZNAJTE NX NA VLASTNEJ KOŽI

Lexus NX je napěchovaný intuitivními technologiemi ke zvýšení vašeho požitku z jízdy, od krásně zpracovaných kožených sedadel až po špičkovou akustickou aparaturu.

POZNAJTE NX NA VLASTNEJ KOŽI

Vyššie uvedený model nezodpovedá danému radu.