concept cars

KONCEPTY
LEXUS

Koncepty Lexus poskytujú fascinujúce ukážky budúceho smerovania nášho dizajnu.

main menu lexus brand

DIZAJN A
INOVÁCIE

Zoznámte sa s odvážnym a dynamickým dizajnom značky Lexus.

hybrid cars

HYBRIDNÉ
MODELY

Lexus Hybrid Drive inteligentne kombinuje pohon elektromotora a zážihového motora.

lexus service

PREPREDAJNÉ
SLUŽBY
LEXUS

Služby a servis pre majiteľov vozidiel Lexus.

used cars

JAZDENÉ
VOZIDLA

Ponuka preverených jazdených vozidiel od všetkých autorizovaných predajcov Lexus.

2018 lexus nx hybrid my18 hero campaign

LEXUS NX

VÝNIMOČNÝ KOMFORT

Suverénny mestský crossover spája neobvyklý vzhľad s intuitívnym dizajnom a technológiami pre maximálny pôžitok z jazdy.

ZOZNÁMTE SA S MODELOM NX

NX ako praktická ukážka najmodernejšieho dizajnu Lexus prináša nápadnú masku chladiča v tvare vretena so štýlovými detailmi v tmavom chróme a športovými LED svetlometmi. Vyskúšajte vrcholnú formu agility v meste, postavený na hybridnom pohone s autonómnym dobíjaním alebo preplňovanom zážihovom motore.

2018 lexus nx 300 f sport key features 1920x1080E41
 • Hybridný pohon

  NX 300h hladko koordinuje hnací moment benzínovej aj elektrickej jednotky. Týmto spôsobom zabezpečuje nefalšované potešenie z jazdy - spoločne s nízkymi emisiami a zníženou spotrebou paliva.

 • Benzínový pohon

  Dynamický NX 300, poháňaný preplňovaným zážihovým motorom 2,0 litra s priamym vstrekovaním paliva, zaručuje nekonečnú radosť za volantom crossovera, ktorý sa pýši rýchlou akceleráciou, suverénnym prejavom na diaľnici a kultivovanou jazdou prinášajúcou pôžitok.

 • Kultivovaný vnútorný priestor

  Kokpit modelu NX, držiaci sa našej filozofie neustáleho zlepšovania ‘Kaizen’, je ešte kultivovanejší, ako tomu bolo doteraz. V interiéri okamžite zaujme väčší 10,3" displej prémiovej navigácie Lexus. Mimoriadne presné prešívanie koženého čalúnenia alebo jemne opracované dekory v celom interiéri doslova lákajú na pobyt v kabíne vozidla.

 • Prepracovaný podvozok

  Prepracovaný podvozok NX bol starostlivo odladený a dôkladne otestovaný našimi ‘jazdeckými majstrami’ Takumi; systém adaptívneho variabilného odpruženia teraz ponúka širokú škálu 650 nastavení.

 • Na podporu vašich vrodených vodičských schopností

  Vaše schopnosti vnímania za volantom rozširuje paket bezpečnostných technológií Lexus Safety System+, ktorý vám pomáha pri správnej jazde pomocou systému pre udržiavanie vozidla v jazdnom pruhu a asistuje pri hustej doprave pomocou adaptívneho tempomatu. Okrem toho dáva si pozor aj na nebezpečné kolízie s inými účastníkmi cestnej premávky pomocou bezpečnostného systému pre predchádzanie kolíziám, ktorý je podľa potreby schopný dokonca sám zasiahnuť.

 • K dispozícii v prevedení F SPORT

  Vyznávači dynamiky si môžu zvoliť nové prevedenie NX F SPORT, ktoré ponúka exkluzívnu mriežku chladiča s uhlovo čiernym obkladom, ostrejšie naladený podvozok, štýlové prvky F SPORT v interiéri a nové výrazné kolesá.

SPOZNAJTE NX NA VLASTNEJ KOŽI

Lexus NX, inšpirovaný krásou roztaveného kovu, harmonicky prechádza mestskou krajinou. Je nabitý intuitívnymi technológiami pre zvýšenie vášho pôžitku z jazdy, od krásne spracovaných kožených sedadiel až po špičkovú akustickú aparatúru.

SPOZNAJTE NX NA VLASTNEJ KOŽI

Vyššie znázornený model nezodpovedá radu.

Next steps